Forum Regionalne Lubelskie Lublin Lublin
ZMIEŃ
    przyzwoity

  przyzwoity

  (6 wyników)
  • Dzieki pani Danucie Hubner i panu Kwiecinskiemu ze inwestycje Lubelszczyzny nie moga czekac do 2020 roku .Bardzo prosimy o wlonczenie sie wspieranie najbiedniejszego regionu w budowe drog pani P.E Lene KOLARSKA-BABINSKA -Pani Leno to na barkach regionu Lubelskiego pani jest tam gdzie jest -przed wyborami pani wspominala ze nie zapomni wspierac Lubelszczyzny w P .Europejskim
  • mam pytanko, czy znacie w swoim otoczeniu człowieka, o którym możecie powiedzieć - to jest przyzwoity facet - cetka? Napiszczie, niech go poznamy!
  • Można powiedzieć: dobrze, że zabiorą tylko 14 zł. Mogliby więcej, bo pazerność fiskusa jest bezkresna. Natomiast jest wielkim skandalem, że magistrat nie potrafi przeprowadzić właściwie takiej sprawy. To porażka i kompromitacja dla Lublina. Zachęca się do studiowania w tym mieście, lecz gdy przyjdzie do wykonania konkretnych kroków, niekompetencja na każdym z nich.
  • moda na podkreślanie ośiągnięć w szkole panuje w środowisku z którego Filozof pochodzi - jedni okazują się najwszechstronniejszymi absolwentami uczelni podstawowych inni swe pierwsze osiągnięcia odnieśli w szkole średniej: "Naukę w szkole średniej rozpocząłem w liceum w Biłgoraju. W latach 1980–1981 pełniłem funkcje przewodniczącego samorządu uczniowskiego. Była to pierwsza funkcja publiczna, na którą zostałem wybrany." www.palikot.pl/index.php?id_kat=2&id_news=2 co może lep...
  • Wkrótce ruszą prace przygotowawcze do modernizacji Al. Kraśnickiej w kierunku Konopnicy. Ciekawe czy projektant pomyśli o ścieżce rowerowej przy tej popularnej trasie, czy jak to w Lubiie bywa nie zauważy tego problemu?
  • Panie Boże, dlaczego musiałeś sobie o Nim przypomnieć? Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jest już w raju, albowiem cierpieniami na tym łez padole odkupił winy (jeśli jakieś posiadał). Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się