Forum eDziecko eRodzice Województwa Warszawa
ZMIEŃ
      poszukiwania

poszukiwania

(109 wyników)
    • Bardzo Was prosze o pomoc, [b]poszukuję dobrego psychologa dziecięcego dla dziewczynki - lat 12 -[/b] oczywiście Warszawa, myslę, że córka moja przechodzi fazę buntu, poza tym dochodzi do tego trudna sytuacja w domu, ogólnie potrzebna jest pomoc, napiszcie proszę, do kogo polecacie się udać. Z góry dziękuję:))))
    • Witam, poszukuję dobrego prywatnego psychologa dziecięcego w Warszawie dla 6-o letniego dziecka które ma tiki. Dziękuję.
    • Poszukuję na terenie Warszawy dobrej, sprawdzonej krawcowej. Chodzi o uszycie eleganckiej, wieczorowej sukni. Znacie krawcową godną polecenia??? Będę wdzięczna za każdy namiar.
    • witam, poszukuje dobrego ortopedy dziecięcego w Warszawie. Pani w przedszkolu podejrzewa że dziecko ma lordozę (ja po zapoznaniu się z tematem tez tak stwierdzam), natoomiast w przychodni lekarz chirurg- ortopeda NIC nie zauważył! Dopiero jak sama o tym powiedziałam to stwierdził że może i ma!! Na basen zalecił iść i tyle !! Żadnych zestawów ćwiczeń, żadnych konkretów, wskazówek NIC!! ręce opadają!!
    • witam, poszukuje pediatry dr katarzyny Lukowskiej, ktora do niedawna pracowala na bemowie w medycynie rodzinnej (byc moze teraz gdzies na mokotowie). jesli ktos wie gdzie teraz przyjmuje bardzo prosze o pomoc.
    • Witam, Poszukuję terapii SI na terenie Warszawy w ramach NFZ. Wiem, że w kilku poradniach /ul. Kaspijska, Narbutta, Raszyńska/ czas oczekiwania wynosi 2 lata, a nie ukrywam, że zależy mi na czasie.. Jeśli wiecie coś na ten temat, dajcie znać, proszę. Pozdrawiam
    • Mój synek jest alergikiem. Byliśmy u 2 alergologów, jednak nie "przypadli nam do gustu". Poszukuję alergologa, który ma zdrowe podejście do dzieci i zna sie na rzeczy. Będę bardzo wdzieczna za namiary. Pozdrawiam
    • poszukuję 2 tytułów: O RYBAKU I ZłOTEJ RYBCE oraz TOMCIA PALUCHA od tygodnia pytam w kioskach, ale nie maja - czy któras z Was spotkała w W-wie te tytuły - zastanawiam się czy wogóle trafiły do kiosków? a do redakcji nie moge sie dodzwonic...
    • Słuchajcie i pomóżcie! Poszukuję lekarki pediatry specjalistki od boreliozy. Udało mi się sutalić dwa nazwiska: 1. dr Ewa Duszczyk 2. Barbara Kowalik Mikołajewska Obie lezą w Szpitalu Zakaźnym na Wolskiej. Musze z którąś z nich skonsultowac moje dziecko (pilne!), ale nie chcę go wlec do szpitala zakaźnego. Czy ktoś wie może, gdzie którakolwiek z tych pan doktor przyjmuje prywatnie??? Prosze o info na forum lub na pocztę gazetową anusia29@gazeta.pl Help! Dziekuję z góry!
    • Witam, przeszukałam forum wposzukiwaniu wątków o prowadzonych w Warszawie zajęciach dla dla dzieci w wieku około 3,5-4 latka. Niestety wątki są albo stare albo nie z Warszawy albo nie dla poszukiwanej przeze mnie grupy wiekowej. Czy wiecie może gdzie odbywają się jakieś fajne i ciekawe zajęcia dla dzieci w wieku około 4 latka. Najchętniej zajęcia ruchowe, a także rozwijające i usprawniające zajęcia plastyczne. Najlepiej by było w okolichach Woli, Ochoty, Jelonki, Bemowo, bliski...
    • Poleccie proszę fotografa, który by uwiecznił piekną chwilę chrztu św. Dziekuję
    • Proszę o namiary na dobrego hematologa dziecięcego w Warszawie. Mój synek ma bardzo niski poziom żelaza i mimo brania Ferrum Lek nic mu nie pomaga. Liczę na Waszą pomoc. pozdr
    • Poszukuję osoby do pomocy przy moich 2 synciach (2,5 roku i 9 miesięcy). Chodzi o 2 do 3 x w tygodniu po ok. 8 godzin. Może znacie jakąś miłą, ciepłą i odpowiedzialną osobę, która chciałaby pomóc mi przy moich brzdącach. Będę wdzięczna za kontakt.
    • Witam!!!! Poszukuję dobrego ortopedy dla dziecka (na NFZ). Mieszkam W Warszawie. Z góry dziękuje.
    • Witam, Jestem w Warszawie od niedawna, na koniec września mam termin. Poszukuję jakiejś fajnej mamy najchętniej z Ursynowa celem zaprzyjaźnienia się - aby nie stracić reszty szarych komórek przebywając tylko li z maleństwem. Poza tym przydałby się doradca w razie trudności obsługi dzidziula - a to będzie moje pierwsze dziecko i obaw cały las. Za kontakt serdecznie dziękuję:)
    • poszukuje mlodych mam w wieku od 25 do 35 lat, mających jedno dziecko do 3 lat, które byłyby chętne do udzielenia mi wywiadu na temat swoich mam. Potrzebuję tych wywiadów do pracy magisterskiej na temat kobieta - matka - córka. Wywiad taki trwa pół godziny. Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną pod adresem mila1000@gazeta.pl
    • Witajcie, Poszukuję niani "na godziny", 3x w tygodniu. Muszę dodać na wieczorne godziny. Wiek nie ma znaczenia, jakkolwiek znaczenie ma młodość duszy, optymizm i coś specjalnego, co sprawi ze moja coreczka bedzie popiskiwac z radości na widok swojej niani.
    • Wykańczam swoje mieszkanie i poszukuję osoby, która bardzo ładnie potrafi namalowac motyw: słoneczników naturalnie rosnących. Uwaga na ścianie w kuchni!!!!!!!! Za rozsądną cenę. Marta
    • Poszukuję dobrego lekarza tej specjalności. Słyszałam ,że na Sadybie, gdzieś przy ul Okrężnej przyjmuje lekarka tej specjalnośći (chwalona). Czy ktoś ma może namiary?
    • Witam wszytskich, Pilnie poszukuje opiekunki dla mojej córki. Ma 7 miesięcy i jest bardzo wesołą dziewczynką. Niestety mieszkam poza Warszawą (okolice Janek) i od dłuższego czasu poszukuje niani. Niestety chyba nikt nie mieszka w tej okolicy. Przyznam sie, ze juz jestem zmeczona poszukiwaniami. Może któras z mam zna osobe godna polecenia, która mieszka niedaleko i chciałby opiekowac się moją corką. Istnieje również możliwośc zamieszkania na miejscu. Oczywiście opieka jest od pn d...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się