przepisy

przepisy

(190 wyników)
  • tzn po zlozeniu zwolnienia w jakim czasie powinien zostac wyplacony zasilek? czy jest to w jakis sposob unormowane???
  • mmm pycha. Chcecie przepis???
  • Mam przepis skopiowany ze stronki vox, nie rozumiem kilku skladnikow. Oraz chyba nie bardzo kumam poszczegolne etapy przygotowania. Czy jest tu ktos, kto mi moze o tej porze przetlumaczyc to wszystko? Hilfe!
  • chodzi o sałatki: maziową z sera wędzonego forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34708&w=41225393&a=41737559 i elzową (wiem, ze Inzeze robiła, więc też ją wezwałam na pomoc) z zupek chińskich forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34708&w=35245827&a=35249910 Na jaką ilość osób są podane przez Was przepisy? Będe je robiła na niedzielne party i nie wiem ile trzeba na 8 osób.
  • no chciałam być miła i zapytałam czy jakiegoś ciasta nie upiec... a ten mi z bezczelnym uśmiechem mówi, że drożdżowe z kruszonką bosko - to jest jedyne ciasto które mi się nigdy jeszcze nie udało buuuuuuuuuu i siedzę i szukam przepisu i doopa, 1500000 przepisów - każdy inny... wszedł mi na ambicję no ! chcę mu jutro upiec to $%&$&&% ciasto ! help...
  • Pierniczki upieczone, udekorowane i zapakowane do pudełek czekają na choinkę:) I dobrze - mam ich taką ilość, że będę chyba rozdawać po rodzinie i wyślę z nimi Zuzię do przedszkola:) A jak pięknie pachnie....... Dziewcyny dzielnie pomagały tzn. Zuzia dzielnie wycinał i dekorowała pierniczki a Martynka robiła w tym czasie przecudny bałagan ściągajac wszystko z blatu i nadgryzając juz gotowe pierniczki
  • Za miesiac mój mały potworek skończy rok. Chciałabym jej jakiś tort skombinować, ale Mała ma alergie na jaja i pszenicę. Z czego mam jej ten tort zmontować? Pomóżcie, bo jak nic nie wymyślę, to będę musiała dziecku świeczkę w sinlac wsadzić:(((. Ps. Ten tort to byłby mój pierwszy samodzielny wypiek w życiu, więc proszę o szczegółowe instrukcje co do wykonania dzieła:)))
  • wyborczą do napisania artykuliku na temat poruszony w tym wątku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34708&w=58543017&v=2&s=0 sprawcą tegoż jest laminja (a nie ja!;))
  • Jadłam kiedyś nad morzem coś, co się nazywało "placki po cygańsku", przepis na sos do tego już znalazłam, ale nijak nie mogę znaleźć przepisu na placki ziemniaczane - bo te, co jadłam, były jakby grubsze i pulchniejsze niż tradycyjne. Ponoć można dodać do ciasta na placki jajka i pianę z białek, oraz proszek do pieczenia, ale nie mam pojęcia, jakie proporcje. Macie może przepis na coś takiego (jeśli wiecie, o co mi chodzi :)))))?
  • mam ochote zrobić twoje placki gryczane,ale mam pytanie: czy te placki moge spokojnie podać też mojemu rocznemu synowi,czy raczej nie? on kasze gryczaną uwielbia,tylko nie wiem czy nie bedzie to dla niego za tłusty obiad? dziękuję za odpowiedz pozdrawiam
  • Tak mnie natchnęło... Przyniosłam dzis z targu 10 kg tego zielonego koszmaru, ręce wydłużyły się do połowy łydek, a może tylko nogi wbiły się w dupę? W przyszłym tygodniu kolejne 10 kg, niestety na raz nie dam rady donieść do domu, faceta do dźwigania brak, tzn. jest jeden, ale muszę poczekać naście lat, żeby go odpowiednio wytresować. To jak z wami jest? Kisicie, zaprawiacie? Jak? Dajcie przepisy, może coś poza zwykłymi kiszonymi w tym roku zrobię:)
  • A ściślej rzecz biorąc zapis mojej korespondencji z nią. Wyraziła zgodę na opublikowanie tego na Wyrodnych. Od charmonia@gazeta.pl: Przpraszam Cię bardzo, ale adres ten podał mi kolega Piotr z Warszawy na gadu-gadu jako swój. Przykro mi, że sprawiłam Ci przykrość przez zlośliwość mojego (w tym momencie już ex) znajomego. Juz zablokowałam otrzymywanie wiadomości od tej osoby. A w nicku nie ma błędu, jest to tylko gra słów z angielskiego charm + Monia. Raz jeszcze przepraszam . Mon...
  • sie skonczyla wlasnie na Polonii. Chyba w srody bede okupowac tv w porze wieczorynki. Uwielbiam Brombe :D
  • Dziewczyny czy szafkę pod umywalkę można sobie odliczyć z tytułu ulgi remontowej? Szafkę pod zlewozmywak można, czy to tak samo? Gdzie mogę to sprawdzić? I niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego kuchenkę gazową można odliczyć jak jest przyłączona do sieci, a jak już do butli to nie? Bezsensu to jakieś takie jest.
  • Zapodajcie przepis na kilka sztuk naleśników. Bo z czego się robi to wiem, ale z proporcjami to nie wiem...:/
  • Co można zrobić z połowy kapuchy włoskiej?? Ja tego zielska normalnie nie kupuję i nie mam pojęcia co ugotować.
  • znacie jakies strony w necie z gotowymi przepisami na swetry dzieciece? tak, zeby byl rozmiar i dokladnie napisane, ile oczek, co gdzie zmiejszyc/zwiekszyc itp? na drutach robic umiem, ale nie mam doswiadczenia, wiec swetry dla malego kurczaka robilam na bazie prostokatow tylko i wylacznie. kurczak rosnie, ma w zlobku narzeczona (chyba... dostajemy notatki, ze ciagle caluje niejaka emilie... jak sie wymienia jej imie, to robi "cmok" ustami...), wiec przydaloby sie porzadny sweter zrobi...
  • nawiazujac do pytania Bsl w poscie o podgladaniu dzicei w zlobku. Czy rodzice wyrazili zgode A ja mam zagwozdke. U Zu w przedszkolu co roku jest mikolaj, zabwa karnawalowa itp. Kilka razy do roku robione sa wiec zdjecia. Przyjezdza firma i cyka dzieciom w roznych pozach i czasem strojach. Tylko, ze jeszcze ani razu nie podpisywalam zgody na robienie zdjec Zu. Pan fotograf trzaska fotki wszystkim dzieciom jak leci. Jak ktos chce to kupi. W sklad zestawu najczesciej wchodza 2 kale...
  • Po dzisiejszym kulinarnym dniu na forum zachciało mi się "czegoś dobrego" na kolację. Postanowiłam poeksperymentować i wymyśliłam, że zrobię naleśniki nadziewane jabłkiem w karmelu. O dziwo naleśniki wyszły mi bezproblemowo (zawsze coś mi się chrzani z ciastem i wychodzą za grube albo ciapciowate). Ogólnie kolacyjka była super, chociaż słodycz cały czas mam w ustach.
  • to byl sok z cytryny + oliwa z oliwek? Ktoras dziewczyna podawala. Kto pamieta, prosze o potwierdzeni, czy ja dobre zapamietalam, dzieki.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.