psychologia

psychologia

(404 wyniki)
  • Chciałabym studiować zaocznie psychologię, a w zasadzie muszę, bo w dalszej perspektywie będzie mi to potrzebne w pracy. Dwa lata temu kończyłam Politologię, mam tytuł mgr. Czy jest możliwość zrobienia tylko podyplomówki, czy musiałabym kończyć jednolite magisterskie studia. Wiem, że politologia niewiele ma wspólnego z psychologią, ale zapytać nie zaszkodzi:) No i może ktoś orientuje się, gdzie psychologię można studiować zaocznie. Jestem z woj. pomorskiego. Z góry dziękuję za odp.
  • Planuję rozpocząć studia zaoczne (psychologia) i rekrutacja ma polegać na rozmowie kwalifikacyjnej z zakresu problematyki psychologicznej. Do tej pory niewiele miałam wspólnego z psychologią, 2 lata temu skończyłam politologię, teraz chciałabym rozpocząć psychologię. Czy możecie mi napisać, na podstawie jakiej literatury najlepiej mam się przygotować do tej rozmowy, czy ktoś z was ma za sobą podobną rozmowę, no i czy wogóle jest możliwość ogarnięcia materiału w ok. 2 miesiące? Dod...
  • co wiecie i myślicie? co najlepiej zdawać?
  • no bo ja nie wiem...
  • hej chcialabym pojsc na psychologie na uw zaocznie, obecnie jestem na pierwsym roku mgr resocjalizacji wiec jestem pare lat po maturze i tak sie zastanawiam jak wyglada przyjecie na psychologie zaoczna na uw??? sa jakies egzaminy, ile kosztuje semestr kto wie:>?
  • Dostałam na na amerykanistykę oraz na psychologię stosowaną. Nie wiem co wybrac. Jak myślicie, który kierunek jest bardziej perspektywiczny? Na który lepiej iść?
  • Po wielu trudach dostałam sie w końcuy na psychologię:) ale pojawił się problem gdyż zarówno KUL jak i UMCS przyjeły mnie w poczet swych studentów. naprawde nie wiem co którą uczelnie wybrać! Pomóżcie mi podjąć tak ważną decyzję, prosze... jakie maja wady i zalety? Po kjtórej sa perspektywy na lepsza pracę? gdzie sa lepsze katedry psychoterapii i klinicznej? Ratunku!
  • Sytuacja wygląda tak, że brakowało mi w tym roku zaledwie kilku punktów, aby dostać się na dzienną psycho na UŚiu. Zamierzam więc poprawić maturę i próbować ponownie za rok. Przez ten czas będę studiować na UŚiu psychologię wieczorową. I teraz się zastanawiam... Czy zostać w przyszłym roku na Śląskim, na dziennych, czy może wybrać sie na wieczorowe do Krakowa ? Zawsze marzyłam o tym mieście, tylko czy warto z tego powodu zmieniać uczelnię ? I studiować trybem wieczorowym ? Praw...
  • Jak myślicie, czy jest jeszcze szansa, że próg na psychologię na UAM spadnie? Nieraz zwalaniają się miejsca na różnych kierunkach w sierpniu, wrześniu czy nawet na początku października... Dostałem się na różne uczelnie na prawo, stosunki międzynarodowe, ale na psychologię na UAM - nie, ponieważ nie zdawałem kilku z punktowanych przedmiotów (biologia, matematyka itd.) i z miejsca miałem mniej punktów... Mój wynik to 77 na 100 pkt., w I rekrutacji przyjmowano bodajże od 79...
  • Czy orientuje się ktoś, jaki był próg przyjęcia na zwykłą psychologię na UJ, zarówno na dziennych, jak i wieczorowych ? Interesowałyby mnie szczególnie wyniki z matur, które wystarczyły, aby zostać przyjętym. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje.
  • prosze o Wasze opinie na jakiej uczelni?
  • Co sądzicie o tegorocznych warunkach rekrutacji ?
  • Dostalam e-maila,ze mam teraz sprawdzac czesto pocztę i moje konto, bo mozliwe,ze bede musiala dowiezc dokumenty. Jednak nie jestem nawet na liscie rezerwowej, tylko dalej. Napisali mi,ze byc moze przeskocze na liste rezerwowych, i dlatego powinnam byc gotowa ewentualnie na dowiezenie dokumentów. Czy to mozliwe,zeby mnie tam przyjeli? Czy mam sie nawet nie łudzić? w koncu Uniwersytet kardynala Wyszynskiego to oblegany uniwersytet, szczegolnie pod wzgledem psychologii...
  • Czy studjuje ktoś z forumowiczów na SWPS we Wrocławiu psychologię? Jeśli tak niech się wypowie na temat tej uczelni.
  • Hej! Nie orientuje się może ktoś z was jak to jest z ilością kandydatów na jedno miejsce? Raz słyszę że nie ma problemu, raz że trudno się dostać...
  • czym one się różnią i która jest ciekawsza i bardziej przyszłościowa?? I na która trudniej sie dostac?
  • Czy w Polsce są takie studia?? Wiem, że jest takie studium i na SWSP jest taka specjalizacja na psychologii. Jednak obie te opcje odpadają, bo nie pójdę w życiu na żadną płatną uczelnię choćby była najlepsza we wszechświecie. Dlatego zastanawiam się czy jest taki kierunek na państwowych;/
  • co radzicie jako dodatek do socjologii?? po czym lepsze perspektywy
  • dlaczego wariaci dostaja sie na psychologie?! kolega z mojej bylej klasy dostał sie na uniwerek na psychologię - mature napisał całkiem dobrze... choć przyznam, ze ani razu nie widziałam go z książką - wyjatkowo zdolny osobik, który nie ucząc sie osiagał "niesamowite" wyniki w nauce... był/jest dziwny, twierdził,ze interesuje sie jak i zajmuje wampiryzmem!!! o dziwo nikt nie chciał w to uwierzyć, gdy przyszło co do czego - moja kolezanka potrzebowała pomocy nie umiała zrobic jed...
  • ...w zarządzaniu. Jak oceniacie ten kierunek? poziom i ludzi? czy cieżko zdać? jaki sa wykladowcy? bede wdzieczna za pomoc bo jedyne co znalazlam w internecie ze to szkola dla snobów. Proszę o szczere opinie

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.