Forum eDziecko Porozmawiajmy Zakupy
ZMIEŃ
      przyzwoity

przyzwoity

(7 wyników)
    • przyzwoite pieniądze.. Moze ktos moze cos polecić .
    • Polećcie, proszę, jakiś przyzwoity kask dla 6-latka (aktualny obwód głowy 51,5cm). Żeby to nie było jakieś dziadostwo, w którym plastiki lub regulacje rozwalą się po kilku użyciach, ale tez nie jakiś bardzo drogi (powiedzmy, że do 60zł). Znalazłam coś takiego (lekki kask z certyfikatem bezpieczeństwa), co podoba się też młodemu: allegro.pl/item1161852891_kask_dzieciecy_uniwersalny_spokey_na _rower_rolki.html , ale małżonek marudzi, że wzorków za dwa lata młody będzie się wstydzi...
    • Przez przyzwoite rozumiem po prostu praktyczne i nadajace sie do codziennego nszenia. Normalnej dla czlowieka pracujacego dlugosci czyli do kolana lub dluzej. I nie z idiotycznym krotkim rekawem w srodku jesieni, tylko z dlugim lub chociaz 3/4... Osobiscie widzialam bodajze w Tatuum, ale akurat byla tylko taka niezwykle opinajaca sie dzianina tworzaca z czlowieka tube, a to nie kazdemu wizualnie pasuje, zwlaszcza w odniesieniu do nieco gruszkowatego dolu... ;)
    • prosze o pomoc powoli musze sie rozgladać za ciuszkami na chrzest ale nie chce wydawać na nie fortuny- mała ubrana tylko kilka godz. gdzie moge znależc w poznaniu cos na ta okazje za NORMALNA kwote( czytałam ze takie ciuszki kosztuja od 200zł-dla mnie to dużo)
    • Właśnie widziałam tam body Tup-Tup takie w paseczki po niecałe 9 zł., kupiłam córce dresik za 39 zł. i w ogóle w tym sklepiku Trendy obniżyli ceny ciuszków dziecięcych. Podobno tak ma zostać (pewnie dlatego, że obok otworzyła się konkurencja). Przedtem jakoś u nich ceny były mało "outletowe".
    • Dziewczyny piszecie że fajne i w bardzo dobrym stanie ciuszki kupujecie w lumpeksach. Ja mieszkam w centrum Warszawy i jeszcze takiego w którym coś było by ładne i na dodatek w przyzwoitym stanie nie spotkałam. Proszę podajcie namiary na jakieś fajne miejsce z ciuszkami dla dzieci. Renata
    • No wlasnie, co sadzicie o tym wozku?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się