po opalaniu

(6 wyników)
  • Zachciało i sie słońca i mam...:( Wogóle mam problem z depilacją a właściwie goleniem nóg. Wrastające włoski, zapalnie mieszków na i te blizny wstrętne..Po słońcu wygląda to jeszcze gorzej- całe nogi z czerwonych krostach i na dodatek piecze. Czym się ratować? Mam tylko krem Dove pod ręką...:/ Możecie polecić coś także na problem mieszków i blizn? Znalazłam mnóstwo nazw kremów i nie wiem który dobry.
  • witam, opalam sie i po kilku dniach zaczela mi schodzi skóra z czola. i zostaja białe plamy. co zrobic zeby nie odznaczaly sie od opalonej skory??
  • po opalaniu powychodzily mi drobne,swędzące,czerwone krostki pomocy co zastosować aby zniknęły i przestały swędzieć
  • moja Mama zwrociła mi dzis uwagę, że nie powinnam iść pod prysznic od razu po solarium.. czy rzeczwiście nie wolno tak robić? niedługo mój słub, wolałabym nic złego nie zrobić mojej skórze:/ pozdrawiam
  • Czy mialyscie kiedys alergie na slonce od zazywania pigulek? Takie czerwone, male pryszcze pojawiajace sie z reguly na nastepny dzien po opalaniu szczegolnie na plecach, ramionach i klatce piersiowej, ktore potem wypelniaja sie ropa. Ja w zyciu czegos takiego nie mialam i nagle w tym roku sie pojawilo. Moze od zazywania pigulek jakas reakcja skory? Chociaz kiedys bralam pigulki wiele lat i nigdy cos takiego nie wystapilo! Czy jakos temu mozna zaradzic? Czekam na wasze rady!!!! ...
  • hej dziewczyny czy da sie uniknac jakos "schodzenia skory" po opalaniu?
« poprzednie następne »
Pokaż wątki z forum:

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.