rady

(185 wyników)
  • Traktat, bo wprowadza się coś, co zostało odrzucone w innej podobno demokratycznej procedurze. Rada, bo coś z tym traktatem nie tak i sami o tym wiedzą.
  • Chciałabym wiedzieć jakie jest miejsce Rady Unii Europejskiej(nie mylić z Radą Europejską) w systemie instytucjonalnym Wspólnot-czym wyróznia się w zakresie uprawnień w stosunku do innych organów UE
  • Panie RADO-jest Pan najbardziej aktywnym uczestnikiem tego forum.Moglby Pan zdradzic co Pan porabia na codzien-interesuje mnie jak Pan zarabia na ,,chlebus". Pozdrawiam Mariusz
  • A co na to Liga Polskich Rodzin? Glosow jakos nie widze. A co na to RM? Wiadomo. A wiec wychodzi na to, ze o. Rydzyk i sekciarz i heretyk.
  • W krotkiej perspektywie tak - ale w dluzszej nie. Europie potrzebny jest wstrzas bo od jakiegos czasu zmierza donikad. dlatego szczyt ten jest przebudzeniem - cos jest zle - i trzeba sie zastanowic co. W dluzszej perspektywie wizja forsowana przez liderow tego szczytu - czyraka i szredera bylaby katastrofa. ten szczyt byl jak male otrzezwienie - tym panom juz dziekujemy. ich europie juz dziekujemy.
  • Dyskusje z osobami typu Heimer, rado, kai, kimmjiki i Tomasz z IP*.*.*.* sa CALKOWICIE STRACONYM CZASEM. Nie dostrzegacie tego? Mozna spokojnie znalesc dziesiec tysiecy argumentow aby ich przekonac w dyskusji ale oni dalej tu sa. Czy nie daje Wam to do myslenia? Ludzie! Oni angazuja Wasz cenny czas. Zabieraja wam go bezpowrotnie. Po co sie tak meczyc? Olejcie ich i bedzie spokoj. Co wy myslicie, ze oni sie z Was nie smieja? A skad wiecie co oni naprawde mysla?! Moze gad...
  • nie będzie Europa narzucała reguł demokratycznych
  • Z obrzydzeniem przeczytalem niedawne wypowiedzi Rado i Kima w ktorych namawiali do przestepstwa(cytuje w calosci): " Jak najlepiej pomoc Radiu Maryja kimmjiki 17-05-2003 00:35 odpowiedz na list odpowiedz cytując Gość portalu: Gość portalu: max napisał(a): > Bank Pocztowy S.A. I/O Toruń nr 13201263-61580-27006-100-0/0 z dopiskiem: dar > dla Radia Maryja w Toruniu oraz w przypadku ofiarodawcy stałego, koniecznie > numer swojego kodu z R...
  • Witam, Potrzebuję pomocy z zakresu szczegółowej wiedzy o Radzie Unii Europejskiej a przede wszystkim jej fukncji kontrolnych. W internecie jest bardzo mało i bardzo ogólnie o tym napisane. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Z góry dziękuje Ania
  • to masz... ojczyzna.pl/ARTYKULY/Apel_do_Narodu_Polskiego_03-05-2003.htm Kraków, 3 maja 2003 r. Sygnatariusze Apelu 1. Mgr inż. Andrzej BABIARZ 2. Doc. dr Olgierd BAEHR 3. Dr Carl BEDERMANN 4. Prof. dr hab. Ryszard BENDER 5. Inż. Stanisław BIELECKI 6. Prof. dr hab. Kazimierz BIELENIN 7. Prof. dr inż. Włodzimierz BOJARSKI 8. Prof. dr hab. Stanisław BORKACKI 9. Doc. dr Jan BORKOWSKI 10. Seweryn BOSEK 11. Prof. dr hab. Rafał BRODA 12. Dr hab. Janu...
  • Mickiewicza 18 Uniwersytet Wydzial Politologii, poniedzialek 19.05.2003 godz 12:00. W debacie ze strony eurosceptykow pan dr. Marcin Masny i niewiadomokto sie odwazy z sld i innych ugrupowan. Bedziesz mogl wtracic swoje 3 grosze pzdr Krzysztof
  • ...go for all Poland
  • Dlaczego nas się tak panicznie boicie ? Wystarczyło, że sceptycy pozbierali sie po referendum i ruszyła wasza chamska nagonka, plucie, szczekanie, obrażanie.... I tak nie dacie rady ukryść prawdy. A prawda jest taka, ze naród oszukano obietnicą raju w Unii. Pisze juz o tym "Newsweek". I żadne wasze chamstwo wam nie pomoże. To tyle i bez odbioru chamoto ( i bez poważania ) !
  • Janie znikam na zasłużoy urlop, który jak myślę przydałby się i tobie. Daję ci więc dobrą radę. Wykup sobie last minute nad ciepłe morze, wymocz się, pozwiedzaj trochę zabytków, wyobracaj parę panienek i wypij dużo zimnych drinków. Zobaczysz, świat poza twoim powiatem nie jest taki straszny i zobaczysz go w innych barwach. A za rok być może spotkamy na jakimś greckim lotnisku przy bramce >EU citizens< :)))
  • No cóż,zapoznałem się z baardzo ciekawą wymianą poglądów..Szkoda mi tylko Ciebie Janie! Przeczytałem Twoją ripostę na moje małe conie-co.Apeluję o szacunek do adwersarza.Bo odmienność poglądów nie usprawiedliwia agresji(a taką wyczyłem w Twoich wypowiedziach Janie).Rzeczowa polemika RADO,TOMASZA oraz mojej skromnej osoby napotyka dość standartową barierę niechęci do OBCYCH.Obcych w poglądach,celach w życiu,pochodzenia itp.Myślę,iż Twoja afirmacja Radio Maryja jakby wiele wyjaśnia...
  • Na poczatek Nicea. Protocol on the enlargement of the European Union Article 3 Provisions concerning the weighting of votes in the Council 1. On 1 January 2005: (a) in Article 205 of the Treaty establishing the European Community and in Article 118 of the Treaty establishing the European Atomic Energy Community: (i) paragraph 2 shall be replaced by the following: "2. Where the Council is required to act by a qualified majority, the votes of its members...
  • ...właśnie, co Wy na to? ja uważam, że ciężko będzie Polsce dogonić Europę, tym bardziej, że już 4 lata po wejściu Polski do Unii Europejskiej i nie zrobiliśmy za dużo. Przykładem dobrych praktyk może być Irlandia, kraj do niedawna biedny i zacofany, którego mechanizmy polityczno- społeczno- gospodarcze pozwoliły na dobre zagościć w zbiorze bogatych państw, z PKB per capita ustępującym w UE jedynie Luxemburgowi. Polecam świetny artykuł, a przy okazji opinie ekspertów na portalu portfel.pl ...
  • Przed chwilą (ok 15:00) nijaki red Adamski z Brukseli dla dziennika wiadomości TVP1 przekazał z siedziby UE ze prezydent Kaczyński nie będzie siedział obok Tuska, bo nie wejdzie itd. Żałosna nierzetelność dziennikarza. Ha, ha... Wszyscy dociekliwi Polacy jak troszkę chcą sobie zadać trudu to już wiedzą że będzie przy głównym stole siedział Tusk z Kaczyńskim grzecznie acz chłodno tak jak onegdaj Chirac ze swoim premierem Francji. Po co ta medialna zadyma TVN24, TVP, TOFM i innych ściemni...
  • Kiedyś pisałem na tym forum o mojej koleżance z pracy, która aktywnie agitowała za Unią : "Co z zrobić z eurofanatyczką ? Autor: bebokk@NOSPAM.gazeta.pl Data: 22-01-2003 22:04 + odpowiedz na list --------------------------------------------------------------------------- U nas w firmie jest JEDNA eurofanatyczka. Wykorzystuje każdą okazję, żeby agitować za Unią. Nikt nie chce z nią dyskutować, bo jedynymi kontrargumentami są : "jesteś populistą" lub "popierasz Leppera" albo "popie...
  • ... unia niech se rady w doope wsadzi... polecam kolejny unijny koszmarek ratujacy nas od niechybnej zguby. (jakim cudem my przetrwaliśmy jako naród bez te unii sam zachodze w głowe) info.onet.pl/937915,11,item.html komentarze pod artykułem mówią wsztystko, a mnie sie podoba ta wiara w Unie Optimo Maximo: "W 2003 roku otrzymaliśmy informacje z kilku krajów unijnych o zagrożeniu, jakie może powodować ta zabawka" - powiedział "Głosowi Szczecińskiemu" Tomasz Drzazgowski z biura ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się