Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      pracodawca

pracodawca

(133 wyniki)
    • HEJ, CZYTAM TUTAJ INF. O SAMYCH ZŁYCH PRACODAWCACH ........ AŻ MYŚLĘ ŻE NIE MA DOBRYCH PRACODAWCÓW(GDZIE MOŻNA DOBRZE ZAROBIĆ I BYĆ DOCENIONYM). PROSZĘ O INFORMACJE CZY KTOŚ ZNA DOBREGO PRACODAWCE?
    • Wpisujmy się .....
    • Drodzy pracodawcy a może stworzymy nowy wątek i my opiszemy swoje perypetie z pracownikami , bo jak czytam co poniektóre wypowiedzi na forum to aż mi krew w żyłach buzuje ....
    • Dlaczego każdy pracodawca wymaga doświadczenia? A jeśli nie wymaga to zawsze się znajdują osoby z doświadczeniem, które wybiera i koło się zamyka. Byłem na kilku rozmowach, ale jak jest chętnych 20-30 osób a jedno miejsce to mój optymizm z minuty na minutę maleje. To jest taki wyścig szczurów, musisz być najlepszy, najfajniejszy, najszybszy, jeśli nie to wypadasz, wypadasz jak pionek z gry. Zacierają się prawdziwe wartości człowieka, każdy dąży do celu po głowach, nie zważając na inne a...
    • Byłam na rozmowie w jednej z firm,aplikowałam na stanowisko asystentki zarzadu.Poproszono mnie o referencje a najlepiej kontakt telefoniczny do obecnego przełożonego,Pan ktory ze mna przeprowadzal rekrutacje stwierdzil,ze chcialby z kims porozmawiac.Dodam,ze w obecnej firmie pracuje juz 4 lata,jest to moja pierwsza powazna praca i nie jestem w stanie przestawic referencji z poprzednich miejsc(to byly jakies wakacyjne prace,umowy zlecenia-nie pomyslala o tym).Przyznacie,ze to syt...
    • Witam Jestem osobą oszukaną przez pracodawce...w efekcie tego oszutwa pozostaje bez pracy... choć byłam 10 lat czynnym pracownikiem. Przed każdą zmianą pracy niby na lepsze ŻĄDAJCIE NA PIŚMIE PRZEDWSTĘPNYCH WARUNKÓW, jeśli przyszły pracowadca jest uczciwy wystawi wam taki dokument na którym powinno być - stanowisko, wynagrodzenie, oraz godziny pracy +plus jeszcze dodatkowe wynagrodzenia w postaci premii, słuzby zdrowia...wymagać i jeszcze raz wymagać bo ile osób zmienia pracę i...
    • obiecali, że po rozmowie kwalifikacyjnej ..." oddzwonią "... i... tylko tyle ...po prostu...a my czeeeeeeekamy...
    • Ostatnio szukam kolejnej pracy , ale dopiero obecnie spotykam się z dziwnym traktowaniem osob które aplikują... Po spotkaniu pracodawcy zapewniają mianowicie, że w przypadku przejścia do następnego etapu lub odrzucenia na pewno powiadomią o decyzji ( przez telefon lub mail). Oczywiście więszkość olewa potencjalnych pracowników i nie daje żadnego znaku ... Czy pracodawcy nie mają już za grosz kultury?
    • Hej, czy wydawnicwo MEdical Tribune to dobry pracodawca? Zastanawiam się nad odpowiedzią na ofertę pracy dla redaktora lub korektora, ale wątek z lutego tego roku nie nastroił mnie zbyt optymnistycznie. Cy nadal praktykują masowe testy sprawdzające umiejętności? Na czym polega taki test? Ogólnie mówiąc, jak się pracuje dla Medical Tribune?
    • Witam, Przeglądam sobie właśnie forum i znajduję same negatywne opinie na temat pracodawców. Widać tu też odbija się skłonność Polaków do narzekania. A może znajdzie się ktoś, kto jest zadowolony ze swojej pracy i może swoją firmę polecić innym? Tak dla odmiany..... ;-) Pozdrawiam, Magda
    • Witam Skończyłem pierwszą w swoim życiu pracę, dlatego dla mnie jest to trudne. Pracowałem kilka miesięcy na umowę na czas nieokreślony, mój pracodawca ma moje świadectwo dojrzałości (teraz ja studiuję) i co w związku z tym - czy powinienem dostać jakieś "świadectwo pracy" albo inne dokumenty? Kiedy zwyczajowo oddają świadectwo dojrzałości - po ilu dniach od ostatniego dnia pracy? Jak dotąd dostałem począ druk RMUA, które wcześniej, gdy jeszcze na koniec nie poszedłem na zaległy urlop, odbie...
    • Orientujecie sie, jezeli firma otwiera biuro w Polsce (firma brytyjska), i chce kogos zatrudnic do pracy w tym biurze, to jak to wyglada z prawnego punktu widzenia? umowe podpisuje sie na gruncie polskiego kodeksu pracy? I wszystkie ubezpieczenia i podatki placi sie tak jakby pracodawca byl polski? Pomocy, bo prawdopodobnie dostane taka oferte, i nie wiem czego sie spodziewac.
    • czarnalistapracodawcow.w.interia.pl a poniżej forum 34all.org/forum_main.php?board=8485 dopisujcie firmy...
    • Na forum pojawil sie watek ze szukajacy pracy sa niepowazni. Moim zdaniem pracodawcy sa niepowazni !!! Juz 2 razy mi sie zdarzylo, ze przyjeli mnie do pracy po 5 etapie rekrutacji (nawet wybory prezydenckie maja tylko 2 tury...) by po 2 godzinach zadzwonic ze na moje miejsce przyjeli kogos innego lub ze nagla im etat zlikwidowali. Nie wspominajac juz o wielokrotnym przekladaniu terminow rozmow kwalifikacyjnych,czy spoznaniu sie na rozmowy. Takie zachowanie pracodawcow w moim przypadku d...
    • A raczej brak odzewu. Mam problem.. Założenia: Chce pracować w Polsce w woj. Mazowieckim, nie chce wyjeżdzać za zadne pieniądze. Nie mam żadnych wymagań finansowych, pieniędzy mam dużo, oczekuje ciekawej pracy, w której będe się realizować. PROBLEM 1) Nie traktuje pracy jak większość ludzi - wynika to z moich dotychczasowych wyjątkowo udanych doświadczeń zawodowych oraz mojego systemu wartości. Praca w mojej branzy jest dla mnie pasją a z pracodawcą chce coś współtworz...
    • witam!!! co moge zrobic gdy byly pracodawca oczernia mojego meza wsrod innych pracodawcow ktorzy dzwonia do niego i prosza o opinie na temat mojego meza a ten go oczernia? mowi zeby go ni przyjmowali bo beda z nim same klopoty dodam ze maz zostal zwolniony z pracy za cos czego nie zrobil nie zostalo mu nic udowodnione czy istnieje jakas szansa zeby byly pracodawca przestal zle o nim mowic? przez takie zachowanie starcil kilka szans na naprawde b dobra prace
    • Czy kobieta musi poinformować pracodawcę o tym że jest w ciąży? Od którego miesiąca ciąży kobiety nie można zwolnić? Być może ktoś wie więcej o prawach kobiet w ciąży w pracy. Będę wdzięczna za info.
    • Zwracam się z pytaniem głównie do kobiet. Czego oczekujecie od doskonałego pracodawcy?Pracodawcy marzeń? Jakich dodatkowych benefitów oczekiwałybyście aby czuć że firma dba o Wasze potrzeby, Wasze samopoczucie i Was Kobiety? (Wszystkie propozycje mile widziane - zakupy przez internet dostarczane do firmy, możliwość opłacania częsciowo opiekunki itp itd.)
    • Na przykład dostaję służbową komórkę (co jest chyba powszechne) i nie wiem o tym, że wykupiona jest do niej opcja pokazywania pracodawcy, gdzie w danej chwili ta komórka się znajduje. Jeśli jestem Przedstawicielem Handlowym i podróżuję po Polsce, to pracodawca może w ten sposób śledzić całą moją trasę bez mojej wiedzy. Czy to jest możliwe, czy tylko mi się tak wydaje? Spotkaliście się z tym?
    • Ciekawi mnie, czy na tym forum pojawiają się jacyś pracodawcy? Większość osób raczej szuka pracy, ewentualnie informacji o firmach, a czy jakiś pracodawca znalazł tu kogoś godnego uwagi, albo liczy, że może znaleźć? A tak na marginesie: szukam właśnie pracy najchętniej przy wprowadzaniu danych komputerowych, może być zresztą coś innego, jestem otwarty na propozycje, piszcie na e-mail napewno odpiszę :) Co do pracodawcy mam tylko jeden wymóg: uczciwość i dotrzymywanie obietnic, ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.