Forum Z archiwum Zwierzęta
ZMIEŃ
      przepuklina

przepuklina

(5 wyników)
    • Witam. Mam 11 letniego kundelka. Tydzień temu przeszedł operacje przepukliny. Rana po zabiegu nie goi się tak,jak powinna. Ciągle coś z niej wycieka.Lekarz wet. powiedział, że wdarła się ziarnica. Smaruje rane piochtaniną, ale to nie pomaga. Co mogę jeszcze zrobić, aby przyspieszyć gojenie się rany. Proszę o rady. Dziękuję za pomoc. PZDR. kz0
    • Jeden z moich szczeniaków w miejscu po pępowinie ma dziwną wystającą kuleczkę. Jest ona miękka. Co to może być? ------ Ani różnice poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic. Oprócz jej braku.
    • moja kotka od kilku miesiecy ma pod brzuszkiem zwisajacy jakby worwk wypelniony plynem ,co to moze byc? Zaznaczam ze kotka zachowuje sie normalnie ma apetyt i jest radosna jak dotychczas.Gdyby cos sie z nia dzialo na pewno poszlabym do weta ale jak on od razu zacznie ja kroic,to co potem,moze to nic groznego?
    • Witam:) Mam pytanie jak moge poradzic na chore oko kotki? ok. dwoch tygodni temu byla sterylizowana, niestety zrobila jej sie przepuklina i wczoraj byla na ponownym zabiegu 'naprawienia' przepukliny. Sam zabieg zniosla bardzo dobrze i dzielnie, dzisiaj juz wszystko jest ok, jednak zauwazylam, ze ma problem z jednym oczkiem - nie otwiera go do konca.. nie wiem, czy to moze byc jakos zwiazane z przebytym zabiegiem? przemylam jej to oko, ale to nic nie pomaga, nadal otwiera tylko do...
    • moj kotek ma 15 lat (pers)i od pewnego czasu spi w dziwnej pozycji z glowa w dole i wypietym tylkiem nie wiem czy mu tak lepiej krew przeplywa czy co. jakis pomysl?>

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się