Forum Towarzyskie Romantica
ZMIEŃ
      przyzwoity

przyzwoity

(3 wyniki)
    • Kto chce się dowiedzieć, wrzuca 10 złotych do tej oto blaszanej puszki, bo inaczej nie powiem. Opowiadać zacznę dopiero jak się conajmniej 50 złotych uzbiera, bo mi się nie chce nawijać bez sensu za jakieś śmieszne grosze. Takich czasów (niestety) doczekaliśmy, że nie ma nic darmo ;-PPP
    • ale liczę na to, że się spodoba. Jakby co -mam więcej, ale niektóre są ten tego... hmmm... no... Nieważne :-)))))))) Piękna i bestia Ojciec ją wbrew sobie wydał za potwora, dziewczyna posłuszna się nie sprzeciwiła. Teraz całkiem zbladła, z przerażenia chora, bo uczta weselna właśnie się skończyła. Zabrał ją do zamku, rozebrał z odzieży, szkaradny małżonek, ledwie poślubiony. Jakże jej uciekać? Sypialnia na wieży, a on coraz bliżej: wstrętny, obnażony ku niej się przysuwa, l...
    • Jak to zwykle bywa pewnie za to co zaraz napisze dostane porządnie po głowie, ale...niech bedzie. mam potrzebe żeby komus o tym opowiedzieć. Mam męża, dziecko... on ma zonę, dziecko, kolejne w drodze... połaczyła nas zwykła chemia i niezwykły sex. Jeszcze do niedawna mówiłam o takich kobietach: zwykłe suki, zdziry, ku..szony.... teraz spotkało to mnie. Juz kilka razy próbowałam zerwac ta znajomość, ustalaliśme deadliny...ale nic nam z tego nie wychodzi. Nie deklarujemy sobie nic, nie obiecuje...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się