Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      problemy z trawieniem

problemy z trawieniem

(6 wyników)
    • Witam Was! Piszę, bo mam już dosyć swojego problemu:( Otóż chodzi tu o bardzo słabe trawienie. Boli mnie brzuch, załatwiam się raz na 3 dni, do tego nudności. Jem normalnie tak jak zawsze a mimo to w ciągu ostatnich 3 lat przytyłam jakieś 20 kg!!! A mam dopiero 22 lata:( Czy to normalne żeby mieć aż takie problemy trawienne w moim wieku? Byłam u lekarza to spojrzał na mnie jak na fana fast foodów (których nie lubię jak pieron) i zalecił dużo ruchu. Zero badań ani nic. A ja czuję się mo...
    • mam wrazenie ze moje jelita nie pracuja prawdlowo.od jakiegos miesiaca codziennie miewam gazy i jest to strasznie uciazliwe.zwykle zaczynaja sie wieczorem na 2 godziny po posilku. dziwne. pozniej juz nic nie jesm a gazy sa. i stad moje przypuszczenie ze to problemy z trawieniem. jak wspomoc prace jelit? pomozcie
    • mam pewien problem. Wiem, ze nie odżywiam się zgodnie z zaleceniami dietetyków, ale nie jadam tym samym różnych fast foodów i smażonych rzeczy. Moją słabością jest chleb i ... słodycze. W ogóle często mam ataki głodu i potrafię dużo pomieszać różnych rzeczy i dopiero wtedy się zaczyna..... Moim problemem są gazy, wiatry - jak zwał, tak zwał. Czasem nawet przy wstawaniu z fotela potrafię "prykać". Denerwuje mnie to, bo mam to prawie cały czas - od rana, gdy jeszcze nic nie zjadłam,...
    • Witam, mam takie pytanie który z leków Lipancrea czy Kreon jest lepszy do zastosowania dla dzieci?
    • strasznie burczy mi brzuch -nieraz bardzo głośno, czuje jakby wibrował, mam skurcze jelit, napuchnięty brzuch,kłopoty z trawieniem-nie moge normalnie oddać kału tylko taki żółty śluz-niestrawnosc mi leci i to z wielkim trudem...czasem mam takie skurcze że muszę zgiąć się w pół...robiłam usg brzucha i wszystko ok wyszło, brałam espumisan ale nie pomaga...macie jakieś domowe sposoby? czy wogóle ktoś ma takie objawy jak ja?? znajoma lekarka mówi że trzeba zrobić gastroskopię ale boję...
    • jak w temacie - mam taki nalot na języku. zdrapuje go szczoteczką do zębów i jest język śliczny- czerwoniutki. Jednak to powraca. Jak to zlikwidować?
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się