rany

(3 wyniki)
  • czy ktos z forumowiczów stosował w praktyce? Chory miesiąc po amputacji śródstopia, dodatkowo zaawansowana cukrzyca i miażdżyca. Rana się nie goi, po zdjęciu szwów sączy się ropa, dookoła zaczerwienienie i opuchnięcie. Pierwszy posiew z rany wyszedł jałowy, ale i tak podano dożylnie a/biotyki (profilaktycznie). Z raną jest coraz gorzej, istnieje niebezpieczeństwo daleszej amputacji, na co chory się nie godzi. Słyszałam, że kompresy z miodu powoduja szybsze gojenie ran. Tak samo słyszałam o ...
  • u mojej 77 letniej poniżej kolana zrobiła się bolesna ropiejąca rana która nie chce sie zagoić to jest związane z żylakami lekarz przepiała antybiotyk stosujemy też specjalny plaster na owrzodzenia żylaków niestety to już trwa drugi miesiąc i nie widać poprawy nawet wygląda tak jakby rana się powiększała,słyszałam że to nie da sie wyleczyć.Może ktoś miał podobny problem i zna sposoby to proszę o pomoc
  • Z uporem maniaka reklamuje czy polecam na wiele chorob w tym grzybica,ect,ect ozon.Problem w tym ze .... nie sprzedaje nie produkuje na sprzedaz i nie reklamuje zadnej firmy. Jedynie wiem z doswiadczenia ze dziala.Na tyle skutecznie ze wiele osob uratowalo sie od operacji.Dlaczego nie jest ta metoda popularna?.Prawdopodobnie dlatego ze jest ..... za tania i rowna z ziemia mega biznes. Do czego sluzy owa... ozonoterapia? Ponizej jeden z linkow. www.vegamedica.pl/html/ozonoterapia.h...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się