pracy

pracy

(45 wyników)
  • Witam Jeżeli byś wyjeżdzał, lub już wyjeżdżałeś, to z jakiego Biura Pracy lepiej korzystać. 1 Czy tego pośrednika w Polsce? 2 czy może lepiej bezpośrednio z Holenderskiego Biura Pracy?
  • Szukam kontaktu z osobami które rozpoczną prace z Firmą NL.jobs z Opola . ja mam jechac do pracy pod koniec kwietnia, chetnie dowiem się cos więcej o tej firmie.
  • Holenderska firma Orange Jobs B.V. specjalizuje się w sektorze metalowym i budowlanym, dlatego posiadamy szeroką gamę ofert pracy dla; - spawaczy, - operatorów CNC, - ślusarzy, - monterów, - spawaczy, - malarzy konstrukcji, lakierników, - budowlańców o różnych specjalnościach ---------i nie tylko... Oferujemy pracę dla tych z certyfikatami jak i bez certyfikatów. Co tydzień mamy nowe miejsca pracy dla nowozatrudnionych pracowników. Więcej informacji na stronie: www.or...
  • Firma logistyczno-spedycyjna poszukuje pracownika magazynowego z uprawnieniami na wózek widłowy. 10.52 euro na godziny, dużo nadgodzin, praca od pon do piatku, czasami w sobotę-do uzgodnienia. Poszukiwany młody pracownik, znajomość podstaw ang, lub hol, lub niemieckiego. Polacy tam pracują, więc zawsze moge pomóc w porozumieniu się. Kontrakt najpierw 3 miesięczny okres próbny, a potem kontrakt na rok. Poszukiwany pracownik na stałe, niepalący i niepijący. Kontrakt bezposrednio w firmie...
  • Direct Marketing Distribution poszukuje ludzi do pracy fizycznej - roznoszenia pakietow ulotek i gazet w wybranych rejonach w Utrechcie a takze wokol miasta. Od poczatku wrzesnia mamy prace dla 2 osob, od poczatku pazdziernika dla kolejnych dwoch. Oferujemy prace na pelen etat, umowy na 6 lub 12 miesiecy (1szy miesiac jako miesiac probny), wynagrodzenie 8,50-10,00E/godz bruto. Dla zainteresowanych mozliwosc wyrobienia nadgodzin. W chwili obecnej nie zapewniamy zakwaterowania, al...
  • Witam chciałbym sie dowiedzieć czegos na temat pracy w Eindhoven przez agencj DirectPeople.Jesli posiadacie jakies wiadomości na ten temat napiszcie.Chodzi mi głównie o warunki mieszkalne no i wogóle czy firma załatwia prace,regularnie płaci itp.Z góry dzięki za info,pozdrawiam.
  • Witam. Czy ktoś z państwa podpisywał może umowe na wyjazd do pracy na lotnisko Schipol poprzez tą firmę ? Ja podpisywałem dokumenty w listopadzie tamtego roku. Po 10tyg. miałem otrzymać pocztą dokumenty potwierdzające moją niekaralność i miałem wyjechać do pracy na początku lutego, ale jest już marzec, a o pracy, ani o dokumentach nic nie słychać.
  • jezeli ktos ma jakiekolwiek pytania to chetnie odpowiem na temat tns-u
  • Szukam pracy jako spawacz tig lub mig w holandii.Posiadam również uprawnienia na wózki widłowe. spawam ponad pół roku czasu nierdzewki stoły , rury etc z nierdzewek. tel. 507371853
  • Witam wszystkich, szukam pracy w Holandii, w branży informatycznej a także w innych, np. produkcyjnej czy spożywczej. Posiadam podstawową znajomość języka angielskiego. Wszystkim, którzy pomogliby mi w znalezieniu pracy, byłby bardzo wdzięczny. Mój mail konrad.gardno@onet.eu. Pozdrawiam.
  • Mam pytanie. Czy ktoś zna moze tę agencję??? Posredniczą w wyjazdach do Holandii. Warunki wydają się być OK, ale nigdy nie wiadomo...Jesli wiecie coś na temat tej agencji, proszę piszcie!
  • Czy ktoś mi może coś powiedzieć o pracy w hotelu w charakterze pokojówki? 7.50/h brutto ile netto? Czy jest bardzo ciężko?Ile można odłożyć?Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem czy zdecydować się na wyjazd.
  • Witam, mam firme w Holandii i szukam 2-3 osob do pracy fizycznej, 4-8godzin dziennie, prawo jazdy kat. B mile widziane, jezyk obcy najchetniej angielski (holenderski rzecz jasna tez lecz niekonieczny). Wynagrodzenie i godziny pracy do uzgodnienia, zaleznie od checi i mozliwosci osoby chetnej do pracy. Niestety, nie ma mozliwosci zakwaterowania. Praca w Utrechcie/Eindhoven, mozliwe dojazdy. Wiecej informacji: dmd-online@gazeta.pl. Maja P.S. Dla scislosci dodam: NIE JESTEM POSRE...
  • Młoda kobieta po studiach szuka pracy przy sprzątaniu, prasowaniu, opiece nad dziećmi, w sklepie, barze.Na dłuższy okres czasu jak najbardziej TAK.Jestem naprawde bardzo miłą,soloidną osobą mówiącą dobrze po angielsku.Wczesniej duzo pracowałam w sklepie, przy opiece nad dziećmi i w szklarniach również.Obecnie mieszkam w Hadze,prosze o pomoc i oferty.
  • dostalam propozycje pracy w Holandii, przez agencję pracy POLLUX, jesli ktos cokolwiek wie o tej firmie, proszę o informację.Zalezy mi na czasie
  • hej chcialem sie zorientowac czy moglbymlegalnie podjac prace w holandii mieszkam teraz ponad rok w wielkiej brytani pracuje legalnie tu ale chcem z tad wyjechac(niepodoba mi sie ten kraj)i myslalem o holandii i czy z jezykiem ang.i niemieckim dam sobie rade z dogadaniem sie z ludzmi?? pozdrawiam michal
  • Niewiarygodna zajebana agencja pracy z Opola - jebani oszusci!!!!!! Pierwsza reakcja po przyjezdzie na miejsce pracy!!!!! Agencja ta wyslala mnie z zona do pracy do Wassenaar gdzie warunki okazaly sie byc surviwalowe a nie jak "mila"pani w biurze z Opola wszystko ubarwila. Mialybyc pralki na kazdym domku i domki w pelni wyposazone - w domkach w pelni wyposazonych zabraklo oczywiscie pralek ktore okazaly sie byc ale daleko od miejsca zamieszkania i dodatkowo PLATNE 4EURO!!!!!!...
  • Aktualnie dla naszego klienta w Belgii poszukujemy zbrojarzy. Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą wykonywały konstrukcje zbrojeniowe w jednej z belgijskich fabryk. Oferujemy: - zatrudnienie na belgijskich warunkach; - zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin; - atrakcyjne wynagrodzenie; - ubezpieczenie opłacane przez pracodawcę; - pomoc w organizacji wyjazdu; Wymagania - 2- letnie doświadczenie w pracy zbrojarza; - referencje od pop...
  • witam.czy ktoś wie coś o firmie tido vesta,są wiarygodni i wypłacalni na czas.jaka stawka i na ile jest kontrakt.z góry dziękuję
  • Szukam chętnych osób na wyjazd wakacyjny do Holandii. Nie mam mieszkania ani pracy, to wszystko planuje zorganizować. Chciałbym wyjechać zaraz na początku lipca.Wszystko można dogadać tylko mało czasu zostało dlatego pisz czym prędzej.Mam na imię Michał i mam 21lat, Kraków.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.