przyzwoity

(5 wyników)
  • Dawno jej nie miałem w ręku. Jestem mile zaskoczony. Dwie godziny radochy. Trzymajcie poziom. Moje gratulacje i życzenia z okazji świąt. Jeszcze raz brawo.
  • Obok R.Ziemkiewicza jeden z niewielu przyzwoitych i obiektywnych w tej dziennikarskiej Sodomie i Gomorze.
  • W Szczecinie grupa radnych udała się do na uroczystości pogrzebowe do Watykanu na koszt kasy miasta. Tak jak to normalnie jedzie się w delegację. To, że tego niegodnego czynu dokonało dwóch radnych SLD (mickiewicz i jerzyk) to raczej nie dziwi, ale na koszt podatnika na uroczystości żałobne udała się radna masłowska z Prawa i Sprawiedliwość oraz radny dzikowski z Platformy Obywatelskiej. Ta małostkowa i niemoralna pazernośc związana była z kwotą około 350 Euro
  • Proponuję zrobienie listy przyzwoitych dziennikarzy, czyli ludzi, którzy w zalewie bylejakości i zwykłej podłości bronią honoru polskich mediów. Pokażmy, że nie jest tak źle! Moje propozycje na początek: Piotr Stasiński Piotr Pacewicz Wojciech Czuchnowski Mikołaj Lizut Agnieszka Kublik Paweł Wroński Jacek Żakowski Janina Paradowska Piotr Najsztub Piotr Wierzbicki Alleluja i do przodu!:)
  • KONiEC !

(26)
    Koniec z robieniem ludziom z mózgu wody. Albowiem i na szczęście mamy Katarynę, Janke, Zarembę, Wildsteina, Ziemkiewicza, Semke i Innych - przyzwoitych, uczciwych, prawdomównych!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się