przyzwoity

(4 wyniki)
  • Witam, wyjezdzam na pare miesiecy do Londynu (prace mam, firma oplaci rowniez mieszkanie) - moje zarobki beda w granicach 1000-1200 funtow. Czy takie pieniadze wystarcza na przejazdy (jeszcze nie wiem dokladnie, jak daleko bede mial do pracy), przyzwoity poziom zycia (od czasu do czasu jakas niedroga knajpka, kino, muzeum, etc.)? Prosze o Wasze opinie :) dzieki!
  • mam propozycje z dużej, znanej firmy. no ale właśnie ich siedziba mieści się na tym mega zadupiu. największe miasto w pobliżu - birmingham jest oddalone o jakieś 45 min jazdy, zresztą jakoś nie sądzę żeby birmingham oferowało jakieś kulturalne atrakcje, nocne życie, klimat itd. większość osób, które znam pewnie by zakasała rękawy i udała się tam ciesząc się, że będą mogli więcej uciułać w małej miejscowości. ale ja chce wreszcie zacząć żyć, wydawać, znaleźć sobie atrakcyjną dziewcz...
  • Witam, czy na forum znajduja sie osoby pracujace w Big 4 w UK albo Irlandii? Chcialem pogadac jak wyglada praca, jakie godziny, jakie place itd. Sam pracuje w Big 4 w PL i zastanawiam sie, czy sie nie przeniesc. Z gory dzieki za odzew. Pozdrawiam, Kammy
  • zarobki

(13)
    mam pytanie do osób, które pracują w Wielkiej Brytanii:ile wynosi "przyzwoita" pensja na wyspach ,tzn.taka,która pozwala na utrzymanie się (czynsz,rachunki itp.) oraz na odłożenie części pieniędzy.Pytam gdyż w ofertach pracy jest podana suma jaką można zarobić rocznie i nie wiem jak to się ma wydatków na życie w tym kraju.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się