przedszkole

przedszkole

(78 wyników)
  • Zapraszamy już na kolejny dzień otwarty w Przedszkolu Tekla GWARANTUJEMY: -WESOŁĄ ZABAWE DLA WSZYSTKICH MAŁYCH MILUSIŃSKICH -PROMOCJE NASZEGO PRZEDSZKOLA DLA RODZICÓW -SŁODKI POCZĘSTUNEK DLA WSZYSTKICH ZAPRASZAMY W GODZINACH OD 10.00 DO 15.00 NA ULICE PODSTOŁECZNĄ 6 W JÓZEFOWIE. zapraszają DZIECI I KADRA PRZEDSZKOLA!
  • Hej, Czy ktoś wie kiedy są wyniki rekrutacji do przedszkola na Sosnowej w Józefowie? Mąż podanie złożył, ale zapytać się już zapomniał dokładnie kiedy wyniki. Z góry dzieki za info.
  • Macie jakieś doświadzenia? Milusin - Ogórkowa Warszawa, Mały świat Józefów
  • Mamy nowe niepubliczne przedszkole w Józefowie. Czy ktoś już tam był albo prowadza swoje dziecko na zajęcia? Jakie macie wrażenia? Pozdrawiam
  • Dużo na tym forum pisaliśmy o problemach lokalowych i braku miejsc w szkolach i przedszkolach... Jeśli teraz są tak duze problemy, co nas czeka w przyszlym roku, gdy 6-latki będa pierwszoklasistami , a 5-latki obowiązkowymi zerówkowiczami???
  • ile z Waszych dzieci przyjęto? ile nie?
  • Czy ktoś może posyła dziecko do prywatnego przedszkola na Samorządową lub M.C. Skłodowskiej? A może do Otwocka - na Ziołową? A może coś słyszeliście nt. tych przedszkoli? Muszę się szybko zdecydować na jedno (mam 3 opcje dotychczas istniejących + jedno otwierane w Otwocku). Dlatego będę wdzięczna za wszelakie opinie.
  • WITJESTEM MIESZKANKA JOZEFOWA I NAUCZYCIELKA. WIDZAC CO SIE DZIEJE NA RYNKU CHCIALABYM OTWORZYC PRZEDSZKOLE Z "PRAWDZIWEGO ZDARZENIA" - NIE DORGIE A BARDZO DOBRE... NIE MAM NIESTETY TYLE FINANSOW ZEBY POBUDOWAC TAKI LOKAL, ALE CHCIALABYM WYNAJAC. SLYSZALAM ZE W MICHALINIE NA ULICY PUSZKINA JEST JAKIES PRZEDSZKOLE KTORE TERAZ STOI PUSTE.. INTERESUJE MNIE WYNAJECIE TEGO LOKALU - CHCIALABYM PROSIC PANSTWA O INFORMACJE DOTYCZACE LOKALU... PRZEDSZKOLE O JAKIM MYSLE BYLOBY PRZEDSZKOLEM ARTYST...
  • Pani doktor ma objąć opieką lekarską dzieci z jednego z józefowskich przedszkoli. Jestem ciekawa opinii na jej temat.
  • Witam, wiem, ze na temat przedszkoli jest tutaj duzo, ale z maluchem siedzacym na kolanach i usilnie starajacym sie pomoc nie mam czasu wyszukiwac wszystkiego. Mam kilka pytan w sprawie tego przedszkola: 1. Czy to przedszkole jest przy ul Sosnowej (tzn chyba wchodzi sie od Sosnowej)? 2. Czy macie numer do tego przedszkola? Dzwonie pod numer 22 7892284, ale nikt nie odbiera. 3. Czy przyjmuja do tego przedszkola dzieci, ktore nie ukonczyly 3 lat? 4. Czy polecacie to przedszkole? ...
  • sa tu moze rodzice takich brzdacow? pochwale sie,ze awaria z chodzeniem do przedszkola trwala 5 dni i od tego tygodnia maly nawet lezki nie uronil podczas wyjscia z domu :] dumny jestem na maxa a jak ktos nie wie jak sobie poradzic to z checia pomoge w wytlumaczeniu jak nalezy podejsc dzieciaka aby wszystko bylo ok ;) pozdrowki :)
  • Najprawdopodobniej zamieszkam wkrótce w Józefowie. Chciałabym dowiedzieć się coś na temat przedszkoli. Jakie i gdzie sie znajdują. Tu na forum znalazłam dane na temat przedszkola na Wyszyńskiego i prywatnego "szczęśliwe dzieci". Czy są u Was w mieście jeszcze jakieś inne? Co o nich sądzicie? Kiedy trzeba składać podania, jakie są opłaty itd. A co się dzieje w sprawie nowego przedszkola??? Aga
  • www.szczesliweprzedszkole.pl/
  • Czy Dzień Nauczyciela w przedszkolu jest swiętowany tak jak w szkole, tzn.jakieś kwiaty od grupy , czy indywidualnie od dzieciaczków, czy też wcale? Podpowiedźcie proszę.
  • Myślę, ze pomysł Mariusza jest bardzo dobry. Jeżeli mogę to bardzo proszę Adminki, jeżeli jest to oczywiście możliwe, o przeniesienie wpisów do tego wątku- zaczynajac od Nowej Pani Dyrektor Pozdrawiam
  • Witam na forum. Chciałabym dowiedzieć się czegoś o przedszkolu w Michalinie. Czy może macie jakieś doswiadczenia, opinie na ten temat, bo na temat józefowskiego przedszkola DUŻO się juz dowiedziałam z tego forum. Natomiast c o przedszkolu w Michalinie nie znalazłam żadnego wątku. A nadszedł już czas składania wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola, i nie ukrywam mam ogromny delemat, Józefów czy Michalin?
  • to wtedy w józefowie będą trzy przedszkola, czy też zlikwidują to w michalinie. Ono ma zresztą z tego co wiem kiepskie warunki lokalowe. Pytam, bo wszyscy strasznie żyją tym "nowym" i nadzieją, że skończą się problemy z zapisaniem dziecka do przedszkola. CZyli jak to będzie?? Będą znowu dwa, ale jedno bardzo nowoczesne, czy jednak trzy?? Warto by to wyjaśnić. Nie zadałam tego pytania w wątku przedszkolnym, bo nie chcę robić bałaganu. Może nesca, albo rupert coś nam na ten temat s...
  • Witajcie wszyscy forumowicze.W przedszkolu w Józefowie są dni otwarte, o których chyba nikt nie wie.Byłam tam w poniedziałek i było nas tylko trzy sztuki.To troche mnie zdziwiło.Miały być zajęcia adaptacyjne w sierpniu, ale bedzie remont.Dno otwarte od 9-12ej i 0d15-16 tylko do końca tygodnia.Pozdrawiam Wszystkich rodziców przedszkolaków.
  • To pytanie chciałabym zadzać wszystkim rodzicom.Jakie macie doswiadczenia z paniami wychowawczyniami i dyrektorkami przedszkoli?Z góry dziękuje za odpowiedzi. Mama przyszłego przedszkolaka
  • ... w zamian proponuja Otwock - paradne ;))))

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.