pochwy

pochwy

(452 wyniki)
  • Wybaczcie pytanie laika. Czy może się zdarzyć, że ten sam grzyb, który uwielbia ciepłą i wilgotna pochwę może się przenieść drogą seksu francuskiego do jamy ustnej, w której warunki panują podobne, czy za grzybicę jamy ustnej odpowiada inny "gatunek"?
  • czy mogę próbować posmarować propolisem w pochwie, czy są jakieś przeciwskazania? Pojawiło mi się ostatnio jakieś pieczenie, swędzenie, chwilowo nie mam możliwości odwiedzenia ginekologa, a zawsze słyszałam, że "propolis jest dobry na wszystko" i pomyślałam, żeby spróbować. Nie chcę tylko zaszkodzić...
  • Witam! Wczoraj w nocy kochalismy sie z dziewczyna i dzis takze i ona zauwazyla ze ma cos bialego a pochwie. Takie biale kuleczki. Tlumacze jej ze to moze byc sperma z poprzedniego razu lecz ona obawia sie ze to grzybica. Druga sprawa to pieczenie/swedzenie wokol miejsc intymnych. Ostatnio ogolila wszystko wokol tamtych miejsc i takze jej to tlumacze ze te pieczenie/swedzenie spowodowane moze byc tym iz ogolila wszystko i to odrasta. Mowie tak bo tez sobie kiedys jak bylem mniejszy zg...
  • a jeśli tak, jak on wyglądał?ja coś takiego mam od 3 miesięcy, wielkości połówki grochu, biała kulka i martwię się co to jest
  • mam 3 stopien czystosci pochwy,dosc obfita flora bakteryjna: bakterie gram dodatnie ziarniaki dodatnie, ale nie odczuwam zadnyc dolegliwosci!nie ma uplawow ani brzydkiego zapachu. co mam robic? lactovaginal wystarczy?
  • witam od wczoraj mam straszne bole pochwy. nie wie czy to miesnie bola czy co ale jak sie zalatwiam to strasznie wewnatrz boli. Wczoraj takze bolalo mnie cale podbrzusze,dzis naszczescie juz nie. czym to moze byc spowodowane? uprawiam regularnie sex, biore tabletki anty
  • czy ktoras z was sie z tym spotkala? ostatnio na badaniu ginekolog stwierdzila u mnie druga,duzo wezsza,boczna pochwe i druga macice. podobno wystepuje to u 1%kobiet i nie powoduje zadnych problemow,poza tym ze byc moze bede musiala dluzej starac sie o zajscie w ciaze i najprawdopodobniej urodze przez cesarke. na razie sie ym nie przejmuje ze wzgledu na wiek,ale jestem tym kompletnie zaskoczona.slyszalyscie o tym?
  • Mam wielki problem. W ostatnich dwóch dniach w mojej pochwie pojawił się kwaśny zapach(smak). Nic mnie nie swędzi, nie mam upławów. W niedzielę zjadłam dwa talerze smażonych grzybów - jak sądzicie, może mieć to jakiś wpływ?
  • witam.jestem 2 msc po leczeniu infekcji bakteryjnej pochwy i 1 msc po leczeniu infekcji grzybicznej.19.04 odebralam wynik wymazu i jestem kompletnie wyleczona. to co sie dzieje? mam swedzenie i irytacje zew pochwy nawet bielizna super delikatna 100% bawelniana mi przeszkadza, a po stosunku mam pieczenie. od kiedy zalapalam infekcje zazywam probiotyki, moj maz jest zdrowy.czy ktos mial podobny problem i w jakis sposòb go rozwiazal?
  • witajcie zrobil mi sie stan zapalny w okolicach ujscia pochwy - zdaje sie, ze zbyt zaciekle dbalam o higiene i mam za swoje :( Na razie jestem zaopatrzona w Lactacyd (emulsja pH 5,2) i Clotrinazolum. Czy moge zrobic cos jeszcze? I jeszcze jedno: w perspektywie okres :( Poleccie jakies sensowne podpaski (wiem, ze te z siateczka odpadaja). Dzieki z gory :)
  • czy kremem emla można znieczulić wejście do pochwy i jej wewnetrzna stronę czy ten specyfik stosuje sie na błony sluzowe? pytam bo mam wielki problem z bólem....
  • odczuwam czesto bole w pochwie i bole na dole placow tuz nad pupa nie wiem czym to moze byc spopwodowane ?
  • Jestem 4 miesiące po porodzie, poród był naturalny, byłam nacięta. Wszystko się zagoiło, normalnie współżyje, nie odczuwam dyskomfortu i wszystko było oki do dziś. Coś mnie natchnęło i stwierdziłlam, że zobaczę czy mam bliznę po nacięciu. Wzięłam lusterko i blizny nie zobaczyłam, ale zobaczyłam chyba ściany mojej pochwy u jej wejścia i z przodu i z tyłu... Czy to wypadanie?? mocz zdazyło mi się popuścić zaraz po porodzie jak miałam pełny pęcherz i na przykład kichnęłam. Jak to u...
  • To przypomnia wyciagnieta skore, znajduje sie NAD SAMYM WEJSCIEM do pochyw -czesciowo je zaslaniajac... wiec to NAPEWNO nie jest lechtaczka bo TO COS nie znjduje sie nad cewka. Dodam ze mnie to nie boli. acha i znajduje sie pod blona dziewicza. Przez to cos trudno jest mi wlozyc tampob. Macie kobiety cos takiego? ;(
  • Czy to jest mozliwe by moja pochwa byla za krotka dla meskiego czlonka?Moj partner nie moze wlozyc do konca swojego penisa w trakcie stosunku, bo mnie zbyt mocno to boli, on zreszta tez czuje w pewnym momencie opor.Nie ma specjalnie duzego penisa, nie mierzylam ale na oko- rozmiar typowy, wiec dlaczego tak sie dzieje?Gin powiedzial ze mam bardzo ciasna pochwe, ale nic nie wspomnial ze krotka. Ktos mi moze jakos pomoc? pozdr
  • Moja ginka powiedziała, że wiele problemów, nawracających infekcji itp bierze się z używania płynów do higieny intymnej które mają 'zrównoważone pH', tymczasem pochwa powinna mieć odczyn nieco kwaśny. Powiedziała, że nie wymyślono na to lepszego sposobu niż 'metody babuni'. Tak mnie zaskoczyła, że nawet nie zapytałam, co to takiego, te metody. Irygacje sokiem z cytryny??? A może są jakieś preparaty w aptece?
  • przy wyproznianiu czuje pieczenie przy odbycie. przyjrzalam sie temu w lusterku, mam ranke miedzy odbytem a pochwa (taka pionowa kreska). jakby skora w tym miejscu nie wytrzymywala i pekala przy wyproznianiu. co to moze byc?
  • Po ostatnio stwierdzonej u ginekologa infekcji zastosowałam kurację przeciwdrobnoustrojową robionymi globulkami przez 10 dni łącznie z 2 tygodniową kuracją Flukonazolem /200mg przez 14 dni/, dodatkowo 200 mg Flukonazolu po miesiączce....i nadal nie czuję się zdrowa. Pieczenie, swędzenie i okropne kłucie w pochwie. Zrobiłam sobie prywatnie w Luxmedzie wymaz z pochwy /pobierała połozna/, dałabym się zabić, że wyjdą jakieś grzyby lub bakterie, a tu...brak grzybów,flora fizjologiczn...
  • uprzedzam uczciwie: to nie jest żaden prowokacyjny wątek. Tak mam naprawdę... Otóż wykonując ćwiczenia (np. świecę - rozkładanie nóg itp.) "zapowietrza" mi się pochwa i wydaje następnie dźwięki, które do złudzenia przypominają odgłosy tzw. puszczania bąków. Czy ktoś się z tym spotkał? Nie mam nad tym kompletnie kontroli, wstyd mi ćwiczyć na w-fie... Jak to zwalczyć ? Będę wdzięczna za wszelki (poważny) odzew.
  • Pochwa

(5)
    Dziewczyny jak wyglądają Wasze pochwy? Czy jest tam gładko czy są jakieś zgrubienia i wypustki? U mnie to wygląda jak ciasto karpatka, przepraszam za porównania. Czy ze mną jest coś nie tak? Czy tam nie powinno być żadnych nierówności?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.