Forum Mężczyzna Mężczyzna
ZMIEŃ
    przyzwoity

  przyzwoity

  (3 wyniki)
  • Zadaję pytanie Panom: czy są jeszcze na świecie przyzwoici faceci tj. tacy którzy wierzą w miłość i nie zadowalają się powierzchownymi i płaskimi znajomościami? Jak to z Wami jest Panowie?
  • Na jednym z portali zobaczyłam taka ofertę matrymonialną :)))) I tak się zastanawiam o co chodzi.... Rozbawiło mnie to też do łez dlatego dzielę się z Wami. Oto ona: Jaką dziewczynę pragnę poznać? Moja Księżniczka to szczupła, zjawiskowo piękna, bardzo sexowna, a przy tym uczciwa, przyzwoita, wolna i bezdzietna panna w wieku 18-21 lat. Mile widziana dziewczyna przygotowana na olbrzymie zmiany np.: miejsca zamieszkania i na życie inne niż to, do którego przywykła. Jakiego związku szuk...
  • cy ktoś używał sztyftu pod oczy VICHY HOMME??? nie mogę znaleźć żadnego przyzwoitego średnio półkowego kosmetyku albo niveal/loreal/dax ale to wszystko marność zraziłem się na kremach do twarzy tych firm ostatnio miałem krem loreala pod oczy w sklepach są albo kremy biotherm lancoma po 150zł albo te niskopułkowe zostają aptczne jakoś mi się nie widzi żeby można zastąpić krem sztyftem raczej nie odżywi on skóry ktoś tego używał? możecie coś polecić?

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się