Forum Zdrowie Medycyna Naturalna
ZMIEŃ
      przemiana

przemiana

(9 wyników)
    • Drodzy forumowicze, od wielu lat interesuję się medycyną naturalną i poszerzam wiedzę z tego zakresu. Mam duże problemy zdrowotne więc jest to dla mnie dodatkową motywacją:) czy wiecie o jakichs kursach i szkolach dot. kuchni 5 przemian oraz filozofii ajurwedy w Warszawie. W przyszlosci chcialabym pracowac stosujac medycyne wschodu i pomagajac ludziom. Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt rowniez na priva. Pozdrawiam
    • A moze ktos wyjasni głowne zasady i sama idee "pieciu przemian".Nie za bardzo wszystko rozumiem ale zaciekawiło mnie to.
    • Mam pytanie do Was jak radzicie sobie z gotowaniem wg pięciu przemian w pracy? Należę do zmarźluchów więc na ta porę jak najbardziej ciepłe, gotowane potrawy ale jak sobie poradzić kiedy nie ma mnie przez cały dzień w domu, w pracy tylko mikrofala, z której lepiej nie korzystać. Oczywiście przygotowuję sobie potrawy i zanoszę je grzecznie do pracy po czym wcinam na zimno. Ale cieplutkiego się chce jak nie wiem co! No i co z tym zrobić. Macie jakieś tajemne sposoby?
    • jasne, że głównie chodzi o psychikę ale może można wspomóc pracę nad sobą odżywianiem? "Obiło" mi się, że jest tu problem gorącego żołądka ale nie wiem na ile to źródło było wiarygodne. Bardzo proszę o odpowiedź osoby zorientowane w temacie
    • Żurek O- wrzątek Z- w całości mała marchewka, pieruszka M- cebula, czosnek sporo (jeśli nie jest w zakwasie) tymianek, pieprz w całości, litek laurowy, majeranek W- sól ,biała kiełbaska ( jak ktoś chce z mięskiem) D- zakwas żurku wraz z mąką z zaczynu O- kilka listków swiezego majeranku Z- tu mozemy dodać gotowane jajeczko Jak toś lubi bardziej intnsywniejszy żurek można cebulkę podsmażyć namaśle i wetedy taka cebulę dodajemy w Z- ziemi,
    • Jak to jest z sałatkami? czy składniki do powyższej równiez powinnam dodawac w kolejności czy wystarczy jesli wszystkie przemiany się tam znajdą? Taka słyszałam opinię, że w przypadku przygotowywania potraw na zimno nie ma znaczenia kolejność a zawartość.
    • ś

(11)
    • Witajcie. Jestem tu nowa, a już zauroczona - przede wszystkim chęcią pomagania sobie wzajemnie na tym forum. Chciałabym więc dorzucić coś od siebie i stąd pomysł nowego wątku. Od jakiegoś czasu uczestniczę w kursie dietetyki wg pięciu przemian i nadziwić się nie mogę jaka to mądra, praktyczna i logiczna wiedza. Poznałam tu wiele leczniczych przepisów, nalewek, miaszanek ziołowych itp. Część z nich już wypróbowałam na sobie i mojej rodzinie, przeważnie ze świetnym skutkiem. Jestem ...
    • Witam, mam pytanie , czy po tzw. oczyszczaniu z obcych energi,czyli np bioterapi ,manimulacji czakrami itp, to czy wstarczy oczyscic z obcych energi aby organizm wrocil do swojego naturalnego funkcjonowania czyli czy te czakry ,meridany itp automatycznie wracaja tez do swojego swojego pierwotnego stanu czy trzeba je na nowo ustawiac i skad wtedy oczyszczajacy bedzie wiedzial jaki byl pierwotny ich stan ,zeby nie nastawial np wg wlasnego uznania , poprostu czy mozna zrobic zr...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się