Forum Zdrowie Migrena
ZMIEŃ
      rany

rany

(14 wyniki)
    • Zastanawia mnie cykliczność występowania migreny.Rozumiem że mam je codziennie na prawie tydzien przed miesiączką,ale dlaczego tylko rano?A dokladnie w godzinach przedpoludniowych.Do tego te swietliste zygzaczki,są okropne,czasem gorsze niż sam ból glowy potem.Czekam na podpowiedzi
    • Taka już byłam dumna z siebie i z tej żmii migreny, że sobie dała spokój i opuściła mnie. Chwaliłam się nawet na forum. Pamiętam jak ostatnio u neurologa mówiłam, że w ciągu miesiąca bolało tylko raz. No i teraz taka wtopa. Boli mnie codziennie wieczorem. Prawie o tej samej godzinie. Ból jest lekki, do wytrzymania ale niestety bardzo otępiający. Egzaminu z tabliczki mnożenia bym chyba nie zdała:) Oglądałam raz odcinek mojego ulubionego serialu. Nic nie rozumiałam a jak się okazało nas...
    • Witajcie kochani! Dawno mnie tu nie bylo. Opowiem co sie dzialo z moja migrena w miedzy czasie. Jak pisalam ostatnio zaczelam brac Divascan, ktory mialam na 2 miesiace. Skonczyl mi sie juz 2 tygodnie temu i od tej pory czuje sie swietnie. Obawialam sie, ze bedzie gorzej jak go tak nagle odstawie, ale wrecz przeciwnie. (odpukac w niemalowane:-)). Czuje sie rewelacyjnie, nie mysle juz tak duzo o bolu i o ciaglym strachu. Moze jest tez w tym drugie dno. Zaczelam uprawiac sport, m...
    • Pożałujcie mnie, może będzie mi lżej... Siedzę właśnie w hotelu, a w zasadzie w pensjonacie i czuję, że zaraz umrę. A jeśli nie zaraz, to do rana z pewnością. Przez okna, jakieś szczeliny, nie wiem wdziera się dym z komina. Zmiana miejsca zakwaterowania nie wchodzi w grę, bo cudem udało mi się znaleźć miejsce - tu gdzie jestem są jakieś mistrzostwa Europy lekkoatletyczne i wszystkie hotele są obłozone, więc muszę tu zostać. Ale chyba umrę. Głowa mi odpada. Zaraz będę rzygać... :( Musiałam...
    • z tym, że nie są to silne bóle, wystarczy wziąć nurofen lub jeśli jest źle - Zomig. Nie mogę dojść dlaczego tak jest?
    • w jakich porach dnia najczesciej łapie was atak migreny? mam kilkanascie migren w ciagu miesiaca i zwykle ataki napadaja mnie w godzinach popołudniowych albo wieczorem.. jak z tym jest u was? ciekawe dlaczego moje migreny "lubią" wieczór?
    • Zaciekawilo mnie, czy problemy ze spaniem sa zwiazane z migrena czy to tylko niezalezne cechy osobnicze. Bowiem ja mam okropne problemy nie tyle ze spaniem co ze wstawaniem rano. rano, obojetnie o ktorej bym nie poszla spac, nie moge sie obudzic. czy pojde spac o 20-tej czy o 2-giej w nocy, rano chce mi sie okropnie spac. no moze jak po 20-stej to mniej ale i tak jest to jak wydobywanie sie z bagna. jak juz z niego wyjde to jest OK ale samo wyjscie... Natomiast w nocy, o w nocy...
    • tak z dnia na dzien? Jestem na 100 mg. Pozdrawiam
    • = rano migrena. Albo nie od razu ale czai sie czai az dopada kolo poludnia. Spokoju nie da na pewno. A mimo to, glupota moja, w kazdy weekend siedze pzred telewizorem bo fajne filmy leca. wymyslili kanal filmowy w soboty i tak lecial po kolei Powrot do przyszlosci z Michael J fox, potem Psycho z Anthony Perkins. (Byly inne ale wszystkich nie ogladalam..) (O rany, ale Perkins to byl przystojny gosc !!!!!!)(uuuaaa) W koncu o 2-giej w nocy musialm przerwac ogladanie Psycho bo...
    • ... dosłownie i w przenosni; jednego aktora, w zasadzie monodram na duże "M jak migrena". Jako, ze od rana nic nie pomagało, więc po nieudanej próbie (Mariomigran + aspiryna przeciwmigrenowa) nie zażyłem już nic wiecej. Na szczęście w pracy byli wyrozumiali i puścili mnie wczesniej, ale i tak musiałem załatwic jeszcze wiele spraw zanim na dobre zaległem w łóżku i tak przelżałem do 11 wieczór. Po czym kurtyna opadła, dostałem oklaski i dramat sie zakończył. A u Pozostałych jak było...
    • dopadla mnie rano, takim lekkim,prawie nie zauwazalny,slodkim bolem w okolicy lewej skroni. to w zasadzie ten bol mnie wybudzil w niedziele gdzies tak ok. 6.30 rano. od prazu podalem 2x ketorpom wraz z 1 tabl. metoclopramidu. do poludnia pomoglo. w tzw miedzy czasie zrobilem sobie dlugi spacer. po po ludniuMg zaczela do mnie wracac jak zly sen, zaczela sie dobijac, upomina co swoje. powtorzylem wiec dawke lekow. potem polozylem sie i zasnalem. niestety nie przechodzila. pod wiecz...
    • Mam pytanie czy flunarizina może wywoływać bóle głowy jako skutek uboczny. Na ulotce napisano, że tak ale jestem ciekawa czy ktoś się z tym spotkał. ja ją przyjmujęo trzech tygodni ale od niedzieli zaczęła mnie boleć potwornie głowa. Nic nie pomaga, żadne leki przeciwbólowe. Boli skroń i drętwieje mi połowa twarzy, bez mdłości i światłowstrętu. Czy ból migrenowy może przejść z lewej na prawą stronę, czy jest to możliwe? Błagam pomóżcie
    • Witajcie! Ostatnio (tj. od dwóch tygodni) nie miewam migren!!! Najczęściej pojawiały się (najczęściej? BANKOWO!) jak się zdenerwowałam, przejęłam czymś "za bardzo". Jeśli coś takiego miało miejsce, na 100% następnego dnia budziłam się z doskonale znanym Wam bólem głowy i fatalnym samopoczuciem. Kilka razy w ostatnim okresie bywały takie sytuacje, że kładłam się spać z przekonaniem o nadciągającej nieuchronnie migrenie... A tu rano NIC! Błogi spokój... Możecie się ze mnie śmiać,...
    • .. bo tamten watek juz dlugi :) No ja mialam wczoraj taki atak ze bralam po trzy tabletki Emtecu. Tryptan nie pomagal bo taki dziwny bol - umieszczony z tylu glowy u potylicy (a przeniosl sie z czubka) jakby rozpalony lod (tak tak) no i myslalam ze mi glowe rozsadzi. Ale bolalo. Cala noc, caly dzien! Dzisiaj lepiej. Venus

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się