przyzwoity

(4 wyniki)
  • I tu proszę wypisać jak przyzwoity człowiek powinien zachować się w różnych sytuacjach .:)
  • Proszę, ćwiczymy :D
  • To wyznanie jest tak osobiste, że sam juz nigdy tu nie wejdę, żeby nie robić sobie przykrości i nie naruszać prywatności! Moje wyznanie: Trze świerszcz skrzydłem swój wyrostek, a mnie ten dźwięk wkurza. Gdy trę swój - nie dźwięk się wzbudza, lecz przyjemność duża! NO CZY TO JEST NORMALNE??! Sam nie wiem, jak mogłem coś takiego napisać!!?? Czy mi ktoś wybaczy, że nie lubię dźwięku wydawanego przez te piękne i miłe owady??! :)))
  • Mężczyźni najczęściej grzeszą nieczystością, obżarstwem i lenistwem, a kobiety pychą, zazdrością i gniewem. Siedem grzechów głównych uzupełniono o następne siedem grzechów ale chyba już nie głównych:genetyczne manipulacje, eksperymenty na ludziach, zanieczyszczanie środowiska, zażywanie narkotyków lub handlowanie nimi, niesprawiedliwość społeczną, powodowanie biedy i nieprzyzwoite bogacenie się. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6298871,Kobiety_grzesza_inaczej_niz_mezc...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się