Forum Regionalne Śląskie Katowice
ZMIEŃ
    przyzwoity

  przyzwoity

  (8 wyników)
  • Wzdłuż a nie w poprzek to jest rozwiązanie połowiczne;) (Bo o połowę zmaleje ilość miejsc i auta zaczną stawać podwójnie obok siebie, co też zablokuje tramwaje). Nad głupotą kierowców bym się nie pastwił. Bo jeśli do takich blokad dochodzi codziennie, to znaczy raczej, że bezmyślny był projektant ulicy, torów, a szczególnie chodnika. Może brakuje np. oczo...ebnej linii demarkacyjnej na asfalcie, albo linii wyznaczających miejsca do parkowania pod odpowiednim kątem. Jeżeli przy każdej blokadz...
  • Wybieram się w najbliższych dniach do tegoż miasteczka, którego szczerze mówiac zupełnienie znam...Prosze zorientowanych o polecenie jakiegoś przyjemnego miejsca, w kótrym można się zatrzymać ;-) Za pomoc z góry dziękuje!
  • proponuję koszulki: "jestem złamasem bo dla prywatnej korzysci olałem pacjentów" lub też "pracuje na 5 etatach bo jestem pazerny na kasę a o swoję walczę w imie zasad sku...nu". Kropka.
  • Gdzie jesteście zakłamani pseudoetycy, gdy macie rzeczywiście problem. Spal się ze wstydu Śląska Izbo Lekarska za sprawę Gierkowej.
  • "Panie Michale dla rozwiania Pana wątpliwości mam następującą propozycję.Jeżeli nie jest Pan mieszkańcem Śląska to proponuję odbyć wycieczką na Górny Śląsk.Zwiedzanie Śląska proponuję zacząć od starych przykościelnych cmentarzy.Przekona się Pan,że stare nekroplie mogą więcej powiedzieć o mieszkańcach tych ziem i ich historii niż niejedna książka.Odwiedzając najstarsze miejsca pochówków szybko sie Pan zorientuje,ze na wielu nagrobkach widnieja napisy w j.niemieckim ale nie brakuj...
  • www.jhelbach.de/SemWEB/Remagen/NSDAP/Image4.gif
  • Apel

   (11)
   proponuje Gazecie podanie autora tych nieprzyzwoitych zdjec na tym forum - tego nie mozna puscic plazem - i prosze go wykluczyc z tego forum !

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się