Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    praca w wielkiej brytanii

  praca w wielkiej brytanii

  (4 wyniki)
  • Witam, Próbowałem odnaleźć wątek o pracy w Wielkiej Brytanii żeby tam zadać to pytanie ale coś nie bardzo mogę go znaleźc, więc postanowiłem rozpocząć nowy watek. W sumie także dlatego, że pytanie nie dotyczy stricte pracy a innego aspektu pobytu w Anglii. Chciałbym wkrótce po przybyciu na wyspy zakupić używany samochód - jak to wygląda w praktyce? Jakie opłaty wchodzą w grę, jakie są stawki ubezpieczenia, jak wygląda kwestia prawa jazdy? Od czego są zależne stawki za ubez...
  • Polska to koszmar na kazdym kroku jestem gorszy i nic nie znacze !
  • artykol jak dla mnie to kedna wielka bzdora bo anglia wcale nie jest takim rajem na ziemi to kraj postawiony sla normalnego europejczyka do gory nogami zamiast euro funty ruch lewo stronny jezyk nie jest fonetyczny jednym slowem trzeba byc silnym psychicznie i wizycznie mieszkam tu juz 2 rok i mam go potrochu dosyc .
  • Pytanie jak w temacie. 25 lat, kobieta, wykształcenie wyższe humanistyczne, angielski na poziomie CAE (zdany na B), prawo jazdy, doświadczenie zawodowe 4 lata - 2-asystenckie w firmach prywatnych oraz 2 lata praca sprzedawcy i kasjera w firmach usługowych(gastronomia, sklepy - pracowałam tak jeszcze na studiach). Nie mam wielkich wymagań, mogę pracowac fizycznie. Jak myślicie, gdzie i za jaką płacę mogę znaleźć pracę, zakladając, ze chcę wyjechać na 2-3 lata.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się