poszukiwania

(100 wyników)
  • Witam :) Z góry przepraszam jeżeli istnieje taki wątek (na 2 przeglądarkach wyszukiwarka posiada błędy :/ - mam nadzieje że chwilowe). Prośba do Was - czy jesteście w posiadaniu wzoru do obrazu img2.allposters.com/images/ISI/RW5089.jpg Jest to obraz z serii domów: www.vervaco.be/images/70103.jpg www.wandbilder24.de/small/klemme/rw2088.jpg Bardzo bym prosiła o czytelny wzór wraz z numerami muliny na gazetowego. Dziękuję i pozdrawiam :)
  • Jeżeli któraś z miłych koleżanek ma rozpis tych obrazków to byłabym bardzo wdzięczna za podzielenie się. Z góry bardzo dziękuję i służę pomocą w innych pracach. picasaweb.google.com/bttgmarko/Poszukuje#5591076987129798034 picasaweb.google.com/bttgmarko/Poszukuje#5632468239477439122 Może być na pocztę gazetową. Pozdrawiam serdecznie. Bożena
  • Hej, poszukuję schematu do haftu firmy Lanarte "Cows in the morningdew" - numer katalogowy: 34572 (PN-0007985) Jeśli ktoś będzie mógł mi pomóc to będę bardzo wdzięczna :) bo te krowy mnie oczarowały :) Szukałam już w kilku miejscach, ale nic nie znalazłam :/ pozdrawiam
  • Jak w temacie poszukuję już od dawna Damy z łasiczką i co jakiś czas ponaglam prośbę mam różne wzory ale chcę wyszyć GK. Jak by ktoś miała i chciał się podzielić to była bym bardzo wdzięczna
  • Poszukuje wzoru "Orientalna orchidea":) Tu jest link do obrazu needleart.pl/product_info.php?products_id=1125 Jeśli ktoś go posiada:) Lub wie gdzie można go znaleźć proszę o kontakt:):) Pozdrawiam Natalia
  • Witam wszystkich, Bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniach wzorów z kotkami: 2490C Kocia paczka - needleart.pl/product_info.php?products_id=2870 2743C Kot i żyrandol - needleart.pl/product_info.php?products_id=4201 Mam nadzieję, że gdzieś już są ale sama nie mogę znaleźć... Z góry dziękuję za pomoc
  • Witam serdecznie,pilnie poszukuję schematu 4 pory roku-widok okna.Kiedyś znalazłam na forum,jest to chyba wzór rosyjski,legenda mulinek-to Mayflower.Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuję
  • Poszukuję od długiego czasu schematu China baby.....niestety bezskutecznie:( Może któraś z koleżanek byłaby w stanie pomóc... www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/52ac4b03cd22a41d.html mój mail: xgalaktyka@gazeta.pl
  • Poszukuję wyraźnych wzorków do tych obrazków: www.dorotea.tokraw.nets.pl/obrazki/domek_w_gorach.jpg www.dorotea.tokraw.nets.pl/obrazki/dama_z_jablkiem.jpg www.dorotea.tokraw.nets.pl/obrazki/zbieranie.jpg
  • Poszukuję jak w tytule,wiem że pojedyncze wzory są dostępne na chomikach itd,ale poszukuję jak największej liczby tych pięknych wzorów.Oto link do katalogu flowerfairyprints.ecrater.co.uk/c/1377936/all-168-flower-fairy-prints
  • Poszukuje wzoru metryczki o formacie max. 10x15 cm, zeby sie zmiescilo w tradycyjnej ramce z Ikei (tej z trojpaku) albo na recznie robionej kartce. Najchetniej cos z Tatty Teddy, albo z jakims dzidziusiem, ale nie za trudnym, bo dopiero zaczynam przygode z haftowaniem. Czy moglby mi ktos pomoc? Wszedzie gdzie szukam, wzory sa bardzo duze, a ja nie mam pojecia, czy da sie je zmniejszyc :( Z gory bardzo dziekuje :)
  • www.aupointcompte.ch/components/com_virtuemart/shop_image/product/PE63-0242.jpg -właśnie tego pięknego wzoru poszukuję.Poproszę na gazetowy.
  • Kochane koleżanki i jeszcze jedna prośba. Poszukuję schematy tego ,malutkiego pawia firmy Riolis. www.madameneedle.com/item_553/Small-peacock-by-Riolis.htm Mój schemat jest mały i nieczytelny. Za pomoc ogromnie dziękuję:) xgalaktyka@gazeta.pl
  • Za oknem bialo i z tego powodu trzeba sie zaczac przygotowywac do swiat BN:) Prosze jak zawsze Was o pomoc, bo tu zawsze taka dostane :) Poszukuje tej serii reniferow gallery.ru/watch?ph=X0c-dA6wm szukalam, gdzie moglam, ale ni ma :( Wiem, ze sa jeszcze sanie do tego zaprzegu, wiec jak ktos dorzuci bede wdzieczna :) Pozdrawiam w ten zimowy czas :):)
  • jak w temacie poszukuje wzoru z wielbłądem będę bardzo wdzięczna pozdrawiam
  • czy ktoś posiada może wzór Dimensions 70-65117 będę bardzo wdzięczna mój email betilol17@wp.pl
  • poszukuje jak a tytule może być podobna www.kokardka.pl/schemat-matka-boska-karmiaca-40x50-p-5258.html może macie schemat albo dacie mi namiary gdzie znależć liczę na waszą pomoc wielkie dzieki z góry Pozdrawiam Irena P.S poproszę na gazetową
  • Witam serdecznie. Poszukuję wzoru kalendarza Lizzie Kate, jeśli ktoś posiada taki bardzo proszę o wzór. imageshack.us/photo/my-images/530/lizziekateqv1.png/
  • Witam, poszukuję wzorów tych kotów www.teresastephensondesigns.com/ jeśli ktoś je ma, to bardzo proszę o schemat
  • czy ktoś ma może wzory z tej serii " target="_blank" rel="nofollow">www.123rf.com/stock-photo/ballerina_silhouette.html potrzebuję przynajmniej osiem wzorów

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się