przyzwoity

(6 wyników)
  • Ciekawy felieton Kingi Dunin www.krytykapolityczna.pl/felietony/20130213/co-przyzwoici-ludzie-robia-w-kosciele W przypadku poznaniaków, obcesowo łupionych przez Watykan, pytanie wydaje się tym bardziej uzasadnione.
  • Proszę, polećcie stosunkowo tani i przyzwoity nocleg w Poznaniu. Najlepiej gdzieś w centrum, gdzieś blisko dworca kolejowego (ale niekoniecznie). Z góry dziękuję za pomoc. Acha... chodzi o nocleg piątek - niedziela.
  • szukam hotelu w poznaniu, o przyzwoitym standardzie i umiarkowanych cenach, moze znacie takie miejsca?
  • Apelowałbym o rozsądek. Nie można pozostawiać w Poznaniu budowli typu okrąglak (do niczego się nie nadaje, niefunkcjonalny). Przypomnijmy sobie postępowanie Prusaków, którzy pragmatycznie rozbierali co się dało. Dzisiejsi spece od zabytków nie pozwoliliby nic rozebrać. A nie o to chodzi. Poznań ma być ładny i funkcjonalny a nie zastawiony budynkami typu budynek przy al.Niepodległości. Przykładem bubla jest most teatralny, który zdeformował komunikację w dużej części Poznania i zablokowa...
  • I po to wydajemy rocznie 10 milionów złotych, żeby dwóch strażaków miejskich o dobrym sercu zrobiło coś, co zrobiłaby każda przyzwoita osoba.
  • Czy ktoś z fachowców wie kto - personalnie, z imienia i nazwiska - zaprojektował i zatwierdził te budki parkingowe na Placu Wolnosci? To tak cudownie pasuje do kolumnady Biblioteki Raczyńskich, że chciałbym poznać nazwisko tego (tych) kmiota. Dane tych ludzi powinny byc żelaznymi zgłoskami wypisane na tych budach by Poznaniacy wiedzieli komu zawdzieczaja ta żenadę. i w pełni uzasadnione jest w tym przypadku zignorowanie ochrony danych osobowych. Przecież Ci ..........(słowa ppowsze...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się