Forum Zdrowie Psychologia Psychologia
ZMIEŃ
      podejrzliwy

podejrzliwy

(2 wyniki)
    • Proszę pomóżcie bo sama już nie wiem, mój mąż od kilku miesięcy kontaktuje się z pewna dziewczyna (podobno stanu wolnego) telefonicznie (mam nadzieje że tylko). Jest to średnio po kilka godzin miesięcznie. Jak chcę z nim porozmawiac to robi uniki i udaje że wszystko jest o.k. Czy to normalne? Dodam ze nie znam tej osoby a mąż kontaktuje się z nią zawsze jak jest poza domem. Poza tym od czasu tej znajomosci u nas w domu wszystko sie zmieniło, nie jest tak ja dawniej,ja stałam się p...
    • Czym jest podejrzliwość? Pytam Was, bo zbieram informacje do artykułu. Nie mam nieszczerych intencji.Jeżeli nie chcecie mi pomóc - trudno. Tylko proszę, bez inwektyw typu Krolewna z Zamościa. Pozdrawiam!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.