Forum Praca Praca w IT
ZMIEŃ
      programista

programista

(3 wyniki)
    • Hej, czy moglibyście zaproponować jakąś dobrą firmę dla programisty/projektanta JAVA z 4 letnim doświadczeniem w Warszawie. Firma, w której nie będę musiał poświęcać 95% swojego czasu na utrzymanie jakiegoś softu napisanego 10 lat temu w technologiach, które odchodzą do lamusa. Z masą ifów i ugly haków. W której podział utrzymanie projektowanie/developowanie nowych funkcjonalności jest chociażby w proporcjach 60/40 %. Im więcej projektowania tym lepiej. Technologie jakie znam i chciałbym ...
    • chcialem sie dowiedziec na jakie zarobki moge liczyc jako programista. zaczalem studia na politechnice, a szczegolnym moim marzeniem jest praca w EA. pisze ten watek gdyz naszly mnie pewne kontrowersje wewnetrzne... otoz zwykly szary murarz na budowie (malej) zarabia 3500zl / 8 h dziennie/ soboty i niedziele wolne (brat w wakacje pracowal na budowie wiec mnie poinformowal)... hmmm wiec kurcze skoro ja mam 5 lat sie meczyc na polibudzie, stresowac kolami i stawac sie no- lifem, a...
    • Witam, Czy sa tutaj studenci ktorzy pracuja w Warszawia (chociaz niekoniecznie) jako programisci .NET? Ile zarabiacie? Na pelny etat czy czesc? Prosze o rzetelne odpowiedzi.
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się