program

(59 wyników)
  • Nowy program, którego reklama mnie zaciekawiła. Prowadzącymi są:Andrzej Wierzbicki jest stylistą fryzur, autorem niezliczonych stylizacji do sesji zdjęciowych, teledysków, programów telewizyjnych, koncertów i pokazów mody. Tomasz Schmidt fryzjer specjalizująxy się w koloryzacji. To opanowany, niekonfliktowy, ale też nieustępliwy wirtuoz barw. Warsztat szlifował w najlepszych akademiach na całym świecie od Nowego Jorku przez Paryż i Londyn po Budapeszt. Pierwszy odcinek w ttv 5 kwietni...
  • dzieciach, których szukał TVN niedawno w zapowiedziach? Podobno dobry program, ale ja nie mogę nigdzie w programie odnaleść tego, nawet nie wiem jak się nazywa ten program
  • jak Wielkie ucieczki, jest puszczony o 21:30.Skandal!!!przeciez o tej godzinie przynajmniej ja padam ze zmęczenia. Ale jak widać TVN stawia na głupote i programy durne, o niczym nie mówiące puszcza w porze największej ogladalnosci.
  • Moim zdaniem coś tu nie gra i to już od poprzeniego odcinka kiedy najlepsza para tamtejszego odcinka odpada!!! A teraz co moje oczy widzą druga świetna para i to dosłownie również odpada!!!! Czy wy też czujecie że coś tu nie gra!!! Ktoś ładnie płaci za kogoś???? albo za coś??????? Wątpie czy w ogóle głosy widzów sie liczą????????? Pewnie wygra drewno mroczek-sroczek-wymoczek!!!!!!! Ciekawe ile za niego dostali????????? SKANDAL kto teraz odpadnie typucie?????
  • Witam, w sobotę przypadkiem trafiłam na Monka o 20.00 (zamiast Niani - b.dobra zamiana). Udało się - obejrzałam. Wczoraj nagrałam sobie "Bez śladu" i oglądając to w nocy zobaczyłam w przerwie reklamowej zajawkę "dzisiaj Monk o 22.55" (tzn. wczoraj, w poniedziałek). Czy faktycznie puścili wczoraj Monka? Który odcinek (w sobotę był 6. - o śledztwie Natalie, który miał lecieć dzisiaj)? Zupełne poplątanie z pomieszaniem. Podobnie z CSI - wczoraj niespodziewanie o 20.00 CSI Miami (zamiast "I kt...
  • Założeniem tego programu jest z tego co mi wiadomo wyłowienie z kilkunatu programów najbardziej inteligentnego gimnazjaliste.A ja dzisiaj oglądam i własnym oczom nie wierze, poziom uczestników jak i pytań w tym programie jest żenująco niski. Do tego Młynarska jako prowadząca jest beznadziejna. Pytanie typu np: pytanie z dziedziny SKAŁY brzmiało,,Na co trafiła kosa", Czy to pytanie aby na pewno było o skałach!!!!Pytanie bardzo niskiego poziomu, do tego uczestnicy z minimalnym zasobem wie...
  • Ja się tak zastanawiam - bo z zarządzaniem czymkolwiek nie miałem do czynienia nigdy - że pani MG wchodzi do syfu, 4 dni mijają i z brzydkiego kaczątka robi się dorodny łabądek no i jak to jest możliwe? nie żebym to oglądał to stale,a le akurat wczoraj obejrzalem nagle ci sami ludzie, którzy pitrasili byle jak podają cudowne potrawy - nagle ludzie, którzy do pracy nie mieli szacunku w 4 dni go nabierają, nagle ludzie którym to bimbało wszystko, zaczynają utożsamiać się z firmą i zac...
  • Po kiego grzyba puszczają zapowiedź następnego odcinka Klanu, skoro w jej trakcie wyciszają ją, dzielą ekran na dwa i wrzucają zajawki jakichś innych programów? może w ogóle zaczną puszczać tak cały Klan na spółkę np. z Plebanią, wtedy na reklamy zostanie im więcej czasu antenowego. barany
  • Nie zablokowali swoich rozrywkowych przecież seriali. Skandal!
  • Ciekaw jestem ile lat jeszcze będą ciągnąć w telewizji te beznadziejne seriale autorstwa tej Pani. Wszystkie te jej żałosne wypociny M jak mdłosci, Na dobre i niedobre, Barwy nieszczęścia są na żenująco niskim poziomie i nie różnią się między sobą w zasadzie niczym. Zaśmiecają tylko program telewizyjny lecąc po kilka razy w tygodniu, w dodatku są kilkakrotnie powtarzane. Za pieniądze z abonamentu przeznaczane na te dziadostwa, szłoby nakręcić wiele filmów, dokumentów, zakupić ciekawe seriale...
  • Wiem, że to nie serial, ale jednak program cykliczny, więc może oglądacie. Czy tylko mnie zamurowała dzisiejsza rodzinka? Bieda, wręcz ubóstwo, w lodówce tylko mrożone pure ziemniaczene, wynajmowana rudera, absolutny brak łóżek (jedna osoba tylko śpi na znalezionym na śmietniku tapczanie). A w skład tej nieszczęsnej rodziny wchodzi samotny ojciec i... pięciu wielkich, silnych, przypakowanych facetów. Wiekowo 19, 18, 17, 16 i 14. Ani słowa o szkole, studiach, zresztą to i tak chyb...
  • bo bym tak chętnie obejrzała;)
  • Czy ktoś oglądał wczoraj na dwójce o 21.00?. Czy to był ostatni odcinek? Mam wrażenie, ze przed ostatnim odcinkiem, powinien być ten, w którym jest torturowany Grant. Czy przypadkiem nasza droga telewizja publiczna, nie wywinęła nam telewidzom jakiegoś numeru?
  • teraz jestem pewna, a wcześniej tylko podejrzewałam, pewnie dlatego zrezygnowała z występów w tym głupim programie:)
  • codziennie ogladam, ciekawe tematy, goscie. Najbardziej jednak (mówię szzcerze) podobają mi się wpadki prowadzących. Najśmieszniejsza jest Agata Młyanrska i jej minki. Po prostu jak ją oglądam to boki zrywam!!Nie wspominając o tym jej partnerze (taki zawasze poważny) czy też Dorotce Welman!
  • Przeglądałam program i zobaczyłem że tym razem w niedzielę znów powtarzają Janosika. Czy to aby nie przesada? Przecież w grudniu czy styczniu dopiero co leciały te głupoty, a teraz znowu? czy TVP zatrzymała się wczasach PRLu że nadaje niemal same starocie z lat 60, 70 i 80. Zapewne w wakacje można się spodziewać kolejnej powtórki Pancernych, Alternatyw, Stawki większej niż zycie, Czarnych chmur itp. staroci w kólko powtarzanych. Żygać się chce. Sram na ich abonament.
  • Z powodu żałoby nastąpiła zmiana www.tvp.pl/program-telewizyjny?offset=0
  • Mam prośbę - jaki polecacie program do ściągania seriali? Jestem zielony, nigdy nie ściągałem, ale na kilka produkcji nie chce mi się czekać, aż polska telewizja je pokaże. Fajnie by było gdyby program był darmowy (:D), prosty i po prostu dobry. Z góry dzięki. Acha, czy te programy ściągają także muzykę? Z ciekawości pytam. I czy istnieją jeszcze w polskiej sieci napisy do seriali? Chodzi mi o Gotowe na wszystko oraz Skazanego na śmierć przede wszystkim.
  • Czemu w żadnych programach telewizyjnych w internecie nie ma godziny nadawania powtórki "Kryminalnych" z soboty. Jakaś tajemnica???
  • Klan nareszcie wraca-pierwszy odcinek po przerwie-w srode 21 kwietnia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.