popielaty

popielaty

(48 wyników)
  • Mam takie włosy jak połowa Polek, jako dziecko blondynka, teraz coś między bardzo ciemnym blondem a brązem, lekko popielatym. Lubię swój kolor, ale niestety pojawia mi się coraz więcej siwych włosów i chciałabym je ufarbować na podobny kolor, czyli coś z gamy naturalnych. Problem w tym że brązy często wpadają w rudy ton, a zwłaszcza jak zaczną się wypłukiwać, a ładny ciemny blond też trudno znaleźć. Może znacie jakąś konkretną farbę i konkretny kolor który ładnie wychodzi na ta...
  • Witam, jestem szatynką z natury i mam włosy ufarbowane na blond, chciałam nieco przyciemnić kolor włosów i kupiłam farbe profesjonalna - Prosalon w kolorze średni popielaty blond. z utleniaczem 9% Czy taka farba z uteniaczem 9% pokryje moje ciemne odrosty? Czy muszę pierw odrosty rozjaśnić rozjaśniaczem a potem dopiero nakładać farbę? Czy ktoś się orientuje? prosze o poradę :)
  • Witam jaką farbę polecacie prosze podac nazew i numer dzięki której otrzymujecie naprawde ładny kolor popielaty blond? Nie chodzi mi o skandynawskie odcienie raczej srednio jasne. Pozdrawiam
  • Niedawno potraktowałam swoje włosy rozjaśniaczem o 1-2 tony w spray'u. Na kondycję nie mogę narzekać,nie są bardzo zniszczone, na kolor na początku też nie narzekałam,dopóki nie pojawiły się odrosty.Tak,jak zawsze miałam problem z określeniem odcienia moich włosów - bo tylko to,że średni blond było pewne, raz były bardziej złociste, raz bardziej popielate i teraz dopiero widzę, że jednak są bardziej popielate niż złociste. Irytuje mnie ta różnica odcieni, choć w słońcu jest niemal niewidoczna...
  • Swoje wlosy mam ciemny blond. Teraz po latach farbowania odrosty sa jeszcze ciemniejsze, mysie. Farbowalam wella - rozswietlony popielaty blond, garnier - bardzo jasny popielaty blond - niby kolor naturalny wychodzil, ale jednak bardziej zoltawy niz popielaty. Nie chcialabym najpierw rozjasniac np. joanna a potem farbowac na jakis popielaty blond. Jaka farba - niezbyt droga uzyskam upragniony kolor (w domu, nie u fryzjera). A Garnier krem koloryzujacy superrozjasniajacy "super jas...
  • witam, mam pytanko - czy mogę w jakis sposob pozbyc sie zoltej poswiaty na wlosach ufarbowanych na jasny braz? nie wiem czy jakies odcienie popielatego blondu cos tu pomoga? bede bardzo wdzieczna za wszelkie wskazowki :) jesli to istotne to dodam ze moj naturalny kolor to ciemny blond. pozdrawiam!
  • Nie mam pojęcia, czy w ogóle jest taki kolor, ale że wiosna idzie czas coś zrobić z włosami, czyli zmienić kolor, ale nie samemu tylko u fryzjera. Jest w ogóle coś takiego? ładnie wygląda? Karnację mam taką średnią, jestem naturalną szatynką, więc chyba powinno pasować
  • Witam. Mam farbowane wlosy na sredni braz ale chcialabym uzyskac taki kolor bardziej popielaty taki mniej wiecej szary .Niechce rozjasniac wlosow rozjasniaczem czy sa moze jakies plukanki ktore zmiania mi odcien wlosow ??
  • jestem juz totalnie zakręcona, obecnie uzywam richesse de diacolor- kolor ciemny blond nr 6(oksydant do tych farb ma 2,7% i dosc szybko sie wyplukuje),jednak jak dla mnie jest za malo zimny. z drugiej strony wiem ze duzo popielatych zimnych odcieni ma majirel- tu uzywa sie oksydantu 6% i podobno kolory są bardziej trwale, ale na logikę mocniejszy oksydant powinien jakos rozjasniac wlosy, wiec jaka gwarancja, ze kolor bedzi sie dluzej trzymal lub bedzie bardziej nasycony??zastanawi...
  • Poszukuję farby, która daje ładny efekt jasno-popielatego naturalnego blondu- nie daj Boże żółtawego odcienia. Mam włosy bardzo ciemny blond (z wiekiem tak pociemniały, bo jako dziecko miałam prawie białe włoski). Co możecie dziewczyny polecić? Najlepiej byłoby, żeby farba przy okazji nie niszczyła włosów. Bardzo liczę na Wasze opinie, bo w sklepach wielki wybór, a ja nie wiem, co jest dobre. Pozdrawiam
  • Szukam farby która dawałaby popielaty odcień blondu nie rudawy nie złoty tylko popielaty. Jakieś typy? Z góry dzięki M
  • Dziewczyny, ratujcie! Zawsze chodziłam na balejaż. Ostatno ściełam dość mocno włosy - stały się zbyt krótkie na balejaż. Fryzjerka zaproponowała mi kolor - b. jasny blond, prawie biały, zimny odcień. Wyszło beznadziejnie, karnacja zlewała się z włosami, nietwarzowo w ogóle. Odczekałam 2 miesiące, poszłam do innej fryzjerki, myślałam, ze się dogadałyśmy i przyciemni mi włosy, tymczasem znowu wyszły jak dla mnie za jasne. Teraz po miesiącu postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i kupiłam ...
  • mam problem, nie chce juz farbowac wlosow- zawsze robilam to na taki jasny blond, naturalnie wlosy mam ciemny blond a tak naprawde to jest to kolor mysi. Chce teraz tak pofarbowac wlosy zeby odrosty sie az tak nie odznaczaly i nie wiem jakiego kolory uzyc?? myslalam o tym kolor 106 natural medium ash blonde ale boje sie ze wyjdzie mi zbyt zolty albo zbyt jasny....macie moze jakies sprawdzone farby tego koloru?? wiem ze moze glupie pytanie ale moze ktos ma tak jak ja :)
  • witam serdecznie! mam pytanie, mianowicie czy ktoras z was uzwya i moze polecic jakis produkt ktory pomoze mi utrzymac popielaty kolor blondu? wyhodzac od fryzjera zawsze jest on piekny lecz po kilku myciach moja platyna sie zmywa... co polecacie? dzieki!
  • Drogie dziewczyny zawsze zależało mi na super popielatym balajage, wstyd mi pytać dziewczyn na ulicy, a co szłam do fryzjera to zawsze złote mi włosy wychodziły :(( Gdzie w Katowicach lub miasta sąsiednie to mi ładnie zrobią? i zrozumieją "popielaty" ? :( albo chociaż jakie numery farb?? Jestem naturalną średnią blondynką, tego złotego akcentu tak nie widać w moich włosach, nie zafarbowane wygladają lekko "mysio" z lekkim odcieniem złotego. Tak mi zależy na wiosnę mieć taki kolor,...
  • Bezskutecznie poszukuję cienia do powiek bez żadnych drobin, perly itd. czyli idealnie matowego, a do tego w kolorze ciemnej szarości, popielu, marengo. Jeśli cokolwiek matowego znajduję jest to czerń, sadź, a nie o to mi chodzi. Poratujcie proszę informacją, która firma (obojętnie z jakiej półki) ma w swej ofercie coś takiego?
  • którys juz raz spotykam (w internecie) farbę- perłowy ciemny blond lub perłowy brąz. jaki to odcien? cieply, zimny?? odrebnie występują odcienie popielate wiec jak ma sie perłowy do popielatego bo na palecie w necie wychodza podobnie....??
  • Mam brazowe i chcialam taki kolor (pasemka) jak na dole w tym linku. dailyblabber.ivillage.com/entertainment/archives/katherine_heigl3_180.jpg A zrobili mi tak jak na dole. Zawsze mam problem by zrobiono tak jak prosze o to. Taz za zolte, raz za popielate. Czy ktos by mi mogl poradzic co fryzjerce powiedzic,by osicagnac kolor taki jak w pierwszym linku. www.todaystylist.com/16%20child%20amy%20big.jpg
  • Jestem naturalną blondynką od 10 lat farbującą włosy na czarno jakiego dekoloryzatora/rozjaśniacza/farby użyć, żeby z włosów farbowanych na zcarno zrobić blond? Wiem że się zniszczą ale chcę się wreszcie pozbyć tego czarnego koloru który mnie postarza, wydobywa bladość cery i zmusza do trwania w błędnym kole bo po tygodniu są koszmarne odrosty Mam już dość, konieczność farbowania co dwa tygodnie mnie wkurza. I bardzo ważne- szukam czegoś co nie odbarwi mi włosów na żółto/pomarańcz...
  • Dziewczyny ! mam pytanie czy któraś używała tej farby ?? mam na włosach jasny balejaż ze swoimi 4 cm odrostami (naturalne też można powiedzieć jasny blond) spód mam już taki wypłowiały brąz kupiłam tą farbę i chcę położyć ale boję się efektu jak było u Was czy może lepiej się wstrzymać ?? słyszałam różne opinie na temat palette pomóżcie ?
« poprzednie 1 2 3

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.