prezenty

prezenty

(208 wyników)
  • Wątki z poruszanym tematem: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=150&w=37195282&a=37195282 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=150&w=30779171&a=30779171 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=150&w=20954624&a=20954624 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=150&w=19619845&a=19619845 Dopisujcie co Wy znaleźliście i będziemy mieli spokój przynajmniej z tym pytaniem. PS. Prezesa forum proszę o przyklejenie tego posta :)
  • Moj facet sie rozchorowal- totalnie rozlozyl. Jutro mamy isc na urodziny do jego przyjaciela, ktorego ja tylko troche znam. Co kupic w prezencie? Moj chlopak mial dla niego wykombinowac tuner telewizyjny do kompa, ale nie zdążył, a teraz niespodziewanie taki tuner stal sie dla nas zbyt drogi. Ja osobiscie mam obecnie az 13 zl na koncie, a jeszcze jest 10 dni do konca miesiaca!!. Chce miec mozliwie niski debet kiedy kupie ten prezent. co kupic przyjacielowi (29 lat) mojego faceta, ...
  • Chodzi mi oczywiście o to ustrojstwo: instytutkerastase.blogspot.com/2010/02/wosy-czesane-wiatrem_03.html ktore ma ten gość - jak to się nazywa, wie ktoś? Chce kupić na walentynki - mało romantyczny prezent?
  • Drodzy Panowie! Niedługo mój mężczyzna ma baaaardzo okrągłe urodziny, które traktuje chyba bardzo poważnie (może nawet symbolicznie?), a ja mam w związku z tym pewien problem... chciałabym mu sprawić jakiś wyjątkowy prezent, skoro okazja taka wyjątkowa. Może macie jakieś pomysły - będe wdzięczna za podpowiedź... co ucieszyłoby faceta poważnego wiekiem i młodego duchem? Od razu zaznaczę, że sprawa jest o tyle trudna, że on właściwie wszystko ma, dlatego prezent musi być raczej z...
  • Jak mnie uczono prezentjestw yrazem pamieci o kims bliskim. Nie musi nieśc ze soba jakieś wartości materialnej. Z moja luba bede sie mógł widziec dopiero po swiętach. To juy zdarza sie drugi raz, miałem urodziny w pazdzierniku i dostałem tylko życzenia, a teraz dostałem tyle samo. Czy cos przeoczam? Czepmiam się? Czy wszystko jest ok? A może źle postrzegam tę sytuacje?
  • zblizaja sie jego 30-te urodziny, mam jeszcze ponad miesiac, by zaplanowac cos extra. chcialabym dac mu cos specjalnego. Jestesmy 5 lat malzenstwem, mamy 1 dziecko, drugie w drodze. Myslalam o jakims wyjezdzie dalekim, ale nie bede mogla poleciec... mialam jeszcze jeden pomysl ale z racji ciazy bede musiala go przelozyc na za rok.... blagam o jakas porade - facet nie lubi taniej tandety... ma raczej szerokie zainteresowania: ksiazki odpadaja czy ktos ma jakis szczegolony pomysl na ucz...
  • dzis 25 maja sa 9 urodziny mojego najslodszego samczyka, mojej perelki, mojego skarba, mojego kotka ukochanego co byscie dali samczykowi na prezent
  • Mój mężczyzna ma niedługo urodziny i chciałabym mu kupić golarkę. On sam często się zacina przy goleniu i wogóle nie znosi golenia. Ma ciągle podrażnioną skórę. Hoduje bródkę i często zostawia sobie zarost na linii brody. Jest mu wyjątkowo cieżko zwykłą golarką z ostrzami wyrównać zarost i czasami po prostu goli wszystko, chociaż lepiej wygląda z zarostem. Chciałabym zapytać panów, którzy używają golarek elektrycznych, która golarka jest najlepsza i którą najłatwiej modelować z...
  • Napiszcie proszę, co chcielibyście dostać na urodziny. Albo co już dostaliście i Wam się podobało. Szukam inspiracji.
  • pomocy, żonaci mężczyźni! W październiku będziemy obchodzić 5 rocznicę ślubu. tzw. drewnianą.hahah Rety, co ja mam mu kupić? Odpadają wszelkie gadżety elektroniczne (mąż prowadzi sklep z telefonami, komputerami itp.), super zapalnicznki, kubańskie cygara - bo nie pali, jakieś metalowe piersióweczki i drogie wódeczki też - lepiej nie prowokować. No nie, kompletnie wysiadam. Przeszukałam już chyba cały internet, same misie, pudełeczka, koszulki w stylu: Kochanie, czy masz ochotę na ...
  • Kochani mam do Was prosbe, nie mam pomyslu na prezent dla mojego przyjaciela, chce zeby to bylo cos drobnego, ale swiadczacego o mojej pamieci. On ma 20 lat... Prosze powiedzcie co dostajecie od dziewczyn, albo co chcielibyscie dostac. Oj jak trudno jest kupic cos facetowi :)
  • Jaki jest wg Was najlepszy wyjątkowy prezent na pierwszą rocznicę wspólnego bycia ze sobą dla mojego Lubego? Wdźięczna jestem za ciekawe pomysły:)
  • no własnie, istnieje cos takiego w ogole ?? i jak sie objawia ? naglymi prezentami drogimi, wycieczka w egzotyczne miejsce itp?
  • W środę mój samiec ma imieniny, a ja niestety nie bardzo wiem, co mogłabym mu sprawić w prezencie. Może macie jakieś ciekawe propozycje? Części garberoby, zegarki i tego typu rzeczy raczej odpadają. Czekam na jakiś dobry pomysł. Ach, i żeby nie był zanadto kosztowny - w końcu gest się liczy, a nie suma jaką przeznaczy się na podarunek ;).
  • Kumpel ma za tydzien 18. Co mu kupić , coś taniego, może spotkaliście jakiś fajny pomysł.? Kolega jest dosyć zboczony erotycznie, ale niekoniecznie w tej tematyce.
  • ja k w temaciie mysle nad plytą albo nad portwelem a przy okazji bedac na tym forumie spytam jak zrobic rzeby muj facet nie ogladał sie za innymi laskami, bo bardzo mnie to wkórza?? dziewczyny pomuzcie, plizzzzzzzzzzz dzienki z gury i narta
  • Drodzy chlopcy:) Blagam pomozcie mi cos wymyslic! Wyczerpalam juz swoje pomysly i nie mam pojecia co teraz mu sprezentowac:/ tylko nie piszcie, ze to ja znam go najlepiej i sama wiem co by chcial dostac! dzieki za odp
  • Mam nadzieje ze tu znajde pomoc.Potrzebuje meskiej opinii.Moj Ukochany obchodzi za niedlugo urodzinki i borykam sie z rpoblemem wyboru prezentu.Mam kilka pomyslow ale nie wiem ktory wybrac wiec prosze Was o pomoc 1.szwajcarski scyzory, 2.piersiowka w skorzanym obiciu 3.wielka ,historyczna mapa na sciane ,zaznaczonymi miejcsami waznych bitew ,rysunkami zolnierzy+ model samolotu do sklejania, 4.klocki lego(to pomysl moje przyjaciela) 5.piekny ,artystyczny album w ktorym sa zdjecia z...
  • planuję kupić whisky na prezent urodzinowy. czy Ballantines będzie ok, czy nie bardzo? dobra whisky czy moze polecacie inne marki?
  • mam problem-nie wiem co kupic mojemu dziadkowi. powiem tylko ze przeczytal juz chyba wszystkie ksiazki jakie wogole napisano, pozatym ma coraz slabszy wzrok.myslalam o butelce- to zawsze sie przydaje :) napiszcie co boloby fajnym prezentem dla prawie 90cioletniego pana :)

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.