Forum Dom Aranżacja wnętrz
ZMIEŃ
    przytulny

  przytulny

  (4 wyniki)
  • Witam, od wielu tygodni poszukuję projektanta wnętrz...większość ofert jest dla nas zbyt "sztywna" w wykonaniu. Szukam kogoś, kto pomoże nam stworzyć ciepłe i przytulne wnętrze za rozsądną cenę. Konkretnie chodzi o 3 wnętrza- salon, sypialnia i przedpokój, w sumie ok 45m2. Interesuje mnie również nadzór nad projektem. Oferty proszę kierować na maila: kasia.demkowicz@gmail pozdrawiam
  • Mam mały przedpokój (4m2). Drzwi wewnetrzne koloru dąb z mlecznymi szybami. Podłoga w kolorze drzwi, nieco ciemniejsza. Jakie kolory by pasowały? A może pozostawić biały? Pozdrawiam I.
  • szukam w Wawie ciekawych dodatków do mieszkania, ale w gamie odcieni brązu - interesuje mnie wszystko - np. zasłony, wazony, świece, doniczki itp itd. Wszystko. Może coś wam wpadło w oko?
  • w przytulnym mieszkaniu? Czy np. kremy i beże nie będą dawały wrażenia zbytniej sterylności? Mam jakąś irracjonalną potrzebę urządzenia mieszkania w jasnych kolorach, ale zastanawiam się czy nie będzie to wnętrze odpychające. Może coś poradzicie? Podobno potrzeba danego koloru wyraża nasze wnętrze, więc może pójść za głosem intuicji?

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się