przedmioty

przedmioty

(413 wyniki)
  • Domyslam sie ze kiedy pojawia sie na drugim fakultecie przedmiot który był juz zaliczony na macierzystym kierunku, to ocene wypadaloby przepisac. Tu moje pytanie jak to wyglada w praktyce ?? Czy porozumiewacie sie z wykladowca na samym poczatku zajec, wyjasniajac mu ze dany przedmiot macie zaliczony... bo chyba strata czasu i bez sensu byloby uczeszczanie po raz drugi na ten sam przedmiot... I jeszcze jedno, jak wyglada przepisanie, czy pokazujecie wykladowcy indeks z macierzystego kier...
  • jak myślicie z zczym najleiej połączyć kierunek gedozje i kartografie?Myslalam o czyms na politechnice (agh) lub ae.Matematyka odpada:)Bede wdzieczna za wszelkie wskazowki
  • hej, w tym roku zdaje mature. jestem w klasie biologiczno chemicznej, egzamin zdaje z polskiego, niemieckiego, chemii i biologii, wszystko na poziomie rozszerzonym. chcialabym w przyszlosci studiowac kierunek techniczny (np. budownictwo) lub zwiazany ze srodowiskiem ( w sensie ochrona srod, inz. srod, geologia). pytanie moje dotyczy osób studiujacych na owych kierunkach. czy ciezko sie dostac? czy ciezko sie utrzymac? czy matma i fiza dla kogos po biol-chem jest do przejscia? i najwazni...
  • a dokąłdniej ze stosunków miedzynar.lub europeistyki.Czy statystyka na tych kierunkach jest trudna bardzo? zarówno na dziennych jak i zaocznych.Czy sa jakies inne trudne scisłę przedmioty??!!Odpiszcie
  • witam, nie chcę nikogo irytować swoim postem, ale poprosić o opinię osoby już studiujące, które mają spojrzenie na sprawę z "wewnątrz". do rzeczy: dostałam się na polonistykę uj nauczycielską i politologię, w przyszłości chcę się zajmować dziennikarstwem. obie te dziedziny interesują mnie równorzędnie, przez całe lata interesowałam się zagadnieniami społecznymi - bliższymi politologii (olimpiady z wosu, konkursy historyczne, artykuły publicystyczne), ale w ostatnim roku bardziej ...
  • Witam, pisze w tym roku mature (2006/2007) i mam pytanie odnośnie amnestii maturalnej i przyjęcia na Politechnike Wrocławską. W tym roku maturzyści, którzy zdadzą wszystkie przedmioty obowiązkowe otrzymają świadectwa maturalne w ten samym dniu co Ci, którzy skorzystają z wymienionej już amnesti. Czy maturzyści objęci amnestią maturalną będą mieli równe szanse aby dostać się na Politechnike Wrocławską z tymi, co zdali wszystkie przedmioty ?
  • Przepraszam za wcześniejszy post ale omyłkowo nacisnąłem enter. Zastanawiam się nad trzema kierunkami: budownictwem, inżynierią środowiska i elektrotechniką. Jakie przedmioty na poszczególnych kierunkach są największą zmorą studentów. Jakie możliwości pracy po tych kierunkach?
  • hej, studiuje ekonomie od 2 lat, ogólnie jest ok, całkiem ciekawe i pasjonujące studia, ale szczerze to trochę za mało tu matmy,przedmiotów ścisłych a za dużo wszelkich psychologii, socjologii i polityki. Chcialabym wiec rozpocząć 2-gi kierunek, coś bardziej technicznego, bardziej naukowego. Macie jakiś pomysł z czym to połączyć. Myślałam o infie. A znacie jeszcze jakieć inne połączenia (jestem dobra z matmy, z reczty przedmiotów jak fizyka, chemia miałam już trochę przerwy). Z gó...
  • Witam, mam takie dosc ogolne pytanie do osob zorientowanych - jakie przedmioty trzeba bylo zdawac na maturze i na jakim poziomie oraz ile trzeba bylo minimum pkt zdobyc by sie dostac na prawo 1. w warszawie 2. w poznaniu 3. w lodzi 4. w krakowie 5. we wroclawiu Szukanie na stronach uniwerkow jest dosc klopotliwe a na pewno tutaj znajda sie osoby dla ktorych nie bedzie problemem udzielic mi informacji :) Pozdrawiam
  • Od października rozpoczynam studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku Inżynieria Środowiska (instalacje sanitarne). Obawiam się jednego - przedmiotu "rysunek techniczny i geometria wykreślna". Z drugiej strony po studiach chciałbym pracować przy projektowaniu inst.san... Odnośnie tego mam pytanie do studentów kierunków technicznych, czy do tworzenia rysunków tech. potrzebny jest talent rysownika? Czy uczycie się rysując "od ręki" czy wszystko z użyciem linijki/cyrkla itp.? Czy zna...
  • ...ksiazki-skryptu?
  • Jak wygląda rekrutacja (z punktu widzenia już obecnego studenta)? Co myślicie o samym studiowaniu tego kierunku? Co jest najtrudniejsze? Czy na początku trzeba posiadać dużą wiedzę teoretyczną z zakresu sztuki itd.? Jak wyglądają zajęcia? Czy jest więcej teorii czy praktyki? Czy studiowanie kierunku łączy się z Waszymi oczekiwaniami, czy też jest to coś zupełnie innego? Czy trzeba być pasjonatem sztuki, duuużo malować, rysować, obcować na codzień ze sztuką, mieć to 'w genach' czy w tradycji r...
  • 1 rok dzienne i czy to to samo co powtarzanie przedmiotu?
  • kto wie na czym to polega dokładnie?
  • Zeby zaliczyc rok potrzebne jest 60 punktow ECTS, to wiem. Co sie dzieje w sytuacji gdy komus tych punktow brakuje? Czy trzeba za nie placic, tak jakbym powtarzala przedmiot? Jak to wyglada na Waszych uczelniach?
  • j.w. Dostałam się na prawo i chciałam wiedzieć jak to mniej więcej wygląda... Ile osób odpada/rezygnuje. Czy jest bardzo ciężko itd... Proszę o opinie.
  • Jeśli idę na I rok to o co chodzi z rejestracją na przedmioty?? Bo nie czaję. Sama wybieram jakie chcę przedmioty?? Przeciez to oni powinni ustala jakie przedmioty są na jakim kierunku. jak mam to zrobić?? i jak się rejestrować na wf bo nie ma zakładki żadnej. idę na ekonomię.
  • Chcę studiować architekturę na politechnice, pytanie skierowane jest głównie do tych co studiowali lub studiują, lub mają zamiar. Jeśli chodzi o przedmioty artystyczne tj. sztuka, historia, historia sztuki itp. to jestem dobra, tylko jeśli chodzi o matmę to jestem beznadziejna. I więc czy matma jest tak bardzo podobna, aby się dostać i później wogóle. Proszę o odpowiedzi, bardzo mi na tym zależy. Z góry wam bardzo dziękuję !
  • Mam pytanie, czy jeżeli wylece z danego kierunku to idąc na niego jeszcze raz za rok będę musiał zaliczać wszystkie przedmioty jeszcze raz? Czy tylko te których nie zaliczyłem ? Czy zależy to jedynie od woli prowadzących ? Nie wiem czy wszędzie jest tak samo. Jestem na PW.Byłbym wdzięczny za odpowiedź...
  • wysylam mailem referat - jak powinien wygladac? wstarczy jak podpisze sie pod wiadomoscia czy na referacie tez musze? a co z bibliografia?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.