Forum Zwierzęta Psy Shih tzu
ZMIEŃ
      przepuklina

przepuklina

(13 wyniki)
    • Witam mój śliczny MiniFix ma 4,5 miesiąca. Około 4tyg. temu zauważyłam u niego malutki guziczek na brzuchu czyli przepuklinę. Czy uważacie, że powinnam oddać psiaka do usuniecia przepukliny czy póki co obserwować co sie zieje.
    • Czy miał ktoś przypadek zabiegu w wieku 14 tygodni? Co prawda temat był już poruszany ale z reguły dotyczył psów nieco starszych? Majka skonczyła niemal 3,5 miesiąca i trochę się niepokoimy a przepuklina jest na tyle duża, że wet. zaordynował zabieg. Miał ktoś może doświadczenia z zabiegiem w tak młodym wieku?
    • Miesiąc temu wzięliśmy do domu 2,5 letniego pieska rasy shih tzu, maon przepuklinę.Poprzednia włascicielka powiedziała ze weterynarz powiedział im żeby nic z nia nie robic, że nie trzeba operowac. Faktycznie mozna to tak zostawic????
    • Mój piesek ma 2 latka i ma przepuklinę pępkową.Weterynarz zajmujący się moim pieskiem twierdził, że przepuklina ta jest zbyt mała, aby operować.Tymczasem odwiedziłam innego weterynarza i on twierdzi, że musi mieć piesek zabieg. Nie wiem, co robić??Doradźcie proszę.Czy to zabieg bezpieczny dla psa? Boję się, że coś może pójść nie tak.
    • Witam, mam pytanie, moja 6 miesięczna suczka rasy shih tzu wymaga operacji przepukliny pępkowej. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie, czyli jak wyglądają przygotowania do zabiegu, ew. rehabilitacja?Czy jest to ryzykowny zabieg? Dzięki za pomoc.
    • Mam w domu szczeniaczka, kupilam od pani która ma parkę z rodowodami ale nie ma hodowli jako takiej :/ nie stac mnie na psiaka z rodowodem niestety :/ nie wiem czy to ona ukryła, czy moze nie zauwazyła sama ale dzis przy czesaniu wukryłam :kulkę" takie "wybrzuszenie" w miejscu pępka i przypuszczam ze jest to przepuklina - jest to miekkie i gdy sie to dociśnie do brzuszka to się chowa. Co mam z tym robić? czy to się operuje czy sa inne sposoby wyleczenia?
    • mój psiak ma przepuklinę i musi mieć operacje, wiecie może jak piesek znosi taka operację i rekonwalescencje i jaki mniej wiecej jest koszt takiej operacji?? pozdrawiam
    • duuużej przepukliny.Cała noc była koszmarna.Kovu co 15 min popiskiwał i nie mógł się ruszać w kubraczku.Dziś zjadł już lekkie śniadanko i dalej odpoczywa. Po południu jedziemy na kontrolę do weta. Przepuklina okazała się bardzo duża i całe szczęście że zdecydowaliśmy sie na operację.
    • Witam jestem na forum nowa, za miesiąc przywitam pupila w domku.Mam pare pytań do właścicieli shih tzu:) 1.Jak powinien wyglądać harmonogram szczepień i jakie są ich przybliżone ceny? 2.Na jak długo starcza karma 15kg <tak średnio> I CZY ROYAL jest najlepszą karmą dostępną na naszym rynku dla szczeniąt? Z czasem napiszę więcej pytań<nie chcę na raz wypracowania tworzyć :P > Dziękuję wszystkim,którzy odpowiedzą.
    • co to jest dokladnie i jak to leczyc????? czy musi byc przeprwadzony zabieg czy moze obyc sie bez niego????? bo sa inne sposoby????/
    • witam!!!! mam wiele pytan zwiazanych z rasa shih tzu niektóre pewnie beda sie wydawaly za banalne ale ja jestem laikiem. zamierzamy z mezem kupic właśnie suczke tej właśnie rasy,ale bardzo czesto spotykam sie ztym ze sunia jest po przepuklinie martwi mnie to bo niechcialabym kupić psa który maze zdechnać. wiec moje pierwsze pytanie brzmi: czy przepuklina dla tej rasy jest grozna czy maga wystapic jakies komplikacje i czy w puzniejszym czasie niebedzie ztym jakiegos problemu?????...
    • Wczoraj nad ranem Misia dostala biegunki, co chwile wychodzilismy z nia na dwor, nie chciala jesc ani pic, zwymiotowala żółtą pianą. Dzisiaj rano byla taka smutna i osowiała wiec mysle sobie ze jedziemy do weta. Ale jak tylko wyszlysmy na dwor to zaczela biegac za ptakami szczekac na inne psy, bawić się patykami, wiec zrezygnowałam. Pochodzilysmy sobie godzinke wrocilysmy do domu to od razu sie najadla i napila. Teraz biega za pilka. Nie wiem czy isc jeszcze do weta czy dac spokoj na razie?? ...
    • Witam!Szukaliśmy z żoną psiaka do bloku dla naszej córki.Padło na shish tzu.Mysleliśmy o jakimś "kanapowcu".Długo rozważaliśmy ten temat i padło na naszą Fifi.Byłem sceptycznie nastawiony do psów lecz od parunastu godzin jest z nami właśnie suczka tej rasy.Ma siedem tygodni,jest z każdą godziną coraz piękniejsza i kochana(piszę to ja.Laik...)Piękny piesek lecz bardzo wymagający.Jest po pierwszym szczepieniu i odrobaczeniu.Poradzcie nam proszę co dalej.Kiedy grugie odrobaczenie i szczepi...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się