przyzwoity

(8 wyników)
 • życie ma olbrzymią wartość i jest wspaniałym darem - nie można jednak odbierać człowiekowi w imię interesu firm medyczno-farmaceutycznych prawa do naturalnej i przywoitej śmierci . od kilkunastu lat obserwowałem "życie" dziecka po wypadku samochodowym - sama nie przełknie kęsa , jest kompletnie sparaliżowana , waży około 20 kg , ma chyba 50% mózgu wyciętego . wycięto jej chyba wszytko inne co mogłoby przeszkodzić w jej "dalszym życiu" . - jest jak ważywo . istnieje tylko dzięki (...
 • Zdanie

  (315)
  Jak zwykle nieutrudzony w aktywizacji zbiorowej foroomowiczów mam dla Was propozycję. Jak zwykle również dziecinną, mało odkrywczą, lecz w mojej skromnej ocenie wartą zaprezentowania. Przechodząc do rzeczy: Utwórzymy długie zdanie, w którym każdy będzie dopisywał jedno słowo - dzięki funkcji odpisz cytując. Oczywiście można dopisywać się parokrotnie, lecz nie może to być wpis następujący bezpośrednio po wpisie tego samego autora. Należy stosować interpunkcję, a wpisanie znaku...
 • www.info.bydgoszcz.pl/prom.asp?i=836 "Nieprzyzwoite piosenki"?
 • Żenada. Jedyne co przyzwoite, to lokal. Na podium - zamiast sportowców - rodzice i trenerzy, a już losowanie nagród przez Gazetę Pomorską - REWELACJA:) Ps. Podobny duet prowadzących już kiedyś był, nazywali się Koko i Friko. Z tym, że tamci robili sobie jaja. Droga TVB - tak trzymać i ducha nie gasić!
 • Jestem bydgoszczanką od urodzenia. Kształciłam się w Toruniu. Ukończyłam UMK - prawo. Dość dawno temu. Pracuję za grosze 90 km od Bydgoszczy. Czy znajdę tutaj pracę, czy będę musiała wyjechać jak dziesiątki moich wykształconych znajomych? Czy u nas nie ma pożądnych zakładów pracy, oferujących przyzwoite wynagrodzenie za przyzwoitą pracę?
 • Gdzie w Bydgoszczy/okolicach sa przyzwoite szkolki zeglarskie?M
 • zająłem się czyms kompletnie bezużytecznym . udział w jakimś tam nic. wszystko co robiłem do tej pory obróciło się przeciwko mnie . zaczynam się pewnie adoptować na naszej rzeczywistości . robię kompletne nic dla zadowlenia tych co chcą bym nic nie robił - albo bardziej precyzyjnie , bym robił kompletne ale przyzwoite nic . jak robię coś , to niedobrze . jak zrobię przyzwoite nic , to mnie wielcy ludzie pochwalą i usciskają mi dłoń.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się