Forum Na emigracji Matki Polki w UK
ZMIEŃ
      przedszkolanki

przedszkolanki

(3 wyniki)
    • Witam. Syn od 2 mcy chodzi do nursery, bardzo je lubi, nie bylo problemow z adaptacja. poszedl jak mial 2l lata 4 mce teraz ma troche ponad 2.5 roku. Mial 2 tygodniowa przerwe na wyjazd do Pl i dzis po powrocie dostalam list, ze od wrzesnia bedzie przeniesiony do starszej grupy, 3 latkow. Przedszkole motywuje decyzje, ze jest gotowy do przejscia do starszakow, ale ja mam watpliwosci. Pytanie do doswiadczonych mam, jak bylo z przenosinami Waszych dzieci? Czy odbywalo sie to zgodnie z wiekiem, ...
    • Hej, dzis rano pod drzwiami przedszkola dowiedzialam sie, ze z dniem dzisiejszym jest likwidowane. Przedszkole bylo prywatne i od pewnego czasu chodzilo do niego malo dzieci. Wiedzialam, ze pewnie nie zarabiaja kokosow ale sadzilam ze zanim je zamkna powiadomia choc pare tygodni wczesniej a nie postawia rano przed faktem dokononym. Z drugiej strony, cale szczescie ze to dzis a nie wczoraj bo nie bylabym wstanie isc na ostatni egzamin w tej sesji. Jako ze place za miesiac z gory,...
    • Pisalam wczesniej o klopotach mojej corki w przedszkolu,zamiast lepiej jest coraz gorzej,juz nie daje rady.Idzie do przedszkola zadowolona,wchodzi jako jedna z pierwszych,ale kiedy wracam po 1,5 h (przedszkolanka zadecydowala,ze tyle na razie starczy)jest juz cala zasmarkana i zaryczana.Sesje zaczelysmy od godziny(tydzien sterczalam schowana pod przedszkolem,bo co zrobic z tym czasem?).Mala miala powiedziane,ze zostaje do mleka i ciasteczka,a potem przychodze po nia,czas pobytu ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się