program

(2 wyniki)
  • I Ching - interaktywny program losujący hexagramy z interpretacją hexagramów w internecie. Interpretacje hexagramów wg. Richarda Wilhelma - ale skrótowo - tak jak ja je pojmuję po paru latach korzystania z I chingu. (niestety brak czasu, aby wpisać więcej i sensownie w bazie danych) Program ma 2 możliwości wyliczania: 1. Wyrocznia na szybko - wszystkie linie wyrzucane jednocześnie. I Ching jest generowany przez program z automatu. 2. Wyrocznia tradycyjna wyrzucana ręcznie za pomocą ...
  • Miło mi zaanonsować, że prace nad ulepszoną wersją I Ching ruszyły. Powiększeniu ulegnie okno programu, zmiana ogólnego wyglądu, wstawione będą animacje - jedną już przetestowalem i jestem bardzo zadowolony z efektu; wstawione zdjęcia lepszej rozdzielczości. Czas ukończenia projektu - nieokreslony. Rozważam także inne ulepszenia: typu rozbudowanie komentarzy oraz specjalne miłe dla oka efekty flashowe . (wersja dla prawdziwych koneserów będzie zawierac 3 lub wicej wysokiej jakości...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.