Forum eDziecko eRodzice emama
ZMIEŃ
      przyzwoity

przyzwoity

(5 wyników)
    • Tak znajoma podsumowała kapłana który na jej żądanie by podał jej przybliżony termin przyszłorocznych komunii odpowiedział, że uroczystość ta stoi pod wielkim znakiem zapytania gdyż on w kościele widuje bardzo mało dzieci. No i się kobieta oburzyła, że co on sobie nie wyobraża! Przecież zawsze tak było, że sporo ludzi do kościoła dzieci przyprowadzało jedynie na komunię i czemu on nagle z tego powodu cyrki robi! Poza tym to nie jej wina, bo ona z dzieckiem do kościoła zawsze chodzi.
    • No to mamy problem z psem i łóżkiem. Nie dość, że moje życie erotyczne jest beznadziejne z powodu bycia owłosioną, starą, grubą, odpychającą, niekumatą ematką, to jeszcze w to bagno wtrącił się pies Za każdym razem kundlica odnosi mylne wrażenie, że jej ukochanej pani dzieje się straszna krzywda, i- że tak powiem w kluczowym momencie, wskakuje między mnie a męża :/, próbując nas rozdzielić. Fajnie, co? Pies jeszcze ma to do siebie, że MUSI znajdować się w tym samym pomieszczeniu, co ja ...
    • forum.gazeta.pl/forum/w,933,115680483,,Zabron_mi_wreszcie_.html?v=2 Konkretnie, wywiad.;) Warto go dedykować wszystkim matkom, które regularnie pytają na forach jak zareagować kiedy kilkuletnie dziecko w złości rzuciło "nie kocham cię" i czy należy natychmiast udać się do psychologa. Wszystkim pozwalającym na to, żeby dziecko (nie niemowlę) dyktowało rytm dnia, jadłospis i model spędzania wolnego czasu.
    • Było tak: moje kotlety mielone prawie, prawie juz ukulały się w idealny kształt, gdy Mikołajek wpadł jak burza do jednej z szafek, wywalił mąkę, oliwe i sos sojowy. Zanim zareagowałam (z tymi utytłanymi mięsem łapami), zdążył jeszcze otworzyc pralkę (ktorą moj mąż za wczesnie wyłączył :/, w związku z czym na masę mączno-olejowo-sojową chlusnęła woda z płynem do płukania. - Oj- powiedział zakontraktowany, wchodząc do kuchni - Ale się porobiło....no, to ja pędze do pracy....papa...
    • Psychiatra

(11)
      Witajcie:-) Jak powinna wygladac wizyta u psychiatry? Ja po naprawde wielkim zalamaniu postanowilam udac sie do tego lekarza.I przyznam ze jestem lekko rozczarowana.Dlaczego?Otoz z miesiac temu bylam pierwszy raz i trafilam na lekarza faceta.Bylam panstwowo i wizyta trwala okolo pol godziny.Cala wizyte ryczac opowiadalam o swoich problemach jak koledze czy kolezance.Lekarz zadawal pytania udawal a moze nie udawal ze rozumie i stwierdzil depresje poczym zapisal lekki.Ja po tych lekach n...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się