porwanie

(11 wyników)
  • Dobrze, że Kindze to dziecko porwali, bo może uratowali je przed śmiercią pod kołami nadjeżdżającego samochodu. Co za glupia baba trzyma łeb w bagazniku i powtarza "stoisz tu? stoisz tu?", gdy tymczasem małe dziecko rozłazi się po parkingu? Mamuśki - nie róbcie tak! Jesli już musicie wejść przednią częścią ciala do bagaznika, to dziecko unieruchomcie między nogami lub po prostu zapnijcie w foteliku.
  • myslałam ze padne przed tv, coz za akcja, rodem z hamerykańskich filmow klasy C ...no i rzucajaca sie babka na porywacza :D ehh scenarzysci juz grubo przesadzaja...watki robia sie coraz bardziej asurdalne...
  • Jak Radosz porwał Marię? no jak?? jak? uśpił, otumanił, dał butelka po głowie? i jak ją przeniosł, w końcu kobietę słusznej postury, do jakiegoś hotelu?
  • Jak przeczytałam co będzie za tydzień w MJM to śmiać mi się chciało. Rodzi się wątek kryminalny. Marysia z Kalkuty nie dotrze na swój własny ślub z Rogowskim, bo Radosz odurzy ją środkami nasennymi i porwie. Ha ha ha. Dobre sobie. Teraz pewnie będą ją szukać przez kolejne 10 odcinków :)
  • Tulipan, znaczy Rafał z MjM! Przecież wczoraj pojawił się z nim u Papugi, przedstawiając go jako swojego syna, którego - umówmy się - nikt wcześnej na oczy nie widział, no nie?
  • czy tylko mi sie wydaje , ze tworcy Twarza w twarz sciagneli kilka watkow z Prison break . -brat wyciga brata z wiezienia -w braciszku podkochuje sie wiezienna lekarka -dziwna grupa"trzymajaca wladze" (Firma) miesza wszedzie i ma uklady wszedzie itd.
  • widzieliscie wczoraj jak anita wychodzila z wiezienia to za nia wyszla DONA!!!
  • Witam! W dzisiejszym odcinku miało miejsce porwanie Marka. Pytanie: gdzie grał lub kim w prawdziwym zyciu jest jeden z porywaczy Marka (ten co prowadził samochód)? Kurcze, znam skądś tą twarz a nie potrafie skojarzyć. dzieki za pomoc
  • Moze mnie ktos oswiecic, w jaki sposob Majka nagle sie stala glownym swiadkiem koronnym w sprawie mafii?!
  • I jak wam sie podobał ostantni odcinek i rozwiązanie wszystkiego ? Moim zdaniem ten serial był świetny ;)
  • j.w

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.