przyzwoity

(3 wyniki)
  • W wątku o autorze-widmo padło stwierdzenie, cytuję: > Sugerowałam wtedy, żeby przy ustalaniu stawki posiłkować się stawkami za tłumac > zenia. Za w miarę przyzwoitą uchodzi 700 zł brutto za arkusz Moje pytanie w związku z tym - które wydawnictwa tyle płacą i za co? I ile wynosi w 'środowisku' dobra stawka, skoro 700 za arkusz to 'w miarę przyzwoita'?
  • Witam, Napisałam książkę dla dzieci, którą zainteresowało się sporo wydawnictw. Dziewięć z zainteresowanych przesłało konkretne oferty w postaci umów, ale żadne z nich na warunkach, które można by określić przyzwoitymi, więc książka nadal leży w szufladzie, bo nie mam ochoty jej oddawać za psie pieniądze. Zastanawiam się jak to było u was na początku, czy to już taka tradycja, że pierwszą książkę trzeba wydać za półdarmo? Czy rzeczywiście, jak już masz na koncie coś większego, to później wyd...
  • Witam! Bardzo zależy mi na informacji, ile zarabia recenzent książek. Domyślam się, że jest to uzależnione od tego, dla jakiego medium się pracuje, ale chcę, przynajmniej w przybliżeniu, tak mniej więcej, poznać wysokość stawek za jedną recenzję czy płacę etatową. A jeśli o etacie czy płacy za całokształt miesięcznej pracy recenzenta mowa, to ile książek miesięcznie recenzuje przedstawiciel zawodu, o jaki pytam? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się