Forum Dom Budowa i remont
ZMIEŃ
      przyzwoity

przyzwoity

(4 wyniki)
    • Robię projekt u architekta.Ile powinien mieć metrów przyzwoity salon z kominkiem i ile kuchnia? Poradźcie z własnego doświadczenia.
    • Czy wystarczy jesli tylko wyszlifuję stary, miejscami przebarwiony, nigdy nie lakierowany parkiet i zabarwię go bejcą?? I potem tylko będę pastować.. Koszty dobrego lakieru (np. Bona Traffic) są dla mnie za wysokie jak na stary parkiet, który chcę doprowadzić do przyzwoitego wyglądu na najbliższe 5 lat.. No chyba że jakis tanszy lakier: Domolux, Bondex? Ale czy to konieczne? (to kawalerka, gdzie tu się przeprowadzic na czas schnięcia..)
    • Czy muszę robic projekt i zgłaszac jeżeli chcemy zamontowac w pomieszceniu piwnicy budynku wielorodzinnego węzeł cieplny kompaktowy, do chwili obecnej byliśmy przy węźle grupowym.
    • Zastanawiam sie co wybrac: kuchenke gazowo elektryczna Amica czy Boscha?? Obie maja podobne parametry: zabezpieczenie antywyplywowe gazu, elektroniczny zegar, zapalnik w pokretle, piekarnik z termoobiegiem itp. Mam wrazenie ze niemiecka firma to lepsza jakosc ale sprzedawcy przekonuja, ze Amica jest coraz lepsza i tak naprawde dziala na podzespolach Boscha... Az nie chce mi sie w to wierzyc Jak myslicie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się