psychologia

psychologia

(404 wyniki)
  • Planuję rozpocząć studia zaoczne (psychologia) i rekrutacja ma polegać na rozmowie kwalifikacyjnej z zakresu problematyki psychologicznej. Do tej pory niewiele miałam wspólnego z psychologią, 2 lata temu skończyłam politologię, teraz chciałabym rozpocząć psychologię. Czy możecie mi napisać, na podstawie jakiej literatury najlepiej mam się przygotować do tej rozmowy, czy ktoś z was ma za sobą podobną rozmowę, no i czy wogóle jest możliwość ogarnięcia materiału w ok. 2 miesiące? Dod...
  • ile macie procent z matury i na jakich poziomach ze zlozyliscie na PSYCHOLOGIE na UJ ??
  • co wiecie i myślicie? co najlepiej zdawać?
  • no bo ja nie wiem...
  • Dostałam na na amerykanistykę oraz na psychologię stosowaną. Nie wiem co wybrac. Jak myślicie, który kierunek jest bardziej perspektywiczny? Na który lepiej iść?
  • hej chcialabym pojsc na psychologie na uw zaocznie, obecnie jestem na pierwsym roku mgr resocjalizacji wiec jestem pare lat po maturze i tak sie zastanawiam jak wyglada przyjecie na psychologie zaoczna na uw??? sa jakies egzaminy, ile kosztuje semestr kto wie:>?
  • Po wielu trudach dostałam sie w końcuy na psychologię:) ale pojawił się problem gdyż zarówno KUL jak i UMCS przyjeły mnie w poczet swych studentów. naprawde nie wiem co którą uczelnie wybrać! Pomóżcie mi podjąć tak ważną decyzję, prosze... jakie maja wady i zalety? Po kjtórej sa perspektywy na lepsza pracę? gdzie sa lepsze katedry psychoterapii i klinicznej? Ratunku!
  • Sytuacja wygląda tak, że brakowało mi w tym roku zaledwie kilku punktów, aby dostać się na dzienną psycho na UŚiu. Zamierzam więc poprawić maturę i próbować ponownie za rok. Przez ten czas będę studiować na UŚiu psychologię wieczorową. I teraz się zastanawiam... Czy zostać w przyszłym roku na Śląskim, na dziennych, czy może wybrać sie na wieczorowe do Krakowa ? Zawsze marzyłam o tym mieście, tylko czy warto z tego powodu zmieniać uczelnię ? I studiować trybem wieczorowym ? Praw...
  • Jak myślicie, czy jest jeszcze szansa, że próg na psychologię na UAM spadnie? Nieraz zwalaniają się miejsca na różnych kierunkach w sierpniu, wrześniu czy nawet na początku października... Dostałem się na różne uczelnie na prawo, stosunki międzynarodowe, ale na psychologię na UAM - nie, ponieważ nie zdawałem kilku z punktowanych przedmiotów (biologia, matematyka itd.) i z miejsca miałem mniej punktów... Mój wynik to 77 na 100 pkt., w I rekrutacji przyjmowano bodajże od 79...
  • prosze o Wasze opinie na jakiej uczelni?
  • Czy orientuje się ktoś, jaki był próg przyjęcia na zwykłą psychologię na UJ, zarówno na dziennych, jak i wieczorowych ? Interesowałyby mnie szczególnie wyniki z matur, które wystarczyły, aby zostać przyjętym. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje.
  • czym one się różnią i która jest ciekawsza i bardziej przyszłościowa?? I na która trudniej sie dostac?
  • Dostalam e-maila,ze mam teraz sprawdzac czesto pocztę i moje konto, bo mozliwe,ze bede musiala dowiezc dokumenty. Jednak nie jestem nawet na liscie rezerwowej, tylko dalej. Napisali mi,ze byc moze przeskocze na liste rezerwowych, i dlatego powinnam byc gotowa ewentualnie na dowiezenie dokumentów. Czy to mozliwe,zeby mnie tam przyjeli? Czy mam sie nawet nie łudzić? w koncu Uniwersytet kardynala Wyszynskiego to oblegany uniwersytet, szczegolnie pod wzgledem psychologii...
  • Czy w Polsce są takie studia?? Wiem, że jest takie studium i na SWSP jest taka specjalizacja na psychologii. Jednak obie te opcje odpadają, bo nie pójdę w życiu na żadną płatną uczelnię choćby była najlepsza we wszechświecie. Dlatego zastanawiam się czy jest taki kierunek na państwowych;/
  • Co sądzicie o tegorocznych warunkach rekrutacji ?
  • Hej! Nie orientuje się może ktoś z was jak to jest z ilością kandydatów na jedno miejsce? Raz słyszę że nie ma problemu, raz że trudno się dostać...
  • co radzicie jako dodatek do socjologii?? po czym lepsze perspektywy
  • dlaczego wariaci dostaja sie na psychologie?! kolega z mojej bylej klasy dostał sie na uniwerek na psychologię - mature napisał całkiem dobrze... choć przyznam, ze ani razu nie widziałam go z książką - wyjatkowo zdolny osobik, który nie ucząc sie osiagał "niesamowite" wyniki w nauce... był/jest dziwny, twierdził,ze interesuje sie jak i zajmuje wampiryzmem!!! o dziwo nikt nie chciał w to uwierzyć, gdy przyszło co do czego - moja kolezanka potrzebowała pomocy nie umiała zrobic jed...
  • witam Czy ktos z Was startuje na psychologie na UKW?? Wlasnie dzisiaj dostalam informacje na moim IRK, iz jestem w grupie rezerwowej na ten kierunek. wy tez?? mialam 70 na 100. Co o tym myslicie?? mam szanse sie dostac?? a jak mozna sie dowiedziec jak jestem daleko na tej liscie rezerwowych?? a moze ktos sie dostal i rezygnuje?? prosze o jakiekolwiek info, komantarze i opinie... Czekam i pozdrawiam;)
  • Kto z was wybiera się na wieczorową psychologię na UAM? wiecie moze jak wygląda rekrutacja? jaki jest próg punktowy? jaki mniej wiecej był rok temu? pozdrawiam wszystkich

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.