Forum eDziecko edziecko Wychowanie
ZMIEŃ
      poskromiony

poskromiony

(6 wyników)
    • Witam, prosze o jakieś sensowne rady, bo jestem bezradna. Mam problem z 5-letnią córką. Może trochę ją rozpuściłam, ok, może to teraz "wychodzą" braki w wychowaniu, ale..jak z nią postępować??? Mała jest tzw charakterna, wszyscy to mówią, nawet panie w przedszkolu, więc na każdym kroku jest "walka" i "stawianie się", ostatnio niestety zaczęła na wszystko reagować krzykiem, np. ja- "ubieraj się szybciej, musimy, już wychodzić" brak reakcji, ja jakieś 5 razy "proszę, pospiesz się,...
    • Może mój problem wyda się śmieszny ale nie wiem już co robić :( W piątek myjąc synkowi butelke po herbatce zauważyłam że pękl smoczek.Pomyślałam sobie, że może to znak i czas najwyższy przejść na kubeczek, albo niekapek albo dziubek (mam to wszystko w domu).Próbowaliśmy wcześniej ale synek jakoś nie miał ochoty z nich pić, może jeszcze nie był gotowy. W sobote od rana próbwaliśmy ze wszystkiego a on odwracał głowe w drugą strone nie chciał pić. Więc mąż pojechał w końcu po ten sm...
    • Mój synek ma 11 miesięcy. Jest pogodnym i towarzyskim dzieckiem, ale też strasznym złosnikiem. Jak tylko coś jest nie po jego myśli zaczyna się histeria. Płacze, krzyczy, nieraz przebiera nóżkami. Nawet na zabawki się denerwuje. Mały od samego początku nigdy nie bawił się sam w łóżeczku, kojcu lub innym miejscu. Zawsze miał towarzystwo mamy, taty lub niani. Może to moja wina, bo wszędzie go ze sobą brałam. Do kuchni, łazienki itp. Było mi żal, że tak płacze i czuje się samotny. Al...
    • jak myślicie, może to dobry pomysł, żeby 4-latka nauczyć spokoju, opiekuńczości, delikatności hmmm sama nie wiem, boje sie tylko zeby zwierzaczek (chomik, świnka, królik) nie był za bardzo podduszany z miłości, a co gorsze żeby przypadkiem nie ugryzł dziecka . Piesek niestety nie wchodzi w rachubę, kot tez raczej nie.
    • Wiem , że tytuł brzmi głupio-ale ręce mi opadają. Jestem mamą 16 miesięcznej Zuzi i od 6 miesięcy pracuję, a w wychowywaniu pomagają mi 2 babcie. Jedna twierdzi, że wnusia jest bardzo grzeczna, a druga twierdzi, że obawia się o jej nadpobudliwość. Od urodzenia jest bardzo żywa, a od kiedy zaczęła chodzić, prawie cały czas biega i rzadko kiedy usiądzie dłużej niż na 4 minuty .To jeszcze można zrozumieć jest ruchliwa, ale ze złością nie mogę sobie poradzić. Jeżeli czegoś nie dostani...
    • Tytul brzmi "Jak poskromic zlosnika", myslalam, ze beda tu rady jak to zrobic?, a ja tu czytam o tym co to dziecko robi, przeciez to wiem gdyz widze to na codzien, wiec po co ten artykul???

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się