po operacji

po operacji

(16 wynik闚)
  • jestem ciekawa jaki czas musi min望 alb oko wr鏂i這 do stanu normalno嗆....tzn. brak zaczerwienienia? ile czasu goi這 sie Wam oczko?
  • witam. chc podzieli si do鈍iadczeniami z przebytej przez c鏎eczk operacji zeza (oczko tzw. uciekaj帷e - na zewnatrz, czyli zez rozbie積y). wiem, 瞠 jest wielu rodzic闚, kt鏎zy szukaj takich informacji(sama takim rodzicem by豉m i wci捫 jestem). moje dzieci徠ko by這 konsultowane przez kilku okulist闚 (k徠 15 stopni odchylenia). od razu stawiano diagnoz, by dziecko przesz這 operacj. zanim jednak to nastapi這 szukali鄉y alternatywy. znale幢ismy j w W-wie - c鏎eczka nosi豉 prz...
  • Witajcie, poszukuj informacji na nast瘼uj帷e pyt: czy jest mo磧iwe, 瞠 3-letnie zezuj帷e (sko郾y i rozbie積y) dziecko przed zabiegiem mia這 widzenie obuoczne, a po operacji ju nie??? Przebrn窸am przez wiele w徠k闚 na ten temat, ale wypowiedaj帷y pisz przede wszystkim o sytuacji odwrotnej... Bardzo mnie to nurtuje. czy zabieg operacyjny m鏬 pod tym wzgl璠em zaszkodzi dziecku? Mo瞠 jest te tak, 瞠 przed operacj dziecko te nie widzia這 obuocznie, ale lekarz uzna, 瞠 to jes...
  • Mam pytanie do rodzic闚 dzieci, kt鏎e mia造 zabieg na ocka: jak d逝go Waszym pociechom goi造 si oczka? Moja c鏎eczka mia豉 zabieg w sobot i na razie oko wygl康a bardzo nieciekawie...
  • hej:) rok temu (pod koniec kwietnia) mialam operacje na 1 oko w Krakowie. Moja wada to syndrom STD- ograniczona ruchomosc galek ocznych +zez naprzemienny. Po operacji p. dr stwierdzila ze nie bedzie mi potrzebna druga gdy mo積a "przedobrzyc", ale jescze mam pojechac na konsultacje (bede mogla pojechac tam dopiero za miesiac:/ ) Wszytsko byloby w porzadku gdyby od tygodnia nie bolalo mnie oko operowane- taki b鏊 k逝jacy od wewnatzrz. Mam tez wrazenie ze zez nasila sie w drugim- nieop...
  • Czesc. Chcialem sie podzielic wrazeniami z przebiegu mojej walki z zezem. Tydzien temu mialem trzecia operacje zeza. Kolejno operowane bylo oko: lewe (w dziecinstwie), prawe (w liceum) i teraz znowu prawe. Mam nadzwrocznosc w lewym oku (+1,5) i krotkowzrocznosc w prawym (-1,0). Do tej pory zezowalo oko prawe (zez zbiezny), przede wszystkim gdy patrzylem do dali. Oprocz tego mialem kiepski komfort widzenia (to chyba wina braku widzenia obuocznego). A wiec zdecydowalem sie na operac...
  • witaj nic nie piszesz o tym jak jest uCiebie po operacji resztki zeza po laserze ...jak oczy czy laser wyrownal wade wzroku do zera? jak z efektem hallo ...mialas bardzo maly ten kat zeza wszystko w porzadku z oczkami..?
  • Poltora miesiaca temu mialam operacje zeza. Po rekomendacjach Aneczki, wybralam sie na wizyte do Pani doctor Johan, przyznam ze poczatkowo nie zrobila na mnie dobrego wrazenia, co prawda stwierdzila ze moje oko nadaje sie do do zabiegu, ale oko lewe, nie prawe (ktore faktycznie zezuje), nie wytlumaczyla mi calego procesu i dlaczego wlasnie zdiagnozowala to niezezujace oko do zabiegu, nie zmierzyla nawet katow zeza. Po tej wizycie mialam mieszane uczucia i postanowilam umowic sie na wy...
  • Witam serdecznie.Ciesz si, 瞠 znalaz豉m to forum.Aktualnie moje prawie 4- letnie dziecko jest tydzie po operacji zeza zbie積ego na jednym oku(na jednym mi窷niu).Sam zabieg znios這 bardzo dobrze, jednak ju po wyj軼iu ze szpitala, na trzeci dzie po zabiegu, zapad這 na infekcj 穎陰dkow i silnie wymiotowa這(zastanawiam si,czy to mog這 mie zwi您ek z podan narkoz- lekarze twierdz, 瞠 nie).Obawiam si, czy to wydarzenie nie wp造n窸o negatywnie na goj帷e si oko, kt鏎e teraz jes...
  • Witajcie, w豉郾ie dotar豉m do domu po operacji zeza u p. dr n.med. Anny Zam造雟kiej. Rano bardzo si denerwowa豉m. W szpitalu by豉m o 7.30. Dosta豉m do篡lnie elektrolity w ramach 郾iadania, potem leki przeciwb鏊owe. Zabieg dotyczy lewego oka. Polega na skr鏂eniu mi窷nia przy鈔odkowego o 7mm i cofni璚iu mi窷nia prostego bocznego o 5 mm. M鎩 k徠 zeza wynosi 13 stopni. By豉m intubowana, ale nie mia豉m 瘸dnych dolegliwo軼i po wybudzeniu z narkozy. Zabieg trwa godzin. Teraz lekk...
  • Witam, Przygotowuj si psychicznie do operacji zeza rozbie積ego naprzemiennego. Mieszkam we Wroc豉wiu, ale co marne czytam opinie na temat specjaslit闚 w tym mie軼ie, zatem planuj wybra si do Warszawy do dr Zam造雟kiej. Czyta豉m, 瞠 niekt鏎zy przed operacj le膨 pod kropl闚k lub zostaj po pod kontrol w szpitalu, a inni wychodz o w豉snych si豉ch bezp鈔ednio po operacji. Akurat nale輳 do tych, kt鏎ych atakuje parali na widok igie, przy zwyk造m pobraniu krwi napadaj m...
  • Witam M鎩 synek nied逝go sko鎍zy osiem miesi璚y, ucieka mu lewe oczko - do 鈔odka, a czasem r闚nie i prawe.. Mia badane dno oka, wg bada wszystko ok. Natomiast je郵i chodzi o zeza, okulistka kaza豉 czeka do ok 1,5 roku.. By kto z was z takim maluszkiem u specjalisty? Kiedy najwcze郾iej mo積a wykona zabieg na takim ma造m dziecku? Czy rzeczywi軼ie warto czeka do 1,5 roku?? Z g鏎y dzi瘯uj i pozdrawiam.
  • Witajcie wszyscy! Przedwczoraj wyszlam ze szpitala po trzeciej operacji. Kiedys juz pisalam o swojej sytuacji, teraz jestem bardzo zadowolona(mam z 30 stopni, pozniejszych 16 teraz 5 i troszke obuocznosci :) ale... mimo calej radosci mam strasznego dola. Znajomi porozjezdzali sie na wakacje, przed pojsciem do szpitala rozstalam sie z chlopakiem i teraz...czuje jakby to wszystko bylo bez sensu! Tyle bolu, efekt przycmiewa okropny wyglad operowanego oka przypominajacy krwawa galaret...
  • Witam Od niedawna utrzumuj kontakt ze Strab i Smutniutk. :-) Poziom wiedzy o mo磧iwo軼i korkecji zeza u osoby doros貫j w鈔鏚 okulist闚 z kt鏎ymi mia貫m kontakt by dotychczas raczej niewielki, ci篹ko o jakie bli窺ze informacje opr鏂z tej, 瞠 przepad豉 sprawa. Dlatego pomocny jest kontakt z osobami, kt鏎e korygowa造 zeza w wieku doros造m, i ich cenne sprawdzone w praktyce informacje i do鈍iadczenia. Bli窺ze informacje o sposobach korekcji zeza i niedowidzenia u doros貫j o...
  • Witam wszystkich! Mam zeza zbierznego obu oczu, od najm這dszych lat chodzi貫m do okulisty lecz w momencie w kt鏎ym musia貫m nosi te nieszcz瘰ne pryzmaty wszystko si ko鎍zy這. Takich podej軼 by這 kilka. Aktualnie mam 21 lat i nie wyobra瘸m sobie wyj嗆 do miasta w tych okularach. Poza tym trenuje sztuk walki i pryzmaty wyklucza造 by mnie z tej mo磧iwo軼i. Mam w zwi您ku z tym pytanko czy jest mo磧iwo嗆 przeprowadzenia operacji bez noszenia tych pryzmat闚???
  • Mam pytanie czy w wieku 20 lat mo積a wyleczy zeza? Co robi si po operacji? Prosz o odpowiedz.
« poprzednie nast瘼ne »

Zaloguj si

Nie pami皻asz has豉 lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialno軼i za tre嗆 wypowiedzi zamieszczanych przez u篡tkownik闚 Forum. Osoby zamieszczaj帷e wypowiedzi naruszaj帷e prawo lub prawem chronione dobra os鏏 trzecich mog ponie嗆 z tego tytu逝 odpowiedzialno嗆 karn lub cywiln. Regulamin.