Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
      poszukiwania

poszukiwania

(202 wyniki)
    • Szukam bluzki lub żakietu, w kolorze czarnym, w cekiny, rękawy 3/4. Coś w stylu jak na poniższej fotce. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3070/84df7218e950e0f9med.jpg[/IMG][/URL] Moje poszukiwania niestety narazie nie przynoszą żadnych efektów. Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki:)
    • tiny.pl/hkpnx takiej oto poszukuję, podobno h&m. Bardzo chętnie przytulę, Gdańsk obskoczyłam, ale ani śladu. Ktokolwiek gdzieś widział? Ktokolwiek coś wie?;)
    • Może będziecie mogły mi dopomóc? Poszukuję torebki z motywem wężowej skórki. Interesują mnie tylko internetowe sklepy - nie mam czasu ani ochoty jeździć i szukać...
    • Jak w temacie. Poszukuję pierścionków o ciekawych i oryginalnych wzorach, ogólnie dużych. Najlepiej gdyby były wytwórni Warmet, ale jeśli ktoś nie jest pewnien co to to też może się zgłosić. Wyroby te nie będą przedmiotem handlu, jeśli coś uda mi się kupić to będzie u mnie już na zawsze :) Jeśli ktoś ma takie przedmiociki a nie nosi i walają się po kątach, ale szkoda mu ich się pozbyć w trywialny sposób to może być pewien że należycie je docenię :) Mój mail: jkret82@wp.pl
    • Stacjonarnie (w Warszawie) lub w necie, w trybie pilnym - potrzebna za tydzień. Może ktoś widziała ostatnio lub ma do sprzedania? Kolor - najchętniej niebieski, zielony, czarny, srebrny, złoty. Co ważne - plecy bez żadnego wycięcia i z rekawkiem (najchętniej 3/4), krótka, rozmiar xs/s. Jak ktoś ma na taka namiary to ozłocę. ;)
    • Poszukuję zimowy płaszcz (zimowego płaszcza? sic). Kilka cech, które mnie interesują: 1. prosty fason przed kolano, nie rozszerzany ku dołowi, najlepiej bez paska ale może być i z. 2. Ciepły ale nie puchowy czy inny śliski, mieszanka wełny najlepiej 3. Cena niezabójcza, do 300 zł najlepiej, sa wyprzedaże, więc moze? 4. Dostępny w internecie lub galeriach. Jest szansa znaleźć coś takiego? Najbardziej martwię się o ten fason, bo wszędzie teraz te luźne doły królują.
    • Jak w temacie, poszukuję grubszej (ciepłej) sukienki do kolan ( nie krótszej), z długim rękawem w rozm. 44. Takiej do grubych rajstop i kozaków. Przekopałam allegro, bonprixy, w galeriach przechodząc szukam i nie ma. Raz widziałam idealną dla mnie - bez domieszki wełny, bo nie toleruję gryzonia, ale kosztowała 700 zł....trochę za dużo. Czy widziałyście gdzies takie cudo?
    • Po serii torebek na co dzień a la worki na ziemniaki chcę kupić sobie coś elegantszego, ale też uniwersalnego. Torebka ma być ze skóry, nie czarna. Cena tak do 500 zł. Co myślicie o tych zalinkowanych? www.sklep.ochnik.com/torebka-damska-lx-1287.html www.sklep.ochnik.com/torebka-damska-gr-1383.html www.tuffi.pl/torebki_damskie/damska_torebka_skora_hs-0315-szara.html zastanawiam się też nad tą, ale nie wygląda mi na prawdziwą skórę, a jeśli tak, to strasznie się błyszczy www.tu...
    • Chodzi mi o okulary w przeźroczystych ramkach i z jasnymi co najwyżej lekko przydymionymi szkłami. Poszukuję od kilku lat .... Cena do 300zł
    • może macie pomysł gdzie dostanę taką koszulkę ? szara z motywem piłki sprawdzałam w decathlonie , nike adidas i nic ....a potrzebuję pilnie na prezent, właśnie coś w tym stylu.. dziękuje www.kozaczek.pl/plotka.php?id=36564
    • Witam serdecznie, Bardzo liczę na Waszą pomoc. Będę wdzięczna za wszystkie namiary jakie jesteście w stanie mi podać na ekskluzywne, dość drogie butiki w obszarze Łódź-Wrocław-Zielona Góra-Szczecin i Warszawa. Oczywiście jeśli ktoś ma w zanadrzu takie miejsce z innej miejscowości też będę zobowiązana za informację. Proszę tylko o poważne odpowiedzi. Z góry dziękuję!!
    • Witam, poszukuję długiej sukienki z domieszką wełny, moheru lub angory, podobnej jak ta na zalinkowanym zdjęciu: www.tinyurl.pl?A55Dw4MM Niestety Simple będzie miało tą sukienkę tylko w wersji "midi" Mierzyłam beżową długą sukienkę w Zarze ale na mnie wyglądała strasznie workowato. Moze widziałyscie gdzieś jakaś fajną dlugą, cieplą sukienką... Liczę na Waszą pomoc!
    • jak w temacie, poszukuje krotkiej plisowane spodniczki , w krateczke albo jednokolorowej ( czarna , szara). Nie moglam znalezc fotki w internecie, ale chodzi mio krotka spodnice z przodu z kilkoma szerszymi plisami. jesli ktos takie widzial bede wdzieczna za podpowiedz.
    • charlize-mystery.blogspot.com/search?updated-max=2012-10-30T09:24:00%2B01:00&max-results=4&start=39&by-date=false??
    • Córka koleżanki powiedziała, że na studniówkę pójdzie tylko w takiej sukience... inna ewentualność, że może być to bluzka i spódnica: mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/u/0/?ui=2&ik=20e2fb6074&view=att&th=13c1e7bbb1187a0f&attid=0.1&disp=inline&safe=1&zw&saduie=AG9B_P-bUZIcyDRcaFjON9oTpQo9&sadet=1357721483621&sads=ShDWdc8jh88CApllBK9YXeQlyow No i problem, bo od rana szukam po różnych sklepach i póki co nic nawet odrobinę podobnego :( a obiecałam, że pomogę. Może któraś z Was si...
    • - na tyle długa żeby zakryć pupę, na tyle krótka żeby nie zasłaniać kolan - z odpinanym kapturem, wyściełanym ciepłą i miłą tkaniną, a nie materiałem "podszewkowym" - rękawy wzbogacone o wewnętrzne elastyczne ściągacze - zapięcie: suwak dwustronny, (dwubiegunowy???) . Taki co go można i od dołu i do góry. Guziki, zatrzaski też potrzebne - nie czarna! - nie puchowa! Ktoś coś widział, ktoś coś wie? dzięki!
    • Poszukuję zdjeć i aranazcji odzieżowych z kamizelką z kozucha w stylu rosyjskim czy też góralskim. Gdzie szukać??
    • dziewczyny szukam biżuteri takiej jak na zdjęciach N. Siwiec [img]http://cdn10.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/172859/natalia_siwiec_640x360_crop_rozmiar-niestandardowy.jpg[/img] lub 2.s.dziennik.pl/pliki/3728000/3728607-natalia-siwiec-330-520.jpg
    • Poszukuję kolorowego stroju z usztywnianymi lub półusztywnianymi miseczkami od biustonosza. Znacie jakieś ciekawe i sprawdzone strony ze strojami w internecie?
    • witam. jestem w takim momencie modowym, że probuje kompletowac garderobe nie tylko estetycznie, ale tez uzytecznie. Chcialabym znalezc taki model torebki ( jednoczesnie na ramie jak i cross body) w neutralnym kolorze (stary brąz np.) badz wybitnie ekstrawaganckim (fuksja), ktory to bedzie komponowal sie ze wszystkim co mam w szafie. a mam i pastele, i zdecydowane kolory, czern, biel, bez, etc. Ponadto bedzie dlugowieczna (porzadna rączka i pasek, dobre zamki, nozki na spodzie...), najchetni...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się