pracy

pracy

(45 wyników)
  • Witam Jeżeli byś wyjeżdzał, lub już wyjeżdżałeś, to z jakiego Biura Pracy lepiej korzystać. 1 Czy tego pośrednika w Polsce? 2 czy może lepiej bezpośrednio z Holenderskiego Biura Pracy?
  • Szukam kontaktu z osobami które rozpoczną prace z Firmą NL.jobs z Opola . ja mam jechac do pracy pod koniec kwietnia, chetnie dowiem się cos więcej o tej firmie.
  • Holenderska firma Orange Jobs B.V. specjalizuje się w sektorze metalowym i budowlanym, dlatego posiadamy szeroką gamę ofert pracy dla; - spawaczy, - operatorów CNC, - ślusarzy, - monterów, - spawaczy, - malarzy konstrukcji, lakierników, - budowlańców o różnych specjalnościach ---------i nie tylko... Oferujemy pracę dla tych z certyfikatami jak i bez certyfikatów. Co tydzień mamy nowe miejsca pracy dla nowozatrudnionych pracowników. Więcej informacji na stronie: www.or...
  • Firma logistyczno-spedycyjna poszukuje pracownika magazynowego z uprawnieniami na wózek widłowy. 10.52 euro na godziny, dużo nadgodzin, praca od pon do piatku, czasami w sobotę-do uzgodnienia. Poszukiwany młody pracownik, znajomość podstaw ang, lub hol, lub niemieckiego. Polacy tam pracują, więc zawsze moge pomóc w porozumieniu się. Kontrakt najpierw 3 miesięczny okres próbny, a potem kontrakt na rok. Poszukiwany pracownik na stałe, niepalący i niepijący. Kontrakt bezposrednio w firmie...
  • Witam chciałbym sie dowiedzieć czegos na temat pracy w Eindhoven przez agencj DirectPeople.Jesli posiadacie jakies wiadomości na ten temat napiszcie.Chodzi mi głównie o warunki mieszkalne no i wogóle czy firma załatwia prace,regularnie płaci itp.Z góry dzięki za info,pozdrawiam.
  • Direct Marketing Distribution poszukuje ludzi do pracy fizycznej - roznoszenia pakietow ulotek i gazet w wybranych rejonach w Utrechcie a takze wokol miasta. Od poczatku wrzesnia mamy prace dla 2 osob, od poczatku pazdziernika dla kolejnych dwoch. Oferujemy prace na pelen etat, umowy na 6 lub 12 miesiecy (1szy miesiac jako miesiac probny), wynagrodzenie 8,50-10,00E/godz bruto. Dla zainteresowanych mozliwosc wyrobienia nadgodzin. W chwili obecnej nie zapewniamy zakwaterowania, al...
  • jezeli ktos ma jakiekolwiek pytania to chetnie odpowiem na temat tns-u
  • Witam. Czy ktoś z państwa podpisywał może umowe na wyjazd do pracy na lotnisko Schipol poprzez tą firmę ? Ja podpisywałem dokumenty w listopadzie tamtego roku. Po 10tyg. miałem otrzymać pocztą dokumenty potwierdzające moją niekaralność i miałem wyjechać do pracy na początku lutego, ale jest już marzec, a o pracy, ani o dokumentach nic nie słychać.
  • Szukam pracy jako spawacz tig lub mig w holandii.Posiadam również uprawnienia na wózki widłowe. spawam ponad pół roku czasu nierdzewki stoły , rury etc z nierdzewek. tel. 507371853
  • Mam pytanie. Czy ktoś zna moze tę agencję??? Posredniczą w wyjazdach do Holandii. Warunki wydają się być OK, ale nigdy nie wiadomo...Jesli wiecie coś na temat tej agencji, proszę piszcie!
  • Witam wszystkich, szukam pracy w Holandii, w branży informatycznej a także w innych, np. produkcyjnej czy spożywczej. Posiadam podstawową znajomość języka angielskiego. Wszystkim, którzy pomogliby mi w znalezieniu pracy, byłby bardzo wdzięczny. Mój mail konrad.gardno@onet.eu. Pozdrawiam.
  • Czy ktoś mi może coś powiedzieć o pracy w hotelu w charakterze pokojówki? 7.50/h brutto ile netto? Czy jest bardzo ciężko?Ile można odłożyć?Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem czy zdecydować się na wyjazd.
  • Witam, mam firme w Holandii i szukam 2-3 osob do pracy fizycznej, 4-8godzin dziennie, prawo jazdy kat. B mile widziane, jezyk obcy najchetniej angielski (holenderski rzecz jasna tez lecz niekonieczny). Wynagrodzenie i godziny pracy do uzgodnienia, zaleznie od checi i mozliwosci osoby chetnej do pracy. Niestety, nie ma mozliwosci zakwaterowania. Praca w Utrechcie/Eindhoven, mozliwe dojazdy. Wiecej informacji: dmd-online@gazeta.pl. Maja P.S. Dla scislosci dodam: NIE JESTEM POSRE...
  • dostalam propozycje pracy w Holandii, przez agencję pracy POLLUX, jesli ktos cokolwiek wie o tej firmie, proszę o informację.Zalezy mi na czasie
  • Niewiarygodna zajebana agencja pracy z Opola - jebani oszusci!!!!!! Pierwsza reakcja po przyjezdzie na miejsce pracy!!!!! Agencja ta wyslala mnie z zona do pracy do Wassenaar gdzie warunki okazaly sie byc surviwalowe a nie jak "mila"pani w biurze z Opola wszystko ubarwila. Mialybyc pralki na kazdym domku i domki w pelni wyposazone - w domkach w pelni wyposazonych zabraklo oczywiscie pralek ktore okazaly sie byc ale daleko od miejsca zamieszkania i dodatkowo PLATNE 4EURO!!!!!!...
  • witam.czy ktoś wie coś o firmie tido vesta,są wiarygodni i wypłacalni na czas.jaka stawka i na ile jest kontrakt.z góry dziękuję
  • Aktualnie dla naszego klienta w Belgii poszukujemy zbrojarzy. Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą wykonywały konstrukcje zbrojeniowe w jednej z belgijskich fabryk. Oferujemy: - zatrudnienie na belgijskich warunkach; - zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin; - atrakcyjne wynagrodzenie; - ubezpieczenie opłacane przez pracodawcę; - pomoc w organizacji wyjazdu; Wymagania - 2- letnie doświadczenie w pracy zbrojarza; - referencje od pop...
  • Witam Zwracam się z pytaniem czy ktoś na forum słyszał o firmie UKD z Opola. A mianowicie firma ta zaproponowała mi wyjazd do pracy w Holandii w ogrodnictwie. W tej chwili twierdzą, że są na etapie załatwiania pozwolenia na pracę bo posiadam paszport Polski. Prosiłbym o info o wiarygodności tej firmy i wszelkie informacje z nią związane. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
  • Młoda kobieta po studiach szuka pracy przy sprzątaniu, prasowaniu, opiece nad dziećmi, w sklepie, barze.Na dłuższy okres czasu jak najbardziej TAK.Jestem naprawde bardzo miłą,soloidną osobą mówiącą dobrze po angielsku.Wczesniej duzo pracowałam w sklepie, przy opiece nad dziećmi i w szklarniach również.Obecnie mieszkam w Hadze,prosze o pomoc i oferty.
  • Witam czy ktoś pracował przez tą firme a w szczególności w fabryce boczku i może wypowiedzieć się na temat firmy i oferowanej pracy za wszystkie informacje bede bardzo wdzieczny
« poprzednie 1 2 3

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.