przepuklina

(8 wyników)
  • Czy coŚ takiego przydarzyło się Waszym kotom po sterylce? U mojej wczoraj zauważyłam taką jakby fałdkę. Dziś mąż był u weta i pokazał. Ponoć możliwe, że to przepuklina. W piątek zdjęcie szwów to zobaczymy. Kota nie jest ruchliwa, z raz wskoczyła na krzesło. A może ktoś gdzieś ma fotkę takiej przepukliny. Kurde strasznie się martwię. Pozdrawiam
  • Od dłuższego czasu noszę sie z myślą, żeby Was KOćniętych ;-) zapytać co robić Przy bloku, gdzie mieszkam jest stadko kotów wolnożyjących, obecnie jest tam czwórka czarnuszków, które urodziła (3) malutka koteczka w zeszłym roku. Przyplątała sie nie wiadomo skąd, wysoko w ciąży, nie dała się złapać no i urodziła. Moja sąsiadka je dokarmia, chowają się zdrowo, tylko ich mama zwana Malwinką po ciąży "zostawiła" sobie wielki brzuch. To prawdopodobnie przepuklina. Myślę o tym ,żeby jako...
  • Witam, W październiku zamieszkał z nami (tzn. ze mną, moim mężem i dwójką naszych strasznych urwisów) Gustaw, przepiękny kocur rasy syberyjskiej, wówczas 2 miesięczny. To nasz pierwszy kot i Bogu dziękuję, że istnieje to forum:) Cały czas uczymy się siebie, a ja wciąż nie mogę się nadziwić urokowi, inteligencji, indywidualizmowi i czarowi kotów. Ale mamy jeden problem. Gustaw ma przepuklinę brzuszną, zdaniem wetów, dość dużą. Nic na razie złego się nie dzieje, przepuklina jest drożna,...
  • Czy ktos z Was spotkal sie z przepuklina u kota? Weterynarz, ktory badal mojego kocurka stwierdzil, ze trzeba bedzie to operowac, ale mozna zaczekac z ta operacja do kastracji. Kotek ma w tej chwili 3 miesiace. Czy rzeczywiscie powinnam czekac? Czy to cos powaznego? Czy kot odczuwa jakis dyskomfort z tego powodu? Dziekuje i pozdrawiam :). -- <:3)~~
  • Witajcie! Dawno nas nie było - od sterylki Maculi minęły już (dopiero?) trzy tygodnie. Mała miała szew wewnętrzny i rozpuszczalne nici. Po zabiegu przyjmowała antybiotyki - dwa, z czego jeden troche dłużej, bo newralgiczne miejsce było lekko zaczerwienione i bardzo gorące. Lekarz podejrzewał "bakteryjkę" albo alergię na nici. W międzyczasie zaczęły się tam pojawiać zgrubienia - najpierw była mała kuleczka, teraz mam wrażenie, że jest ich kilka. Lekarz na ostatniej kontroli (kocicę obmac...
  • Moja kotka była zaszczepiona w poniedziałek rano (szczep. 4 składnikowa). Tego dnia bardzo dużo spała. We wtorek zauważyłam, że jest jakaś osowiała, miauczała przy dotyku, chowała się w ciemne miejsca (a chowa się tylko kiedy się bardzo boi lub kiedy coś jej dolega), poruszała się bardzo powoli. Wieczorem prawie zasnęła na siedząco i wyglądała już bardzo źle. Zawiozłam ją do weta, okazało się że ma gorączkę i bolesność brzucha, ale pani wet. nie bardzo wiedziała czy to po szczepieniu. M...
  • wczoraj zawiozlam mojego kocurka na kastracje i operacje przepukliny.dzis go odbieram.mam nadzieje,ze bedzie ok.wczesniej mialam kocurka i po kastracji ciezko chorowal tyle ze robili mu to w takiej jakiejs dziwnej lecznicy.podarowali mu tez zakazenie i prawie kotek sie przekrecil.mam nadzieje,ze nie bede przechodzila tego po raz drugi.lecznice zmienilam.
  • Właśnie przywieźliśmy Gustawa od weta. Jest po kastracji i operacji przepukliny. Biedak nie wie co się dookoła dzieje:( A wieczorkiem trzeba będzie go jeszcze w opatrunek ubrać. Oj pocieszcie nas, bo serce się kraje jak się na niego patrzy. Byle dobrze wszystko się skończyło... Pozdrowienia i głaski

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się