Forum Czas Wolny, Hobby Audio-wideo
ZMIEŃ
      przyzwoity

przyzwoity

(10 wyników)
    • Chcę kupić kino domowe, aby podłączyć do dekodera Philips HD PVR Cyfry+. Głównie chodzi o przyzwoity odsłuch koncertów z MTV HD oraz radia satelitarnego (tak aby w czasie słuchania radia satelitarnego z dekodera nie było potrzeby odpalania TV, który zużywa 460W). Nie potrzebuję odtwarzacza DVD (w przyszłości planuję blueray). Wystarczy wzmacniacz i głośniki DD 5.1 Proszę w związku z powyższym polecić przyzwoity wzmacniacz i głośniki. Ile kasy muszę na to przeznaczyć?
    • nadszedł czas pożegnania ze starym technicsem... chciałbym nabyć przyzwoity amplituner + odtwarzacz CD + kolumny(tu chyba mam jasność, wstępnie zdecydowałem się na eltax liberty 3+ albo 5+) Prosze o rade.... aha i bez jakiś przegięć cenowych ;o)
    • Jak w temacie. Nie będę filmowcem. Mam przyzwoity aparat cyfrowy. Ale w tym roku chciałbym z wakacji przywieźć coś więcej niż statyczną fotkę. Co kupić? Z szybkiego oglądu w sklepie wynika cena około 1000zł (za dużo? za mało?) Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i rady.
    • JA USŁYSZAŁEM TAM NAJPIĘKNIEJSZY DŹWIĘK ZA ZASKAKUJĄCO RACJONALNĄ KWOTĘ!! ZAPRASZAM WAS DO PODZIELENIA SIĘ SWOIMI SPOSTRZEŻENIAMI!
    • Witam Mam dobry zestaw stereo Technicsa, ale zaczynam powoli skłaniać się ku KD. Czytałem parę opinii na temat amplitunerów i doszedłem do wniosku, że najlepsza będzie Yamaha. Zastanawiam się nad wyborem DVD. Interesuje mnie model w granicach 1500 zł. Bez dekoderów DTS i Dolby Digital, te będą w amplitunerze. Zależy mi na przyzwoitym odtwarzaniu CD oraz MP3. Logika nakazuje do amplitunera Yamahy dokupić DVD Yamahy (S 520). Ale może znajdzie się coś lepszego w tej cenie ? Poprosił...
    • Jkai kupic telewizor tradycyjny 29 calowy w cenie do 2 tys.???
    • podłączając przyzwoity mikrofon (nie komputerowy, tylko już "normalny" studyjny) do kompa otrzymuję bardzo słaby sygnał (nawet ustawiając na max głośność mikrofonu, również w nagrywaniu), zastanawiam się jak sobie muzycy z tym zwykle radzą w domowych studiach? Czy potrzebne (mozliwe?) jest zastosowanie jakiegoś przedwzmacniacza, czy może potrzebny jest mikser z wbudowanym już jakimśtam wzmocnieniem?
    • Czy ktos sluchal plyt nagranych w tych systemach? Czy roznica jakosci dzwieku pomiedzy CD audio ,a tymi nowymi systemami jest rzeczywiscie tak duza?
    • Pytanie laika... Czy zestaw kina domowego (a konkretnie kolumny przednie) nadają się do słuchania zwykłego stereo? Czy są jakieś ogranicznia? Czy jakość istotnie odstaje od sprzętu specjalizowanego dla stereo? Czy moglibyście polecić zestaw kina domowego, który nadawałby się również do przyzwoitego słuchania muzyki w cenie 3-5k zł. Pozdro

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się