praca

praca

(1737 wyników)
  • Hej, jakie studia wybierać, aby znaleźć pracę w dzisiejszych czasach w Polsce dobrze płatną? Studia, zawody, po których będzie można też założyć własny biznes w razie nieznalezienia pracy. I drugie pytanie. Jaki kierunek studiów nie ścisły, lecz humanistyczny, jest najbardziej opłacalny? Jaki warto studiować? Myślę, że języki obce, jakieś filologie, typu filologia angielska itp.
  • Sytuacja przedstawia się następująco : Jestem tegorocznym maturzystą, ale nie poszedłem na studia ponieważ nie podszedłem do rozszerzonego angielskiego przez co nie dostałałbym się na UW, na anglistykę ( nie wiedziałem, że chcę iść na ten kierunek ). W związku z tym w przyszłym roku podchodzę do matury jeszcze raz. Obecnie pracuję, jestem zarejestrowany itd. Pracę zamierzam skończyć pod koniec września i obawiam się, że mogę mieć problemy z dostaniem stypendium socjalnego. Myślę, że należy mi...
  • Witam, dostałem się na uzupełniające mgr na Nauki Polityczne na UJ. Problem w tym, że na dzienne (plus, że nie będe musiał płacić), bo zaocznych na tym kierunku nie ma. Pracuje na pełny etat, zmianowo. Mam np. dwa dni pod rząd w pracy, a później dwa dni wolne, coś w tym stylu. Plan zajeć mam średni, 2-3 dni w tygodniu mocno zawalone. Byloby super, ale kolega ze zmiany, również studiuje dziennie więc mamy mały problem. Wiem już na pewno, że będe musiał opuszczać jakieś ćwiczenia i wyk...
  • Pisząc pracę inżynierską natrafiłem na artykuł z ciekawym rysunkiem, który by mi się przydał. Czy z prawnego punktu widzenia mogę mieć kłopoty jeżeli użyję tego rysunku w swojej pracy, ale: - troszkę go przerobię na własne potrzeby - w podpisie rysunku umieszczę odniesienie do bibliografii, gdzie na liście będzie zawarty ten artykuł.
  • Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić, redaguję tekst i pomagam przy kompozycji. Możesz spokojnie przelewać na papier swoje myśli nieuczesane. Ubierzemy je potem w zgrabniejsze słowa Jeśli nie jesteś pewien, czy to właśnie tego potrzebujesz. Napisz do mnie na adres; poprawa-plagiatu@wp.pl
  • Witam. Na wstępie uprzedzam, ze nie jest to kolejny temat z serii, który kierunek wybrać etc. Obecnie pracuję w firmie budowlanej, ale chciałem zacząc studia. Od zawsze interesowała mnie informatyka (programowanie) i w tym kierunku chciałem sie rozwijać. Obecnie jednak pracuję w firmie budowlanej i zastanawiam sie czy nie zacząc studiów budowlanych. Jest to firma rozwojowa etc. Co byście mi poradzili? Czy po ukończeniu studiów mam zbliżone szanse na rozwój i dobrze płatną pracę (zarówno budow...
  • Nie wiem, jakich studiów sie podjąć. JESTEM ZAŁAMANA. Do pewnego czasu marzyłam o studiach turystyka i rekreacja, ale niedawno zajrzałam na pewne forum i dowiedziałam się na nim, że nie można po takich studiach pomarzyć o wysokich zarobkach. Więc szukam dalej. Za rok matura, a ja niewiem, jakie przedmioty wybrać, które mam zdawać. Chciałabym studiować na dobrej uczelni, zależy mi też, by były to studia nieprywatne. Macie jakieś pomysły, moglibyście podać mi jakieś przykłady ciekawych kierunkó...
  • ja dopeiro zaczynam studia ale zastanawiam sie ilepowina liczyc stron praca licencjacka i magisterska zeby bylo ok. :P:P hehehe......na pewno ne kilka karte.jesli ktos juz ma ktoras prace za soba niech mi tutaj napisze jak to powinno wygladac :) pozdrawiam
  • Ja mam 160 na 100 stron. Zastanawiam sie czy nie przesadziłam w tym temacie i chce niektore wywalic. Jaki jest standard w tej materii? a moze tak zostawic? A propo pytania o czcionke, ja pisze 12 TNR ;-)
  • jw. Nie rozumiem po co potrzebna jest praca magisterska na takim kierunku jak prawo. Caly wysilek skupia sie tutaj na skompilowaniu kilku ksiazek, komentarzy, orzeczen i innych zrodel. Ma charakter typowo odtworczy, o czym poinformowal nas sam prowadzacy seminarium... Jaki jest wiec cel tej pracy??
  • Mam zabójcze pytanie: korzystał ktoś z usług pisania pracy na zamówienie? (np.serwis referatycompl)? podobno ich działalność jest jak najbardziej legalna, oni "oferują jedynie wzór pracy", na podstawie którego pisze się swoją. Ciekawe, jak rzecz się ma w rzeczywistości? Może to i kontrowersyjne ale na pewno wiele osób mając nóż na gardle myśli o takich rozwiązaniach... Proszę o odpowiedź tylko te osoby, które myslą o skotrzystaniu z takich usług lub tych które już to zrobiły, Nie interesują m...
  • Stoję przed problemem oddania mojej napisanej już pracy magisterskiej do sprawdzenia pod względem stylistycznym, ortograficznym itd. czyli wygładzenia jej przed ostatecznym oddaniem, oprawieniem itd. Praca ma ok 150 stron. Czy ktoś może mi powiedzieć ile kosztuje takie sprawdzanie przez nauczyciela j. polskiego albo kogoś, kto się na tym zna. Sprawa pilna, więc proszę o pomoc...
  • W nawiazaniu do dzisiejszego artykulu zamieszczonego na kilku portalach odnosnie Wydzialu Wiertnictwa Nafty i Gazu na AGH chcialbym zapytac, czy rzeczywiscie sa duze szanse po jego ukonczeniu na prace na platformie wiertniczej? Od jakiegos czasu sklaniam sie do studiow na tym wydziale, bo bardzo podobala by mi sie praca w systemie np. 4 tygodnie na morzu, 4 w domu i zarobki w wysokosci od 250 tys. PLN netto rocznie bez koniecznosci ponoszenia kosztow utrzymania.
  • Witam serdecznie, Właśnie nie dawno napisałem maturę i mam ogromny dylemat. Wiem, że ogólnie wątków ze studiami powstało tysiące, nie chcę się powtarzać, ale w moim przypadku również liczę na pomoc internautów. Wiem także, że za mnie nie zdecydujecie, ale słowo ludzi, którzy mieli do czynienia w jakimś stopniu z kierunkami Informatyka i Ekonometria, albo Analityka Gospodarcza na pewno się przydadzą. Interesują mnie ogólnie rynki kapitałowe, inwestycje, ale zastanawiam się, czy w ogóle w...
  • Hej, Szukam właśnie pracy, ale nie dorywczej tylko takiej bardziej na poważnie. Nie do końca wiem, gdzie najlepiej zacząć "karierę" i gdzie będę mogła rozwijać jakie umiejętności. Poszukuję dlatego sprawdzonego portalu pracy przeznaczonego dla studentów, na którym możnaby znaleźć wartościowe oferty od firm, a nie jakiś spam. Portali z opiniami o pracodawcach, jakimiś wskazówkami gdzie warto iść i jak rozwinąć swoją karierę itp. Ktoś z was może na portalu tego typu się zarejestrował i m...
  • Mam parę znajomych w tej niezwykle modnej i drogiej szkole psychologii społecznej. Kolega właśnie obronił magistra. Jego praca miała 32 strony ze spisem i str. tytułową! Koleżanka która broniła się w czerwcu - 35 stron na bardzo popularny psychologiczny temat , i co więcej 6 z obrony!!! 6 - na uczelniach wyższych??? To jakaś żenada! 30 stron magisterki ?To przecież jak licencjat albo większa praca roczna - u mnie na wydziale.
  • Ja zaczęłam pisać w styczniu, mam problem z mobilizacją/motywacją :( Na razie napisane 5 stron pierwszego rozdziału! :) Jak u Was?
  • studiuję hungarystykę, więc mam mnóstwo pracy. tak się nieszczęśliwie złożyło, że dostałam do napisania głupią pracę domową i niestety podkusiło mnie, głównie z powodu braku czasu bo jeszcze pracuję, przepisać ją ze ściągi w internecie. nie byłam zachwycona tym czynem, ale naprawdę nie miałam wyjścia. lektorki nie przekonuje brak czasu i stawia niższe oceny za oddanie pracy po terminie. na nieszczęście jakoś doszła do tego, że to był plagiat. nie omieszkała przedstawić tego fakt...
  • Mam takie pytanie, kiedy uważa się pracę magis. za plagiat, czy to procentowo jakoś się oblicza, czy jak, czy pozycje książkowe mogą być identyczne jak w innej,byle zdania budować inaczej? Ja właśnie piszę pracę i korzystam sporo z pracy koleżanki, czerpie z niej literaturę(nie wszystko, trochę mam własnej), ale nie przepisuję słowo w słowo, zmieniam zdania w 80%. Z góry dziękuję za odpowiedzi
  • Dostałem się na oceanotechnikę na politechnikę gdańską. Czy po ukończeniu tego kierunku ma się szansę na pracę i wysokie zarobki? Proszę o opinię.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.