przedmioty

przedmioty

(413 wyniki)
  • jak myślicie z zczym najleiej połączyć kierunek gedozje i kartografie?Myslalam o czyms na politechnice (agh) lub ae.Matematyka odpada:)Bede wdzieczna za wszelkie wskazowki
  • Konkretnie chodzi mi Pedagogike. Czy możecie podpowiedzieć jak jest na uczelni, jakie są opłaty, czy egzaminy trudne, czy egzaminatorzy wymagający, jaka atmosfera.
  • Wiecie coś może o tym kierunku na AGH, wyobrażam sobie, że poziom jest trochę niższy niż na UJ. Czy ktoś to studiuje i może się na ten temat wypowiedzieć ? Jaki jest poziom i czy ciężko jest się dostać? Mam obawy co do załapania się na socjologię na UJ więc chciałam zostawić sobie jakieś wyjście w razie czego.
  • Witam, pisze w tym roku mature (2006/2007) i mam pytanie odnośnie amnestii maturalnej i przyjęcia na Politechnike Wrocławską. W tym roku maturzyści, którzy zdadzą wszystkie przedmioty obowiązkowe otrzymają świadectwa maturalne w ten samym dniu co Ci, którzy skorzystają z wymienionej już amnesti. Czy maturzyści objęci amnestią maturalną będą mieli równe szanse aby dostać się na Politechnike Wrocławską z tymi, co zdali wszystkie przedmioty ?
  • Przepraszam za wcześniejszy post ale omyłkowo nacisnąłem enter. Zastanawiam się nad trzema kierunkami: budownictwem, inżynierią środowiska i elektrotechniką. Jakie przedmioty na poszczególnych kierunkach są największą zmorą studentów. Jakie możliwości pracy po tych kierunkach?
  • hej, studiuje ekonomie od 2 lat, ogólnie jest ok, całkiem ciekawe i pasjonujące studia, ale szczerze to trochę za mało tu matmy,przedmiotów ścisłych a za dużo wszelkich psychologii, socjologii i polityki. Chcialabym wiec rozpocząć 2-gi kierunek, coś bardziej technicznego, bardziej naukowego. Macie jakiś pomysł z czym to połączyć. Myślałam o infie. A znacie jeszcze jakieć inne połączenia (jestem dobra z matmy, z reczty przedmiotów jak fizyka, chemia miałam już trochę przerwy). Z gó...
  • witam, nie chcę nikogo irytować swoim postem, ale poprosić o opinię osoby już studiujące, które mają spojrzenie na sprawę z "wewnątrz". do rzeczy: dostałam się na polonistykę uj nauczycielską i politologię, w przyszłości chcę się zajmować dziennikarstwem. obie te dziedziny interesują mnie równorzędnie, przez całe lata interesowałam się zagadnieniami społecznymi - bliższymi politologii (olimpiady z wosu, konkursy historyczne, artykuły publicystyczne), ale w ostatnim roku bardziej ...
  • Witam, mam takie dosc ogolne pytanie do osob zorientowanych - jakie przedmioty trzeba bylo zdawac na maturze i na jakim poziomie oraz ile trzeba bylo minimum pkt zdobyc by sie dostac na prawo 1. w warszawie 2. w poznaniu 3. w lodzi 4. w krakowie 5. we wroclawiu Szukanie na stronach uniwerkow jest dosc klopotliwe a na pewno tutaj znajda sie osoby dla ktorych nie bedzie problemem udzielic mi informacji :) Pozdrawiam
  • Jak wygląda rekrutacja (z punktu widzenia już obecnego studenta)? Co myślicie o samym studiowaniu tego kierunku? Co jest najtrudniejsze? Czy na początku trzeba posiadać dużą wiedzę teoretyczną z zakresu sztuki itd.? Jak wyglądają zajęcia? Czy jest więcej teorii czy praktyki? Czy studiowanie kierunku łączy się z Waszymi oczekiwaniami, czy też jest to coś zupełnie innego? Czy trzeba być pasjonatem sztuki, duuużo malować, rysować, obcować na codzień ze sztuką, mieć to 'w genach' czy w tradycji r...
  • Konczę gim. został mi niecały tydzień na złożenie podania do nast. szkoły.Problem w tym ze nie mam pojęcia jakaś szkołe wybrać. Wg was co jest lepsze technikum czy liceum? Po której z tych szkoł mam lepsze wykształcenie?Czy po technikum bede miala wieksze trudnosci aby isc na studia?jakie mam mozliwosci?Liczę na waszą pomoc bo moi rodzice umia tylko duzo gadac.
  • ...ksiazki-skryptu?
  • 1 rok dzienne i czy to to samo co powtarzanie przedmiotu?
  • kto wie na czym to polega dokładnie?
  • Mam takie pytanie. Studjuje dziennie i zaocznie (oba na AGH). Na dziennych w semestrze zimowym miałam przedmiot "prawo" który zakończył się egzaminem zdanym w 3 terminie na 3,5. Teraz na zaocznych mam akurat znowu prawo, tylko w mniejszym zakresie, ale o dziwo szanowny mgr powiedział, że mi oceny nie przepisze bo zdałam w 3 terminie! Do kogo moge się udać o wsparcie. Jeszcze wybieram się do dziekana ale dziś słyszałam, że cieżko z nim cokolwiek załatwić, wieć pytam tak na zaś!
  • Witam, Mam następujący problem.W czasie sesji egzaminacyjnej nie przystąpiłam do 1 egzaminu i musiałam się ratować wpisem warunkowym z tego przedmiotu.Resztę egzaminów zdałam w pierwszym terminie. Do pechowego przedmiotu,z którego wzmuszona byłam wziąść warunek, w ogóle nie przystąpiłam.Niestety z przyczyn osobistych nie miałąm możliwości uczęszczania na ćwiczdenia,a kobieta która prowadziłą zajęcia nie zgodziła sie na zaliczenie mi ćw z powodu nieobecności. Jestem dobrą studentką i ch...
  • czy w tym lub poprzednim roku byl taki przepis rekrutacyjny, ze jesli np. na stomatologie jest wymagana biologia, chemia i fizyka a kandydat zdawal mature np tylko z biologii i chemii to nie moze nawet zlozyc podania? bo wiem ze tak jest np na am w białymstoku. prosze o jakiekolwiek informacje. ps. jak wiecie jaka byla min liczba punktow na stomatologie w tamtym roku to piszcie
  • Zeby zaliczyc rok potrzebne jest 60 punktow ECTS, to wiem. Co sie dzieje w sytuacji gdy komus tych punktow brakuje? Czy trzeba za nie placic, tak jakbym powtarzala przedmiot? Jak to wyglada na Waszych uczelniach?
  • 1. Studiuje informe więc czy do średniej liczy się ekonomia, filozofia, angielski? 2. jak, np. mam ocenę z algebry-ćwiczeń i ocenę z algebry-wykładów to do średniej liczy się tylko ocena z algebry-wykładu-egzaminu czy także ocena z algebry-ćwiczeń? 4. czy jak będę potem dzielić sumę ocen przez ilość przedmiotów to mam, np. analizę matematyczną-ćwiczenia jak mam z niej jedną ocenę i analiza matematyczna-wykłady jak mam z niej drugą ocenę to mam to traktować jako dwa oddzielne pr...
  • Jeśli idę na I rok to o co chodzi z rejestracją na przedmioty?? Bo nie czaję. Sama wybieram jakie chcę przedmioty?? Przeciez to oni powinni ustala jakie przedmioty są na jakim kierunku. jak mam to zrobić?? i jak się rejestrować na wf bo nie ma zakładki żadnej. idę na ekonomię.
  • ogolnie to znam znaczenie slowa skrypt,ale nie wiem co praktycznie oznacza to na studiach. Czy skrypt dotyczy jakiegos wezszego tematu? Jak bardzo jest pomocny w nauce?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.