przedszkole

przedszkole

(87 wyników)
  • Witam, Czy możecie coś polecić? Szukam przedszkola dla mojego 3 letniego synka. To nasz debiut w tym zakresie i szukam czegoś niewielkiego z małymi grupami dzieci. Mój synek jest nieśmiały i potrzebuje czasu na aklimatyzację. Super radzi sobie w mniejszym gronie i to chciałabym mu zapewnić przede wszystkim. Oczywiście cała reszta, tzn. bezpieczeństwo, dobre nauczycielki i ciekawe zajęcia też sa dla mnie bardzo ważne. z góry dziękuję za pomoc
  • Byl juz ten watek kiedys,ale juz stary.Przyszedl wielki dzien wyboru przedszkola-czy ktos ma tam dziecko i moglby sie podzielic wrazeniami? Czy rzeczywiscie sa takie liczne grupy?Jaki jest kontakt z nauczycielem prowadzacym? ( sa opinie ,ze nie mozna go zlapac i zapytac o dziecko...)
  • witam Państwa! Co sądzicie o przedszkolu akwarella w Pisecznie? Czy ktoś z rodziców może podzielić sie uwagami na temat tego przedszkola. Szukam dla syna przedszkola i chce znać opinie innych rodziców. Ogólnie to co widać wieczorem to zimny i nie przyjazny lokal. Duży i przestrnny...szkoda ze tak kiepsko wykorzystany:( no i jeszcze Plac zabaw bez piaskwnicy i huśtawek:(((( no i doszły mnie informacje o kiepskich posiłkach i ich małych ilościach!!!!!!!!!!!! A przedszkole słoneczne na Jana...
  • Witam, moze ktos z rodzico dzieci chodzacych tam rozmawial z Pania Dyrektor o fatalnym stanie parkingu przed przedszkolem.?!! Codziennie mam "przyjemnosc" taplac sie w blocie:(((..... a nastepnie "walczyc" z otwarciem furtki.....ktora przy ostatnich mrozach sie zacinala (((...co raz bardziej mnie wkurza to przedszkole...cena jest moze atrakcyjna ale....Dzieci w grupach tez jest full np:, 4- latkow jest ok 40! A co Wy sadzicie? Serdecznie Pozdrawiam Moze razem uda nam sie wyprosi...
  • Witam wszystkich! Czy ma ktos swoje dziecko na Fabrycznej?Czy byl problem z zapisem?Czy jestescie zadowoleni z tego przedszkola?
  • Czy ktoś ma tam może dzieci? Przedszkole i program wydaje sie być fajny, ale chyba z miejscem na podwórku nie jest zbyt różowo.
  • Witam! Planuję posłać swoją córeczkę do przedszkola od września przyszłego roku (bedzie miała wtedy prawie 2 latka). Szukam przyjaznego i ciepłego miejsca w rozsądnej cenie. Które przedszkole w okolicy polecacie dla takiego malucha? Będe ogromnie wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam!
  • Szukam opinii o tych dwóch placówkach, jak to wygląda "w praniu"?
  • Czy ktoś coś o nim słyszał?
  • Od września planuję oddać dziecko do przedszkola. Biorę pod uwagę tylko te trzy. Może ktoś ma swoją pociechę w którymś z tych przedszkoli? Jesteście zadowoleni? Dziękuję za opinie.
  • Chcę zapisać dziecko do przedszkola Kalejdoskop w Zalesiu Dolnym. Bardzo dobra lokalizacja, piękny dom i ogród... Czy słyszeliście jakieś opinie?
  • Proszę o pienię. Chcę tam przenieść moją pięcioletnią córeczkę. Przedszkole zrobiło na mnie dobre wrażenie, ale mam wątpliwości, no bo to poważna decyzja...
  • Witam serdecznie mam nadzieję że nie było jeszcze takiego postu ale błagam o pomoc. Chodzi o nazwę dla nowego przedszkola. Mi już wyczerpały sie pomysły a nie chciałbym nazwać przedszkola jakoś banalnie np., entliczek pentliczek czy misio pysio. Chodzi mi o nazwę która będzie jednocześnie oznaczała zabawę i naukę. Będę zobowiązany za pomoc Dzięki
  • Witam, czy ktoś zna przedszkole Chatka Puchatka na Jarząbka w Piasecznie. Chętnie zapoznam się z opiniami na jego temat.
  • Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola znajdującego się w Starej Iwicznej na nowym osiedlu Słonecznym ul.Słoneczna 105. Oto link do naszego bloga: galeriapluszowegomisia.blogspot.com/ i naszej stronki: www.przedszkole-pluszowymis.pl/pozdrawiamy!!!
  • Witam,Czy ktoś z państwa dowozi może dziecko do tego przedszkola (ul. Bażancia)? Bardzo pilnie potrzebuje opinii. Pozdrawiam
  • Witam macie jakies opinie nt. przedszkoli państwowych, Które jest warte polecenia , kiedy trzeba składc papiery i ile kosztuje miesieczna opłata. Pozdrawiam !!!!
  • Proszę o informacje o cenach przedszkoli. Na ich stronach internetowych często nie ma takich informacji :( Będę też wdzięczna za opinie o róznyc przedszkolach w P. i okolicach.
  • Jestem mamą 2.5 letniej dziewczynki. Od paru tygodni pracuję i chciałabym zapisać córkę do przedszkola. Wiem, że zapisy na ten rok odbywały się kilka miesięcy temu, ale kiedy się nie pracuje to zwykle nie myśli się o przedszkolu - w moim przypadku chodzi głównie o cenę. Może ktoś z Państwa posiada informację gdzie jeszcze można zapisać dziecko, aby uczęszczało od września. Córeczka jest samodzielna, korzysta z nocnika, sama je i ubiera sie. Bardzo mi zależy, gdyż miałam długą przerwę w ...
  • Witam serdecznie, Jakieś opinie o tym przedszkolu. Warto posyłać tam swoje dziecko, czy lepiej sobie dać spokój?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.