program

(5 wyników)
  • rozmowy Miecugowa z jego gośćmi? Ja juz kilkakrotnie trafiłam byłam na ten program. Dziś była rozmowa z Tadeusiewiczem. Kurcze, przerobiłam praktycznie, kiedyś kiedyś, kiedy tylko wszedł, jego podręcznik z sieci neuronowych. Warto było. Miło się słucha i ogląda też. Fajnie, że Miecugow zainicjował taki projekt. Klasa!
  • o PPD

(5)
    był tu wątek o tej pani i o jej programach i o tym, że jej nie lubicie (ja też nie przepadam) znaczy o Perfekcyjnej Pani Domu okazuje się, że w necie jej nie lubią bardzo powstało masę memów (prawie jak dowcipy o Chucku Norrisie) się pośmiałam, bo są zabawne przynajmniej niektóre
  • h programów przyrodniczych na świecie. "Boso przez świat"-Wojciecha Cejrowskiego! Włączam telewizor , a tam zamiast tego idzie jakieś badziewie. I pomyśleć, ze za takie chamstwo chcą , zeby im płacić abonament.
  • Do Tego Na Wu?? Reszcie, Q przestrodze, wyjaśnij zjawisko "komputer zombie" Główną motywacją mojej aktywności politycznej była potrzeba władzy i żądza popularności. Ta druga była nawet silniejsza od pierwszej, bo chyba jestem bardziej próżny, niż spragniony władzy. -Tusk
  • zgłupiałam i nie jestem juz nawet w stanie zrozumieć jej sposobu myslenia? Kilka cytatów z Jadźki: [i]Moim zdaniem, chodziło mu o oddzielenie interesu partii SLD i samego Napieralskiego - pozostać neutralnym, bo sojusz z Komorowskim, zniszczy partię i Napieralskiego, oddzielić od interesów układu Dukaczewski, Kalisz, ci, którzy chcą być kooptowani do układu władzy.[/i] [i]Niech chwycą tą część młodzieży typu disco polo, ale - przede wszystkim - żeby rozwijał dalej swój nowo...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.