Forum Towarzyskie Na luzie
ZMIEŃ
      rady

rady

(175 wyników)
    • rada

(4)
      Mam do Was pytanie. Czy chcialy byscie sie zemscic na chlopaku ktory w tym samym czasie kiedy wy byscie sie z nim spotykaly,kochaly itd spotykal sie z inna dziewczyna i robil jej dobrze? Moze macie jakies pomysly ? Czy wy na kims sie kiedys zemsciliscie? jak tak,to w jaki sposob
    • Witam was.Mam problem z którym sie chciałam podzielic jednoczesnie prosząc o rade.. Zacznę od tego, że mam chłopka jest nam ze sobą dobrze jestesmy razem juz ok 7 msc a znamy sie dużo dużej jednak wczesniej nie bylismy blisko na tyle aby się dokładnie poznac. Drugą sprawą jest fakt że chodzę na terapię do psychologa ponieważ od kilku lat mam stany lękowe (raz mocniejsze raz słabsze) w sumie to dop od kilku miesięcy chodzę na taką prawdziwą terapię..głównym problemem moim jest ...
    • Witam Bylam ze swoim mezczyzna prawie 2 lata rozstalismy sie za porozumieniem obu stron ja postanowilam nikogo nie szukac a jesli sie ktos napatoczy zobaczymy tak tez sie stalo napatpczyl sie taki jeden nie stety nei byl taki jaki byl moj poprzedni zrozumialam ze chyba zawsze bede kochala tego 1 i ze mimo wwszystko powinnismy byc razem tak tez zrobilam spielam sie i postanowilam z nim porozmawiac okazalo sie ze on tez uwaza ze zrobilismy blad on niekogo nei mial w tym czasie kiedy nei ...
    • Kochane dziewczyny mam do was powazna prosbe: czy moglybyscie mi dac chociaz po 5 rad jak mam sie zachowac podczas pierwszego stosunku, konkretne porady, ostrzezenia? z góry dziekuje serdecznie!!!
    • jesli takie istnieja...;/ zalezy mi na opoznieniu okresu o kilka dni, macie jakies rady? ale prawdziwe, jesli masz powiedziec cos chamskiego - daruj sobie, albo jak ci ulzy, masz po tym lepszy sen czy orgazm albo cos jeszcze to pisz;/
    • moj facet mnie zostawil. to kolejna klotnia byla o drobiazg w tym miesiacu. kazdy by kiedys mial dosyc. nie umielismy sie zgodzic, o byle gowno. o to ze nie zadzwonil, ze krytykowal moich znajomych, o pie.. kazda sie klocilismy. Nie tak sobie wyobrazalam szczesliwy zwiazek. dlatego rozstanie bylo chyba jedynym rozwiazaniem. ale i tak to strasznie boli... wiem, ze juz nie zadzwoni, nie przyjdzie. kazdy oddech przypomina mi o moim bolu, nie umiem sie skupic na niczym. strasznie za ...
    • nigdy nie byłam u ginekologa, obecnie zaczelam studia w innym miescie i w zyupelnie innym wojewodztwie. a chcialabym isc do ginekologa poniewaz niedawno rozpoczelam współzycie z moim chlopakiem i chcialabym stosowac jako zabezpieczenie tabletki zntykoncepcyjne. i dlatego nie wiem czy jesli jestem w innym iescie i wojewodztwie to czy musze isc prywatnie czy moge sie zarejestrwoac normalnie. a jesli bede musiala isc prywtanie to ile taka wizyta moze kosztowac? prosze o rade. dziekuje z g...
    • ja juz od 2 tygodni jestem sama.i wlasciwie teraz uswiadamiam sobie ze jeszcze wszystko przede mna prawdziwa milosc ,szczescie,caly swiat.Chociaz czasem jest ciezko kiedy wracaja wspomnienia mojego 2 letniego zwiazku.staram sie juz nie myslec o przeszlosci,zmuszam sie do tego pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji. Dziewczyny przeciez kazda z nas jest wyjatkowa jedyna niepowtarzalna numer jeden wiec damy rade!musi nam sie udac bedziemy szczesliwe.bez swoich bylych moze z obe...
    • mam problem pewnien chlopak z ktorym probowalam cos zbudowac , powiedzial miz ze za bardzo mu na mnie zalezy zeby ryzykowac i mnie skrzywdzic teraz kiedy jest rozchwiany emocjonalnie ,poprosil mnie zebym na niego zaczekała ze bardzo by tego chciał. ostatnim razem kontaktowalismy sie ze soba na gg tydzien temu przedwczoraj napisalam mu ladna wiadomosc nagg zyczac milych snow nic nie odpowiedzial a wczoraj zapytalam sie czy jest na mnie za cos obarzony tez nie uzyskalam zadnej odp...
    • Mam duży problem z wydepilowaniem "mojej malutkiej" Czasami depiluję z góry pęsetą a reszte golę gdyż ból depilowania się strasznie nasila. Jak wiadomo po goleniu już na drugi dzień są straszne podrażnienia i towarzyszący temu ból. Próbowałam wosk (w plastrach) i nic tylko kilka usuniętych włoskowi i oczywiście podrażnienie:( Nie wiem już co mam robić:( Wiem że jest tu kilka takich wątków ale są one niestety zapomniane. Bardzo proszę o jakieś rady dotyczące mojego problemu bo ja j...
    • witam wszystkich:)i bardzo prosze o różne odpowiedzi,rady,słowa itp.chodzi o to,że w poniedziałek byłam w sklepiez butami...no i w tym sklepie zobaczyłam GO....serce zaczęło mi walic jak oszlałe...chyba się zauroczyłam i to bardzo:) bo nie moge przestać o nim mysleć!!w sklepie tym byłam z mamą,a ON z koega kupował buty i chyba /tak mi się wydawało/był to znjomy sprxzedawców pracujących w tym sklepie,zerkałam na niego ukradkiem,on tez na mnie zerkał,nawet jak wychodziłam się patrzył...
    • Witam! Bardzo lubie sex oralny, ale sama nie mam odwagi zeby obdarzyc tym swojego faceta. Nie chodzi o to ze sie brzydze itp, ale obawiam sie ze nie podolam "technicznie". Prosze o rady w jaki sposob doprowadzic mojego faceta go orgazmu w ten wlasnie sposob, mile widziana bezposrednosc :)
    • Nie palę od około 3 tygodni:) Przez 5 lat paliłam, dziś palę bardzo rzadko, okazyjnie .. Nie czuje potrzeby, jednak zauważyłam, że moj metabolizm bardzo się zmienił ... Nie mogę normalnie się załatwić, krótko mówiąz - odkąd rzuciłam palenie sram raz na kilka dni .. Co moge zrobić? znacie jakies sposoby? nie wiem , może picie ziołowych herbat :/ ? Proszę o rade - powaznie
    • mam nokię 6230i , kończy mi się umowa i chciałabym wymienić telefon. Jestem zdezorientowana przy tej ilości modeli,proszę o radę jaki telefon (też nokia) byłby lepszy od tej, którą mam teraz,ale bez szaleństw:-) cenowych, dziękuję za informacje...
    • Witajcie! To mój debiut jeżeli chodzi o rozpoczynanie wątków, więc proszę o wyrozumiałość. Otóż sprawa wygląda tak.. mam faceta od ponad trzech lat, jak wiadomo na początku znajomości było super, widywaliśmy się prawie codziennie, ze względu na to, że chodziliśmy do tego samego LO. Po jakimś czasie, przyjmijmy, że po roku wogóle przestał się o mnie starać. Mi na nim zaczęło coraz bardziej zależeć, a jemu chyba wręcz odwrotnie. Od października oboje zaczeliśmy studia, on jest ...
    • Witam! Zwracam sie do dziewczyn ktore wybraly prezerwtywe jako srodek antykoncepcji na pierwszy raz...otoz zaczynajac wspolzycie (mam 19 lat) postanowilismy z moim chlopakiem wybrac prezerwatywe poniewaz ja nie moge stosowac pigulek, i tu nasuwa mi sie pytanie czy prezerwatywa z srodkiem plemnikobojczym jest skuteczniejsza od zwyklej prezerwatywy? Prosze napiszcie mi skoro jest ona z tym srodkiem plemnikobojczym to gdzie on jest? W srodku prezerwatywy? Wiem ze moze moje pytania m...
    • Cześć Dziewczyny mam problem który wykańcza mnie psychicznie, może któraś z was będzie wiedzieć co mam robić?! Chodzi o to ze ot 2 lat spotykam się z Facetem , z którym zaczęłam się przyjaźnić, rozmawialiśmy na każdy temat wiedział o mnie wszystko i czuliśmy się ze sobą dobrze. Odbierał mnie z wykładów spędzał zemną dużo czasu, potrafiłam z nim nawet rozmawiać parę godzin przez telefon jak mnie nie było w kraju poznał nawet moich rodziców, przyjaciół,…no i wszystko byłoby ...
    • Proszę o radę ale taką od serca. Pisałam już o tym kiedyś. A mianowicie. Co byście mi doradzili odnośnie mojego faceta. Zostawić go ?? Wiecie ja się w nim zakochałam i nie umiem się wyrwać z tego chorego mojego uczucia. On pije, nie chce mu sie pracować, wiele mówi za tym abym kopła go w d.. ale boję się że bedzie mi go bardzo brakować, trochę już przeżyliśmy razem, mamy wspólne zainteresowania, lubimy własne towarzystwo, on jest ok jak nie wypije. Kocham go ale jednocześnie wi...
    • mam do Was pytanie...doradzcie co zrobic zeby poderwac faceta.z obiektem mojego zainteresowania:) nawet ostatnio znalazlam sie na imprezie i bylo naprawde super, ale po tym mialam troche problemow i delikatnie mowiac nie zwracalam na niego uwagi. a on jest taki wspanialy:)))co zrobic zeby znowu wzbudzic w nim zainteresownai???? jakies pomysly????

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się