Forum Zdrowie Diabetycy
ZMIEŃ
      rany

rany

(3 wyniki)
    • To częsta sytuacja i wiem, co mówią lekarze, ale może Wy - Forumowicze coś dorzucicie od siebie... Otóż mój problem to baaaaardzo wysokie poranne cukry, przez co samopoczucie przez cały dzień ...no wiecie... Nieważne, czy wezmę mniej, czy więcej insuliny na noc, rano i tak są wielkie. Giga efekt brzasku... Już go nie miałam przez jakiś czas, a teraz znów wrócił. Ktoś ma jakiś pomysł????? Zawsze zaczynałm dzień od aerobów albo joggingu, ale teraz ztymi cukrami >300 to się boję....
    • No prosze o uaktywnienie się dobrych kucharzy:). Ja ze względu na dietkę, koniecznosc odchudzenie i utrzymania diety prosze o przepisy. Szczególnie te osoby które nie stosuja insuliny. Z insuliną jest większy kulinarny luz. Aczkolwiek nie zamieniłabym się:) miejscami. Wolę nie jesć. Ale jeżeli juz coś mam jesc, to choć smacznie.... Dlatego proszę o przepisy na ciekawe dania. Na razie delektuje się mieskami z grila i gotowanymi,oraz warzywami na patelnię z odrobiną oliwy z oliw...
    • Witajcie mam problem z moim 85 letnim tatą.Choruje na cukrzycę od bardzo dawna.Po 20 latach diabetolu złamał nogę i w szpitalu zaaplikowali mu insulinę.W małych dawkach ale zawsze.Trwa to juz 8 lat.Ponieważ nie mieszka ze mną poczatkowo przed pracą biegałam do niego robić zastrzyk.Pózniej zaczął robić sobie sam.Do czasu jak zyła mama było jakos stabilnie, ale od stycznia po smierci mamy tata zaczął podjadać zakazane rzeczy.Denerwuje się jak nie pozwalam mu jeść ciasteczek, serka...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się